1. SETKÁNÍ NORY A PATCHE 2/2

18. listopadu 2011 v 1:15 | Marti |  Silence (Becca Fitzpatrick)
...


Zkus trpělivost. Až tohle zmáknu, zasvětím tě do tohohle všeho, řekl Patch svému kamarádovi v mysli.

Vytahovat na světlo chyby toho druhého? Tsk. Takhle se kamarádi nechovají. Pokud jde o výčet tvých chyb, už jsi zapomněl, jak se bavit. Proč si nenajdeme skupinku Nephilimů a nemučíme je?

Rixon se začínal zvedat.

Patch ho následoval, ale najednou mu do vědomí pronikl rozhovor o tři stoly vedle. Na okamžik se jeho pozornost přesunula tam.

"Proč nemůže žádnej kluk ve škole vypadat jako ... ti dva kluci tam vzadu. Pááni."

Hlas blondýny se ještě pořád nesl vzduchem. Patch jen tak tak stihnul uhnout pohledem do strany, když se na něj zrzka i blondýna podívaly. Jejich oči byly rozhodné a hodnotící.

Najednou mu dal Rixon pěstí do brady. Patchova hlava vystřelila prudce do strany, což mu dovolovalo přímý, ale trošku rozmazaný obrázek na zrzku, která měla ohromeně otevřená ústa.

No, to nebylo moc dobré.

"Říkal jsem ti, že to z tebe vymlátím," zachechtal se Rixon a mrštně přeskočil stůl. Patch byl během chvíle na nohou. Rixon do něj narazil a praštil s ním o zeď, na kterém visel zarámovaný obraz. Ten po chvilce spadl a sklo se rozbilo.

Periferním viděním viděl Patch zrzku, která zmateně mrkala. Jestli se nepletl, byla natolik vystrašená, že mu to přineslo jisté uspokojení ... a dodalo mu odvahu.

Patch se reflexivně sehnul a Rixonův další úder skončil kus nad jeho ramenem. Patch se zvednul a praštil Rixona do čelisti. Pak zaútočil na Rixonovo tělo. Opakovaně ho udeřil do žeber a nakonec mu dal ránu i do žaludku. V tu chvíli si ale Rixon přitáhl k tělu ruce, aby se bránil. To Patche ale neodradilo a přesunul svůj útok na jeho hlavu. Jednou, dvakrát. Ještě dvakrát. Po pěti přímých úderech se Rixon zapotácel a odvrávoral mimo jeho dosah. Rukama si tisknul hlavu.

"Chceš, abych zakřičel vzdávám se?" vysoukal ze sebe Rixon bez dechu. Jeho úsměv ale Patchovi napovídal, že se poprvé za celou noc bavil.

Blondýna si razila cestu mezi stoly. Mířila rovnou k Rixonovi. Natáhla k němu ubrousek a ukázala na jeho tvář. "Máš tam trošku krve."

"Díky, krásko." Rixon si přiložil ubrousek k puse a věnoval Patchovi šibalský úsměv. Jeho hlas snadno vklouznul do Patchovi mysli. Řekl jsem, že bych si měl najít holku okolo sedmiset? Myslel jsem sedm set ... plus mínus.

Patch se zasmušile podíval na blondýnku. Přál si, aby si mohl trošku pohrát s její myslí a poručit jí, aby se vrátila zpátky k jejímu stolu. Jenže Rixon by si toho všimnul a začal mu klást nepříjemné otázky. Pomalu vydechnul. Za dvacet čtyři hodin si už Rixon ani nevzpomene na její jméno. Ona mu ale bude věnovat pozornost mnohem déle. Komplikace.

"Takže, řekni mi krásko," Rixon se ušklíbl na blondýnu, "už jsi někdy jela na Ducati Streetfighter? Parkuju vzadu."

Blondýna už si přehazovala kabelku přes rameno. "Má tvůj kámoš taky motorku? Mohl by vzít mojí kamarádku, Noru."

K Patchovu překvapení ukázala přímo na něj.

"Vee," řekla zrzka. Zněla podrážděně a varovně.

Blondýnka už ale neposlouchala. Obrátila se k Rixonovi. "Nejdřív to nejdůležitější. Někdo by tě měl trošku ošetřit. Tohle léto jsem si vzala kurz CPR pro hlídání dětí. Pokud jde o krvácení z nosu, jsem tvoje holka."

Popadla Rixona za rukáv a odtáhla ho k záchodům unisex.

Rixon nezahálel. Ovinul jí paži kolem ramen a přitisknul hlavu k její tváři. "Tak nás veď, sestřičko ... Vee, viď?"

Patch se přistihl, jak nevěřícně stojí vedle zrzky. Ještě před dvěma minutama měl věci dokonale pod kontrolou. Prohrábl si rukama vlasy. Bylo to, jako kdyby skrz jeho plány proletěl obrovský kamion.

Rusovláska přešlápla na místě. Pokradmu se na něj podívala jen proto, aby hned ucukla pohledem pryč. Bála se ho. Přemýšlel, jestli tak na ní působil přirozeně nebo na nějaké podvědomé úrovni cítila, co od ní vlastně chce.

Uvnitř něj se odehrávala podivná dychtivá válka, která ho rozpolcovala. Chtěl, aby se kvůli němu cítila nesvá. Ironie ale byla, že měl zároveň i strach z toho, že by ho mohla děsit. Teď jí měl blíž, chtěl aby to tak zůstalo.

Odkašlala si. "Myslíš, že bys mohl říct svýmu kámošovi, aby trošku omezil to svoje donchuanství? Jestli bude ještě trošku úlisnější, s Vee to asi sekne."

Patch se na ní usmál. Zblízka byla ještě hezčí. Opatrné, ale výrazné oči, aristokratický nos, pár pih, které nejspíš nenáviděla a ty vlasy. Divoké a rebelské. Měl nutkání sundat jí gumičku a nechat jí vlasy v pramenech padat na ramena. Kromě Nephilimské značky na jejím zápěstí, jí udělali Chaunceyho geny laskavost a ona s ním neměla ani jeden společný rys.

"Takže," řekl. "Jsi odtud?"

Natáhla krk a rozhlížela se po restauraci. Dávala mu jasně najevo, že hledala jakoukoliv záminku pro to, aby s ním nemusela mluvit. "Vypadá to tak. A ty jsi ...?"

"Jev." Podle jejího drobného úšklebku mohl říct, že se jí to jméno zdálo trošku divné. Ale to většině lidí.

"A ty?" zeptala se. "Jsi odtud? Nikdy předtím jsem tě tady neviděla."

"Držel jsem se zpátky."

"Proč?"

"Máš až moc otázek."

Trhla sebou. Měl v úmyslu ukončit jejich konverzaci a fungovalo to. Věděl, že jí musel připadat jako naprostej pitomec, ale vzhledem k tomu, co s ní měl v plánu, to mohl udělat ještě mnohem horším. Uvědomil si, že by jí měl nechat být, ale teď, když jí rozpovídal, cítil jak ho to k ní táhne. Škádlení mezi nimi mu přišlo úplně přirozené. A ona na něj reagovala. Bála se ho, ale taky byla zvědavá. Viděl jí to na očích.

Se značným úsilím se k ní Patch otočil, aby jí dal najevo svůj zájem. Zdvořile se usmál. "Jsem ve městě na služební cestě."

"A čím se zabýváš?" zeptala se po chvíli.

"Genealogií. Pátrám po dávno ztracených rodinných příslušnících."

"Po které rodině teď pátráš?"

"Langeaisové."

"Nevím o tom, že by v Newcastelu žili nějací Langeaisové."

Přejel si palcem přes ústa, aby potlačil úsměv. "Zní to, jako kdybych měl práce až nad hlavu."

"Jak dlouho máš v plánu zůstat ve městě?"

"Tak dlouho, jak bude potřeba." Sklonil hlavu k té její, jako kdyby byli nějací spiklenci. "Hodně by mi urychlilo práci, kdybych tu měl nějakého průvodce, který by mi to tady mohl ukázat."

Zkřivila ústa ironickým úsměvem, jako kdyby věděla, co měl za lubem. "Máš štěstí. Vee je vynikající průvodkyně," dobírala si ho.

Rychle zakryl svoje překvapení. "Ale já bych dal přednost spíš nějaké zrzce."

Roztáhla ruce v lítostivém gestu. "Tak to mě mrzí. Já neznám žádnou zrzku."

"Podívala ses dneska ráno do zrcadla?"

Hravým gestem si zaťukala prsty na rty, což k nim jenom přitáhlo Patchovu pozornost. Dokonalé a smyslné, ale on už měl tu čest všimnout si toho. Pomalu roztávala a Patch se cítil, jako kdyby byl v nějakém tunelu. Zvuky okolo nich se rozplynuly. Jeho část, která byla tak dlouho pod zámkem, se konečně uvolnila. Cítil zvláštní uspokojení, když byl u ní. Tenhle škádlivý kontakt ho jenom nutil chtít víc.

Nemohla si pomoct a řekla: "Jo. Dívala. A vzpomínám si, že jsem viděla brunetku."

Zasmál se a snažil se přijít na to, jakou hru to s ním hrála. "Tak to by sis měla nejspíš zajít na oční."

"Jo. To by nejspíš vysvětlovalo, proč máš tři oči, dva rohy a jeden dost žlutej tesák v místě, kde bys měl mít přední zuby." Naklonila hlavu na stranu a zamžourala na něj.

Usmál se. "Vyhrálas. Jsem monstrum. Jev je moje zdánlivě neškodné -a neuvěřitelně sexy- alter ego."

"Jo, jsem na vrcholu blaha," vypadlo z ní s duchaplným triumfem.

"To je nějaký Freudovský slang pro vyjádření tvého zbožného přání?"

Jeho otevřenost jí zastihla nepřipravenou. Do obličeje se na jí nahrnula rozpačitá červeň. Chvíli ztuhle stála a pak netrpělivě ukázala směrem k záchodům. "Jak dlouho asi tak trvá ošetřit jeden krvavý nos?"

Tiše se zasmál. "Nejsem si jistý, že je to to jediné, co tam dělají."

Její oči se šokovaně rozšířily ... pak se ale přinutila ke klidu. Snažila se přijít nejlíp jak mohla na to, jestli jí jenom škádlil. Pro jednou ale mluvil pravdu. "Možná bys tam měl jít a zaklepat na dveře," navrhla mu nakonec.

Ten návrh se mu moc nelíbil. Nespěchal na to, aby tohle tak rychle skončilo. Jen myšlenka na odchod od ní v něm zanechala zvláštní bolest. Takhle už se necítil vážně dost dlouho. Už takovou dobu necítil ani jiskřičku zájmu, že to pro něj bylo jako poprvé. "To by nepomohlo. Jediný zvuk, který by teď Rixona dokázal vyrušit je zvuk motoru jeho motorky. Stačí, aby na ní někdo dýchnul a on si všimne i toho drobného zamlžení. Jestli ho chceš dostat ven, tohle je ta nejlepší možnost."

"Chceš tím říct, že bych měla vzít jeho motorku na malou projížďku?"

"Spíš ti nabízím se stát mým komplicem." Nechal tu myšlenku nedokončenou.

"Proč mě chceš vzít s sebou?"

Protože s tebou chci být sám alespoň na tak dlouho, abych ti stačil vymazat paměť. A aby byl sám k sobě upřímný, aby jí mohl nechat být. Jeho oči klesly na její ústa. Užíval si potěšení z tiché představy toho, jak by jí na ně líbal. "Nech mě hádat. Nikdy jsi nejela na Ducati Streetfighter."

Znovu zvedla bradu trošku výš. "Jak to můžeš vědět?"

"Stačí jedna jízda a už se od toho neodkážeš odtrhnout." Ukázal palcem k východu. "Teď, nebo nikdy."

"Neutíkám s kluky, které znám sotva tři sekundy."

"A s chlapem, kterého bys znala, řekněme, dvacet sekund? Ten by měl větší šanci?"

K jeho překvapení se zasmála. Líbil se mu ten zvuk a proti vlastní vůli ho chtěl slyšet znova.

"Vlastně," řekla a lehce se usmála, "ten chlap by nejspíš přišel o veškeré svoje šance. Dvacítka je moje nešťastné číslo."

"A tvoje šťastné číslo?"

Kousla se do rtu a uvažovala o odpovědi.

Přes vrchol její hlavy Patch uviděl Rixona, který se vynořil z dveří záchodu. Na nose měl složený čtvereček toaletního papíru. Patch si zvedl kšiltovku a frustrovaně si prohrábnul vlasy. Tohle bylo rychlé. Dokonce i na Rixona.

"Je to mezi jednou a deseti?" zeptal se Patch v náhlém návalu inspirace.

Přikývla.

"Ukaž to číslo na prstech za zády. Budu hádat. Když to uhodnu, půjdeš se se mnou projet. Nemusí to být nutně dneska večer," dodal, když uviděl nedůvěru, která se jí usadila v obličeji. "Příště tě můžu svést třeba na mojí motorce. Jenom řekni jo. Je to jednoduché."

Dlouhou chvíli se mu dívala do očí a pak, s odeznívající nedůvěrou, pokrčila rameny. "Máš šanci jedna ku deseti. Byla by náhoda, kdybys to uhodnul."

Kolik prstů ukazuje? zavolal Patch do Rixonovi mysli.

Co z toho budu mít, když ti to řeknu?

Až budeme bojovat příště, nechám tě rozbít mi nos.

Necháš? Rixon zaklonil hlavu a tiše se zasmál. S radostí ti připomínám rvačku z minulého týdne, kdy jsem ti zlomil jeden zub.

"No?" šťouchla zrzka do Patche. "Tvoje telepatické schopnosti zrezly?"

Zítra večer si velíš zábavu ty, usmlouvával ho Patch.

Cokoliv budu chtít? I kdyby to mělo zahrnovat terorizování nezletilých Nephilimů?

Patch si povzdechl. Cokoliv.

Fajn, kámo. Máš to mít. Ukazuje osm prstů. Ale udrž svoje flirtování na minimu, jo? Mám za sebou sedm minut v nebi se sestřičkou Vee. Jsem připravenej vypadnout.

Patch zavřel oči a stáhnul soustředěně tvář. Otevřel jedno oko a zamyšleně se podíval na zrzku. "Není to ... osm?" řekl se špetkou nejistoty, aby to znělo víc uvěřitelněji.

Zrzce spadla čelist. "Nechápu."

Patch si promnul ruce. Vážně se bavil. "Víš, co to znamená. Dlužíš mi jízdu, Noro." Vyslovit její jméno byla chyba. Souhlasil přece s tím, že si od ní zachová chladnokrevný odstup, což omezovalo všechna její oslovení na zrzku. Nemyslel si, že by mohl být v emocionálním nebezpečí, ale měl co dočinění s krásnou dívkou. Už se poučil. Od teď se před tím bude chránit.

"Tys podváděl," obvinila ho.

Jeho úsměv se ještě rozšířil. Nezněla moc zklamaně a ona to věděla.

Hravě zvednul ramena a tvářil se co nejnevinněji. "Sázka je sázka."

"Jak jsi to udělal?"

"Možná moje telepatie není tak rezavá, jak si myslíš."

Rixon k němu přešel a poplácal ho po zádech. "Jdeme brázdit silnice, Jacku."

"Kde je Vee?" zajímala se zrzka.

Jako na zavolanou se z toalety vypotácela blondýna. Opřela si hlavu o dveře, snažila se uklidnit svoje nepravidelně bijící srdce a neslyšně si zpívala ooh-la-la.

"Cos to s ní udělal?" zeptala se zrzka Rixona.

"Vykouzlil jí úsměv na tváři. Zvládnul bych klidně i další," dodal Rixon a Patch ho začal strkat ke dveřím.

"Uvidíme se později," řekl Patch neochotně zrzce. Nebyl připraven vzdát se konverzace s ní, ale nechtěl, aby si na ní Rixon moc pamatoval. V současné době si chtěl nechat pro sebe informaci o tom, kdo ve skutečnosti byla.

Zrzka zamrkala. "Takže, myslím že se ještě uvidíme," řekla. Měla ve tváři vepsaný výraz - Co se to vlastně stalo? Vzhledem k okolnostem by si měl položit tu samou otázku.

"Jasně," odpověděl jí Patch. Dřív, než si myslela. Později večer se je chystal navštívit doma. Nejdřív blondýnu, a pak zrzku.

Kdyby se dnešek stal až tak za sedm nebo osm měsíců, bylo by načasování perfektní. Jenže se to stalo už teď a on jim musel vymazat vzpomínky. Cítil lítost z toho, že musel vymazat zrzce paměť. Chtěl, aby si dnešek pamatovala. Chtěl, aby si pamatovala jeho.

Představoval si, jak jí obětuje - ta myšlenka se mu odvíjela v hlavě už snad stokrát - ale najednou to nějak nešlo. Poprvé se ohlédl za sebe - a uviděl jí. Plánoval jí zabít, ale teď poprvé se v jeho hlavě zrodila myšlenka na to, že by jí všechno řekl. Co by si o něm myslela, kdyby to věděla?

Napadlo ho vytáhnout jí teď ven a mít to už konečně za sebou. Ta představa mu vyplnila celou mysl. Byla impulzivní a lákavá, ale donutil se odsunout jí stranou. Jestli to dokáže dneska, zvládne to i zítra.

Jenže jeho zaváhání mu dělalo trochu starosti. Něco mu říkalo, že zabít ji nebude tak snadné. Moc si nepomáhal tím, že s ní flirtoval a co hůř, že si to užíval. Víc, než si byl připravený přiznat.

Ve snaze ovládnout své myšlenky zavřel oči a představoval si jenom konečný cíl. Když jí obětuje, dostane skutečné tělo. Nebylo na tom nic složitého. Cokoliv mu stálo v cestě - včetně jeho vnitřního zmatku - bylo irelevantní.

Bez přemýšlení se otočil a kradmo se na ní podíval. Jenom chtěl naposled vidět její tvář, ale k jeho překvapení se na něj dívala i ona. V jejích nádherných šedých očích viděl otázku. V očích, které ho budou pronásledovat.
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Silje Silje | 18. listopadu 2011 v 1:22 | Reagovat

díky za skvělý překlad ( a to jsem ted chtěla jít spát :-D , no zbožné přání :D )

2 Life's good Life's good | 18. listopadu 2011 v 1:33 | Reagovat

díky moc :)

3 Mannon Mannon | E-mail | Web | 18. listopadu 2011 v 1:47 | Reagovat

och... to bude dlouhý rok :-(

4 Neli ♥ Neli ♥ | 18. listopadu 2011 v 5:44 | Reagovat

Díky :-D to je škoda že musíme tak dlouho čekat :-(

5 annaliesen annaliesen | 18. listopadu 2011 v 6:45 | Reagovat

konec  to je hrozné :-(
už aby bila další kniha

6 nat nat | 18. listopadu 2011 v 8:06 | Reagovat

vďaka za preklad... :) ale je hrozné, že je už koniec.. :( dúfam, že budeš taká milá ako teraz, tak aj budúci rok a budeš prekladať aj poslednú knihu.. :D dúfam, že ju vydá čo najskôr, inak sa asi zbláznim.. xD

7 Catrina Catrina | 18. listopadu 2011 v 8:27 | Reagovat

Páni. Ta ženská miluje napětí. Děuji za překlad. Já prostě miliju, když je kniha z pohledu kluka. :-D

8 jane jane | 18. listopadu 2011 v 8:29 | Reagovat

moooc děkuju za super překlad :-)
no a teď musim čekat rok :-( :-(  :-(

9 terushka terushka | E-mail | 18. listopadu 2011 v 9:44 | Reagovat

Supr! Moc ti děkuju za překlad, jsi úžasná! A teď čekat rok....bože asi budu brečet. Bez Patche to rok nevidržim!! O_O

10 viki viki | 18. listopadu 2011 v 12:03 | Reagovat

Děkuji moc za překlad !

11 Lara Lara | 18. listopadu 2011 v 12:38 | Reagovat

Moc děkuju za překlad, bylo to skvělé! A těď už jen vydržet čekat rok na další díl :-(

12 Wewu>>lína ! Wewu>>lína ! | Web | 18. listopadu 2011 v 13:46 | Reagovat

ÚÚžasný dílek! Škoda, že je už konec...teď jen čekat :D
Děkuji! :-)

13 lenkavysocinka lenkavysocinka | E-mail | Web | 18. listopadu 2011 v 14:04 | Reagovat

já myslela že jsou jen 3 díly :-D sakra tak zase budu muset čekat a mocinky díky tvoje překlady jsou skvělí :-)

14 jane jane | 18. listopadu 2011 v 16:33 | Reagovat

napadlo mě jestli by jsi nechtěla překládat smečku 3 ;-)
ještě nevyšla...vyjde sice za 5 měsíců ale to je strašně dlouhá doba :-(

15 Lexie Lexie | 18. listopadu 2011 v 17:47 | Reagovat

Ahojte ;-)
Zahlasujte mi tu prosím za Peetu :-)  :-)  :-)  :-)

17 Liarka *thesecretcirclefan.blog.cz* Liarka *thesecretcirclefan.blog.cz* | Web | 18. listopadu 2011 v 18:37 | Reagovat

Marti teraz budeš prekladať to fallen angels- covet? :) Alebo máš na pláne aj niečo iné.

18 šaja šaja | 18. listopadu 2011 v 18:57 | Reagovat

Nééé, konec, ne. ...... Mohla by teď ještě přepsat všechny díly z Patchova pohledu :-D  :-D

19 Kristin Kristin | E-mail | Web | 18. listopadu 2011 v 21:25 | Reagovat

ou. můj. bože. Miluju Patche! a miluju tu jeho posedlost Norou, ačkoliv Noře to tak příjemné asi není :-D tohle bude dlouhý rok :-(

20 Marti Marti | Web | 18. listopadu 2011 v 23:06 | Reagovat

[17]:Určo dopřeložím Fallen Angels, jak jsem slíbila.. A pak budu překládat Clockwork prince.. Ale teď mam toho šílený kvantum do školy, tak nevim jak často budou přibejvat kapitolky..

21 Jilly Jilly | Web | 19. listopadu 2011 v 11:04 | Reagovat

Perfektní nápad s těmi překlady:) Je to čtivé, je to bezvadné:D Hned se pustím do čtení:D

22 jane jane | 19. listopadu 2011 v 13:42 | Reagovat

prosím prosím prosím...poraďte mi někdo nákou dobrou knížku ;-) nemam co číst [:tired:]  :-D  :-D Děkuju :-)

23 Tessa Tessa | 19. listopadu 2011 v 19:31 | Reagovat

Páni, zajímalo by mě jestli je mozny, aby si na tohle Nora někdy vzpomněla. A sestřička Vee byla dobra. :-D

Lidi, nevíte náhodou, jestli se dá někde na netu sehnat 3. Díl Hunger games? Už bych si to chtěla přečíst a nemůžu to nikde najít.

24 Mary Mary | 19. listopadu 2011 v 19:40 | Reagovat

[22]: ak vies aspon trochu po anglciky tak urcite ti odporucam Perfect Chemistry celu seriu ak nie tak neviem Výnimočnu si citala? v cestien sa to vola vyjimecna tusim od Kristin Cashore ;-) alebo mrazení od maggie stiefvater?

25 jane jane | 19. listopadu 2011 v 20:22 | Reagovat

[24]: mrazení jsem četla a moc se mi nelíbilo ale to druhý zkusim....děkuju :)

26 Mary Mary | 19. listopadu 2011 v 22:02 | Reagovat

[25]: nie je zac :D a ked sa ti to bude pacit tak urcite si precitaj aj pokracovanie Ohniva ta je este lepsia :)

27 jane jane | 20. listopadu 2011 v 8:44 | Reagovat

[26]: ok :-D děkuju :) potřebovala bych to ale na pc...nemůžu ale najit odkaz a ani to nemužu najít na ulož to O_O :-D dneska jedu pryč tak si t koupim :-D :-D ještě jednou dík ;-)

28 Łucííí Łucííí | E-mail | 20. listopadu 2011 v 10:12 | Reagovat

[22]: Hele zkus les rukou a zubů..Je to úžasný čtení:D

29 terushka terushka | E-mail | 20. listopadu 2011 v 10:51 | Reagovat

[28]: Hmm...to vypadá zajímavě. A dá se to přečíst někde na internetu nebo bych si to musela koupit? :-)

30 Mary Mary | 20. listopadu 2011 v 11:21 | Reagovat

[28]: na les kosti(tak sa to vola po slovensky) som skoro zabudla to je tiez super aj ked som z toho mala podivne sny potom 8-O  :-D

31 jane jane | 20. listopadu 2011 v 17:38 | Reagovat

dneska sem nenašla ani jednu knížku kterou sem chtělaO_O ..no nenaštvalo by vás to? mě teda jo :D :-D  :-D

32 beja beja | 20. listopadu 2011 v 18:33 | Reagovat
33 jane jane | 20. listopadu 2011 v 19:42 | Reagovat

[32]: děkuju tu sem našla :)

34 terushka terushka | E-mail | 20. listopadu 2011 v 20:21 | Reagovat

Neví někdo kde bych mohla na internetu najít Hunger Games?? Tady je jenom dvojka..Docela mě to zaujalo :-?

35 Marti Marti | Web | 20. listopadu 2011 v 22:06 | Reagovat

Lidičky až do pátku odjíždím pryč.. Na netu ale občas budu, takže kdyby přišla kapitolka od Niky tak vám jí sem hodim.. Ale už mi pár dní neodpovídá na mejl, takže to možná vzdala.. Kdyby se toho chtěl chopit někdo jinej, nebudu proti.. Každopádně já se pustim opět naplno do překladu o víkendu, takže čekejte kapitolky Fallen Angels..

36 Marti Marti | Web | 20. listopadu 2011 v 22:09 | Reagovat

Jinak se pokusim zvládnout překlad Fallen Angels co nejdřív.. 6.prosince vychází Clockwork prince, takže se chci pustit do překladu co nejdřív..

37 jane jane | 22. listopadu 2011 v 18:17 | Reagovat

Vyjímečná je supr :) už jsem v půlce :D prosím pokud někdo víte druhej díl online...prsím odkaz :-D díky :-D

38 jane jane | 26. listopadu 2011 v 19:30 | Reagovat

prosím nepřekládala by jsi školu noci - 9 destined?

39 Veruš Veruš | 11. prosince 2011 v 21:40 | Reagovat

Strašně moc moc děkuju za překlad :-) Ta knížka je skvělá, má neuvěřitelný spád a hlavně ta romantika a náboj :-D je nesrovnatelná :-D :-D , je opravdu škoda že 4 díl bude až za rok :-(

40 Ronnie Ronnie | 28. dubna 2012 v 14:53 | Reagovat

Ahoj,taky ti děškuju za překlad.skvělá knížka..a jinak,..jak se bude jmenovat další díl ? a nevíte náhodou kde byse dalo online číst hunger games 3 ? :) díky

41 *Mary-chan* <33 *Mary-chan* <33 | Web | 1. prosince 2012 v 15:08 | Reagovat

Úžasné..ÁÁááách. Jak já je miluju :D Díky ti za překlad. V originále tento speciál není přeložený takže..

42 lenka lenka | 27. prosince 2012 v 23:22 | Reagovat

Pustíš sa aj do prekladania finalle? :)

43 misull misull | 3. března 2013 v 15:51 | Reagovat

Ahoj, chci se zeptat, jestli se bude překládat i poslední díl? Nemůžu se dočkat :-D

44 Neliot Neliot | 22. dubna 2013 v 16:55 | Reagovat

nejde aby se ty všechny kapitoly hodily do jedný složky a to celý ,aby se pak dalo stáhnout?? jako do čtečky... :)

45 Chensie Chensie | E-mail | 15. května 2013 v 9:53 | Reagovat

Děkuju za skvělý překlad!!! O tomhle jsem ani nevěděla a naprosto dokonalé! Díky!! :o)

46 Marketka Marketka | E-mail | 12. července 2013 v 18:24 | Reagovat

holky chci se jen zeptat tohle jsem nikde v knizce nenasla setkani Nory a Patche,kde jste to vzali? :-(

47 kaja kaja | 19. února 2014 v 17:27 | Reagovat

3 Hunger games je na ulož to :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama