Silence - 23.kapitola

6. listopadu 2011 v 0:59 | Marti |  Silence (Becca Fitzpatrick)
kapitola 23


Po škole jsem našla na dveřích připevněný vzkaz: stodola. Strčila jsem si ho do kapsy a šla do dvora. Plaňkový plot, který byl kolem celého našeho pozemku ohraničoval rozlehlé pole. Uprostřed něj stála bílá stodola. Do teď nevím jistě komu vlastně patřila. Před lety jsme s Vee snili, že si jí přestavíme na naší tajnou klubovnu. Naše sny ale rychle zmizely potom, co jsem otevřeli dveře a na trámu našli houpajícího se netopýra.
Od té doby jsem se už nepokoušela znova vstoupit do stodoly. I když jsem se už nebála malých létajících savců, přistihla jsem se, že u dveří váhám.
"Haló," zavolala jsem dovnitř.
Scott byl natažený na zvětralé lavičce v zadní části stodoly. Když jsem vstoupila dovnitř, zvednul se do sedu.
"Pořád seš na mě naštvaná?" zeptal se a žvýkal kus trávy. Kdyby na sobě neměl tričko Metallicy a roztrhané džíny, vypadal jako kdyby patřil za volant traktoru.
Rozhlédla jsem se po trámech. "Neviděl jsi žádné netopýry, když jsi přišel?"
Scott se usmál. "Máš strach z netopýrů, Greyová?"
Sedla jsem si na lavičku vedle něj. "Přestaň mi říkat Greyová. Zní to, jako kdybych byla kluk. Jako Dorian Gray."
"Dorian, kdo?"
Povzdechla jsem si. "Zapomeň na to. Prostě jenom Noro, by stačilo."
"Jasná věc, bonbónku."
Ušklíbla jsem se. "Beru to zpátky. Zůstaneme u Greyové."
"Přišel jsem se podívat, jestli pro mě něco máš. Byly by dobré nějaké informace o Hankovi. Myslíš si, že ví, že jsme tu noc špehovali jeho budovu?"
Byla jsem si jistá, že o tom neměl Hank ani tušení. Nechoval se nijak děsivěji než obvykle. Když jsem se tak nad tím ale zamyslela, moc to vlastně neříkalo. "Ne, myslím si, že nemá podezření."
"to je dobře. Vážně moc dobře," řekl Scott a kroutil s prstenem Černé ruky kolem, který měl na prstu. Byla jsem ráda, že si ho nesundal. "Možná se budu moct přestat skrývat dřív, než jsem si myslel."
"Mě příde, že teď nejsi zrovna v úkrytu. Jak jsi věděl, že najdu ten vzkaz dřív, než Hank?"
"Hank je u svého dealera. A vím, kdy jezdíš ze školy domů. Neber si to zle, ale sem tam jsem tě zkontroloval. Potřeboval jsem vědět, kdy bude nejlepší se s tebou spojit. Mimochodem, tvůj sociální život je fakt bída."
"Že to říkáš zrovna ty."
Scott se zasmál, ale když jsem se k němu nepřidala, šťouchnul mě do ramene. "Vypadáš nešťastně, Greyová."
Povzdechla jsem si. "Marcie Millar mě nominovala na královnu plesu. Tenhle pátek probíhá hlasování."
Věnoval mi jeden z těch kombinovaných podání ruky, které používají členi nějaké bratrství na vejšce v televizi. "Výborně, šampione."
Věnovala jsem mu znechucený pohled.
"Hej. Myslel jsem, že holky tyhle věci zbožňujou. Nakupování šatů, vyčesávání vlasů a ta malá korunka na tvojí hlavě."
"Diadém."
"Jasně, diadém. To jsem přesně myslel. Tak co proti tomu máš?"
"Cítím se blbě, že je moje jména na hlasovacím lístku s dalšími čtyřmi dívkami, které jsou vážně populární. Nevyhraju. Jenom budu vypadat hloupě. Lidi se budou ptát, jestli to není překlep. A navíc nemám doprovod. Myslím, že bych mohla vzít Vee. Marcie sice začne s lesbickými vtipy, ale už jsem zažila i horší věci."
Scott roztáhnul ruce, jako kdyby bylo řešení jasné. "Problém vyřešen. Pojď se mnou."
Zvedla jsem k němu oči a nejednou litovala, že jsem tohle téma vytahovala. Tohle bylo to poslední, o čem jsem chtěla mluvit. Právě teď už byl jediný způsob, jak se z téhle situace dostat, odmítnout ho. "Ani nechodíš do školy," připomněla jsem mu.
"A na to je nějaké pravidlo? Holky na mojí staré škole v Portlandu si vždycky brali na plesy jejich přítele."
"No, není to pravidlo."
Krátce nad něčím dumal. "Jestli se bojíš Černé ruky, naposled jsem se dovtípil, že Nephilimští diktátoři nepovažují účast na plese střední školy za svojí nejvyšší prioritu. Nikdy se nedozví, že jsem tam byl."
Při představě Hanka, jak courá po školní tělocvičně, jsem si nemohla pomoct, a zasmála se.
"Směješ se, ale přestaneš, až mě uvidíš ve smokingu. Nebo se ti snad nelíbí kluci s širokými rameny, svalnatým hrudníkem a vypracovaným břichem?"
Kousla jsem se do rtu, abych se nezačala smát. "Přestaň mě děsit. Začíná to znít jako pohádka o Krásce a Zvířeti. Všichni víme, že seš nádhernej, Scotte."
Scott mi jemně zmáčknul kolena. "Nikdy mě neuslyšíš vyslovit to znova, tak poslouchej. Vypadáš dobře, Greyová. Na stupnici od jedné do deseti jsi určitě v horní polovině."
"Pááni, díky."
"Nejseš typ holky, za kterou bych se snažil svést, když jsem byl ještě v Portlandu, ale já už nejsem ten samej kluk jako předtím. Jsi pro mě až příliš dobrá a přiznejme si to, až moc chytrá."
"Ty zase víš, jak žít na ulici," podotkla jsem.
"Přestaň mě přerušovat. Chceš, abych se ztratil."
"Umíš tuhle řeč nazpaměť?"
Úšklebek. "Já mám času dost. Co jsem to říkal - sakra. Zapomněl jsem to."
"Právě jsi říkal něco o tom, že si můžu být jistá, že jsem hezčí než polovina holek na škole."
"To byl jenom řečnický obrat. Jestli to chceš přesně, jsi hezčí než devadesát procent holek na škole. Ber nebo nech být."
Položila jsem si ruku na srdce. "Nemám slov."
Scott se klekl na koleno a dramaticky sepjal ruce. "Ano, Noro. "Půjdu s tebou tancovat na ples."
Odfrkla jsem si. "Ty seš tak namyšlenej. Nikdy jsem se tě neptala."
"Vidíš? Až moc chytrá. Mimochodem, co je takový problém? Potřebuješ doprovod, a i když asi nejsem tvoje volba číslo jedna, půjdu."
V myšlenkách se mi objevil obrázek Patche, ale zahnala jsem ho. Sice jsem věděla, že neexistoval žádný způsob, jak by mi mohl Scott číst myšlenky, ale to nijak nezlehčovalo mojí vinu. Nebyla jsem ještě připravená mu říct, že už nejdu proti Hankovi jednom s ním. Teď mi pomáhá i můj ex přítel, který byl jen tak náhodou dvakrát tak nápaditý, dvakrát tak nebezpečný a navíc byl ztělesnění mužské dokonalosti a ... taky padlý anděl.
Poslední věc, kterou jsem chtěla, byla ublížit Scottovi. Zcela nečekaně mi přirostl k srdci.
A i když mi přišlo divné, že se Scott najednou rozhodl kašlat na Hanka, nedokázala jsem mu říct, že si nemůže jednu noc pořádně užít zábavu. Jak říkal, jít na ples byla ta poslední věc, co by Hank udělal.
"Dobře, debře," řekla jsem a hravě ho lehce bouchla do ramene. "Je to rande." Nasadila jsem vážnou tvář. "Ale radši to moc nepřeháněj s fintěním se do toho obleku."
Teprve později v noci jsem si uvědomila, že jsem nestačila Scottovi říct o tom Hankově prázdném skladu a skutečném bezpečném úkrytu pro Nephilimy. Kdo by si myslel, že ples zatíží mé myšlenky víc, než po zuby ozbrojeným Nephilimů uvnitř skladu? Tohle byla jedna z chvílí, kdy by se mi vážně hodilo mít Scottovi číslo. Na druhou stranu, nebyla jsem si jistá, jestli má Scott telefon. Ten se totiž dal vysledovat.
...
V šest jsem si sedla s mámou k večeři.
"Tak jaký jsi měla den?" zeptala se.
"Jestli chceš, řeknu ti, že jsem se měla naprosto fantasticky," odvětila jsem a při tom žvýkala kousek pečené lasagne.
"Ach drahoušku. Už se ti zase rozbil Volkswagen? Myslím, že bylo od Hanka velmi velkorysé, že ti ho opravil a jsem si jistá, že ti klidně pomůže znovu, když se ho zeptáš."
Při jejím slepým obdivováním Hanka jsem musela pomalu vydechnout, abych se uklidnila. "Hůř. Marcie mě nominovala na královnu plesu. A ještě horší je, že jsem se dostala na hlasovací lístek."
Máma položila vidličku. Vypadala šokovaně. "Mluvíme obě o stejné Marcie?"
"Řekla mi, že jí Hank prozradil všechno o mých halucinacích. Že jsem její nový charitativní projekt. Já ale Hankovi o halucinacích nic neříkala."
"Ale já jo," řekla a překvapeně zamrkala. "Nemůžu uvěřit, že to řekl Marcie. Jasně si vzpomínám, že jsem mu říkala, aby to udržel v tajnosti." Otevřela ústa a je zase pomalu zavřela. "Teda aspoň myslím, že jsem mu to říkala." S cinknutím položila i nůž. "Přísahám, že už na mě doléhá stáří. Nic už si nepamatuju. Prosím, neobviňuj z toho Hanka. Beru na sebe plnou zodpovědnost."
Nesnesla jsem vidět mámu ztracenou a zmatenou. Stáří nemělo nic společného s její neschopností si vzpomenout. Nepochybovala jsem o tom, že měl Patch pravdu. Byla úplně v Hankově moci. Přemýšlela jsem, jestli si hraje s její myslí každý den, nebo jí vštípil poslušnost a loajalitu jenom jednou.
"Nedělej si s tím starosti," zamumlala jsem. Měla jsem na vidličce kus lasagní, ale nějak mě přešla chuť. Patch mi řekl, že neexistuje žádný způsob, jak bych mohla říct mámě pravdu -nebude mi věřit- ale to mi nemohlo zabránit chtít křičet frustrací. Nebyla jsem si jistá, jak dlouho ještě budu schopná hrát tuhle šarádu: jídlo, spánek, úsměv, chovat se, jako kdyby bylo všechno v pořádku.
Máma řekla: "To je důvod, proč Hank navrhl, abyste šli spolu s Marcie na nákup šatů. Řekla jsem mu, že bych byla hodně překvapená, kdybys chtěla jít na ples, ale on musel vědět, co měla Marcie v plánu. Samozřejmě tě ale nikdo nenutí někam s Marcie jít," dodala rychle. "Vím, že je to na tebe trošku moc, ale Hank jistě nevěděl, jaký přesně máte s Marcie mezi sebou vztah. Myslím, že sní o tom, jak se dají naše rodiny dohromady." Trochu nešťastně se zasmála.
Nemohla jsem se přinutit přidat se k ní. Nevěděla jsem, kolik z toho, co mi řekla, bylo od srdce a kolik jí toho nařídila její mysl ovlivněná Hankem. Bylo jasné, že estli myslí na manželství, budeme si muset s Patchem trošku pospíšit.
"Marcie si mě odchytila po škole a řekla mi ano. Dneska večer jdeme nakupovat šaty. Jako kdybych k tomu nemohla absolutně nic říct. Ale to je v pohodě. Vee a já máme plán. Napíšu Marcie a řeknu jí, že nemůžu jít nakupovat, protože nemám peníze. Pak jí řeknu, že je mi to vážně líto, protože jsem se vážně těšila na její pomoc. Odepíše mi zpátky, že jí dal Hank svojí kreditku a ona platí."
Máma nesouhlasně zasténala, ale její oči byly plné pobavení. "Prosím, řekni mi, že jsem tě vychovala líp."
"Už jsem si vybrala šaty," řekla jsem vesele. "Dám je MArcie zaplatit a pak náhodou narazíme na Vee a opustíme obchod. Pak si vezmu šaty, MArcie pošlu k vodě a zajdu s Vee na koblihy."
"Jak ty šaty vypadají?"
"Vee a já jsme je našli na Silk Garden. Jsou to šaty až ke kotníkům."
"Jaká barva?"
"Musíš počkat a pak je uvidíš." Ďábelsky jsem se usmála. "Stojí sto padesát dolarů."
Máma to odmávla rukou. "Byla bych vážně překvapená, kdyby si toho Hank všimnul. Měla bys vidět, jak plýtvá penězi."
Poposedla jsem si na židli a byla jsem spokojená sama se sebou. "Pak nepředpokládám, že by mu vadilo, koupit mi i boty."
...
Měla jsem se setkat s Marcie v Silk Garden v sedm. Byl to butik s šaty na rohu Asher a Desáté. Zvenku se podobal spíš zámku. Měl dveře z dubu a železa a šlo se k němu po dlažebních kostkách. Stromy byly obalené v modrých dekorativních žárovičkách. Ve výloze byly podvyživené figuríny oblečené v nádherných šatech. Když jsem byla malá, snila jsem o tom, že jsem princezna a Silk Garden je můj hrad.
V sedm dvacet jsem došla na parkoviště a rozhlížela se po autu Marcie. Měla červenu Toyotu 4 Runner s plným vybavením. Měla jsem tušení, že ona nikdy neměla problémy s řadicí pákou. Pochybovala jsem, že musela někdy mlátit do své přístrojové desky deset minut předtím, než nastartuje. A taky bych se klidně vsadila, že jí auto nikdy nevypovědělo službu v polovině cesty do školy. Věnovala jsem chmurný pohled směrem k mému Volkswagenu a povzdechla si.
Červený 4 Runner vjel na parkoviště a vystoupila z něj Marcie. "Promiň, že jdu pozdě," řekla a hodila si kabelku přes rameno. "Můj pes mě nechtěl pustit."
"Tvůj pes?"
"Boomer. Slovem pes označují i lidi, chápeš?"
Viděla jsem v tom šanci. "Žádné starosti. Už jsem se porozhlédla vevnitř. Vybrala jsem si šaty. Můžeme to vzít vážně rychle a pak se můžeš vrátit zpátky k Boomerovi."
Zbledla. "A co moje rady? Řeklas, že oceníš můj názor."
No, spíš jenom kreditku tvýho táty. "Jo, o tomhle. Měla jsem v úmyslu na tebe počkat, ale pak jsem uviděla ty šaty. Mluvily ke mně."
"Vážně?"
"Jo, Marcie. Nebesa se otevřela a andělé zpívali Hallelujah." V duchu jsem mlátila hlavou o zeď.
"Ukaž mi ty šaty," nařídila. "Uvědomuješ si, že máš pleť pro teplé barvy, ne? Kdyby sis na sebe vzala špatnou barvu, úplně ses znemožnila."
Šli jsme dovnitř a já ukázala Marcie šaty. Byly to plesové šaty. Barva byla zelená smísená s námořnicky modrou. Měli živůtek a nabíranou sukni. Prodavačka řekla, že v nich vyniknou moje nohy. Vee mi řekla, že to dokonce vypadá, jako kdybych měla nějaká prsa.
"Brr," řekla Marcie. "Kostkované šaty? Jsou moc školácké."
"Jo, a to je přesně to, co chci."
Prošla stojan a popadla jedny v mojí velikosti. "Možná to nebude vypadat tak zle. Nemyslím si ale, že bych změnila názor."
Vzala jsem si šaty do zkušební kabinky a poskočila jsem si. Tohle byly ty šaty. Marcie se může vztekat klidně celou noc a stejně nezmění můj názor.
Svlékla jsem si džínsy a nacpala se do šatů. Nemohla jsem zapnout zip. Otočila jsem šaty a podívala se na cedulku. Velikost čtyři. Možná omyl, možná ne. Jen tak jsem se nedala a i tak zapnula zip přes břicho. Chvíli to vypadalo, že by to mohlo fungovat. Pak se ale dostavila realita.
"Marcie?" zavolala jsem přes závěs.
"Hmm?"
Strčila jsem před ní šaty. "Špatná velikost."
"Moc velké?" Její hlas byl plný přehnané naivity.
Odhrnula jsem si vlasy z obličeje a nutila se spolknout sarkastická slova. "Chci velikost šest. Díky."
"Aha. Moc malé."
Bylo dobré, že jsem na sobě měla spodní prádlo, jinak bych byla v pokušení vylítnout ven a pořádně jí praštit.
O minutu později už mi Marcie za závěs podávala velikost šest. S nimi mi ale podala červené šaty dlouhé až na podlahu. "Nechci tě ovlivňovat ve výběru, ale myslím si, že je červená to pravé. Je mnohem úchvatnější."
Pověsila jsem červené šaty na věšák a držela jazyk za zuby. Oblékla jsem si kostkované plesové šaty. Zatočila jsem se před zrcadlem a tiše zakňučela. Představovala jsem si sebe, jak jdu dolů po schodech mého domu a zezdola mě tiše sleduje Scott.
Najednou jsem si už ale nepředstavovala Scotta. O zábradlí se opíral Patch. Byl v černém obleku ušitém na míru a měl stříbrnou kravatu. Věnovala jsem mu koketní úsměv. Natáhl ruku a doprovodil mě ke dveřím. Voněl po teplu a zemi, jako písek vystavený slunci.
Nemohla jsem se kontrolovat. Přitáhla jsem si ho za klopy saka a přitáhla si ho k polibku.
"Mohl bych tě taky donutit se takhle usmívat. A bylo by to bez DPH."
Otočila jsem se a našla skutečného Patche v kabince za mnou. Měl na sobě džínsy a bílé tričko. Ruce měl zkřížené na hrudi a jeho černé oči se na mě smály.
Najednou mi tělem projelo teplo, které nebylo vůbec nepříjemné. "Mohla bych teď říct nějaký perverzní vtip," zavtipkovala jsem.
"A já bych ti mohl říct, jak moc se mi v těch šatech líbíš."
"Jak ses sem dostal?"
"Pohybuju se po záhadných cestách."
"Ne. Bůh se pohybuje po záhadných cestách. Ty se pohybuješ jako blesk - jsi tady a během vteřiny jsi někde úplně jinde. Jak dlouho už tady stojíš?" Umřela bych studem, když by mě sledoval, jak jsem se snažila nacpat do velikosti čtyři. Nemluvě o tom, že by mě viděl ve spodním prádle!
"Chtěl jsem zaklepat, ale nechtěl jsem se moc zdržovat venku a narazit na Marcie. Hank se nesmí dozvědět, že jsme my dva zase v kontaktu."
Snažila jsem se nepřemýšlet nad tím, co to znamená ´zase v kontaktu´.
"Mám novinky," řekl Patch. "Našel jsem Dabriu. Souhlasila, že nám pomůže dostat Hanka, ale nejdřív ti musím říct pravdu. Dabria je víc, než jenom stará známá. Znali jsme se ještě předtím, než jsem padnul. Byl to vztah z rozumu, ale není to tak dávno, kdy ti způsobila dost nepříjemností." Odmlčel se. "Což je mnohem jemnější způsob jak říct, že se tě pokusila zabít."
Ach chlape.
"Sice se už přes svojí žárlivost dostala, ale chtěl jsem, abys to věděla," dodal.
"No, už to vím," řekla jsem trošku sarkasticky. Nebyla jsem moc hrdá na mojí náhlou nejistotu, ale nemohl mi to říct předtím, než jí kontaktoval? "Jak můžeme vědět, že si znovu nebude hrát na atentátnici?"
Usmál se. "Pojistil jsem se."
"Hm, tak to už zní mnohem jasněji."
"Moc málo mi věříš."
"Jak vypadá?" A teď jsem se dostala od své obyčejné nejistoty k povrchnosti.
"Rozcuchané, neumyté vlasy, srostlé obočí a příšerná bledost." Zazubil se. "Spokojená?"
Přemýšlela jsem, jestli to v překladu neznamená spíš nádherná s dokonalou postavou a mozkem astrofyzika. "Setkal ses s ní osobně?"
"To nebylo nutné. To co od ní chci není moc složité. Předtím, než padla, byla Debria andělem smrti a viděla do budoucnosti. Tvrdí, že má ten dar pořád a vydělává na tom slušné peníze. Věř tomu nebo ne, mezi jejími klienty jsou i Nephilimové."
Myslela jsem na to, kam tímhle míří. "Je to něco, jako kdyby položila ucho k zemi. Bude naslouchat svým klientům a uvidí, jestli neobjeví něco na Hanka."
"Dobrá práce, Andílku."
"Co za to bude Dabria chtít?"
"To už vyřídím já."
Dala jsem si ruce v bok. "Špatná odpověď, Patchi."
"Dabria už o mě nemá zájem. Motivujou jí spíš chladné, ale stálé peníze." Přišel až ke mně a přejel mi prstem láskyplně po řetízku. "A já už o ní nemám zájem. Já nechal svoje oči jinde."
Odstrčila jsem jeho ruku, protože jsem moc dobře věděla, jak svůdnou moc měl jeho dotek a jak dobře mě mohl odpoutat od mých nejdůležitějších myšlenkových procesů. "Můžeme jí věřit?"
"Já jsem ten, kdo jí utrhl křídla, když padla. Mám jedno z jejích peří v úschově a ona to ví. Jestli nechce strávit zbytek života po boku Rixona, je to dost dobrá motivace na to, aby se chovala slušně."
Pojistil se. Bingo.
Jeho rty se otřely o ty moje. "Nemůžu tu zůstat dlouho. Mám rozjednaných pár dalších věcí a vrátím se k tobě hned, jak to všechno vyřídím. Budeš dneska večer doma?"
"Jo," řekla jsem váhavě. "Ale nebojíš se Hanka? Poslední dobou je u nás doma pečený vařený."
"Můžu ho oblafnout," řekl s tajemným leskem v očích. "Přijdu k tobě ve snech."
Naklonila jsem hlavu a měřila si ho pohledem. "To má být vtip?"
"Aby to fungovalo, musíš být otevřená tomuhle nápadu. Máme za sebou dost slibný začátek."
Čekala jsem na nějakou pointu, ale rychle mi došlo, že to myslel smrtelně vážně. "Jak to funguje?" zeptala jsem se skepticky.
"Ty sníš a já se dostanu do tvého snu. Nesnaž se mě blokovat a zvládneme to."
Napadlo mě, že bych mu měla říct, že mám dost slušnou praxi v neblokování ho v mých snech.
"Poslední věc," řekl. "Mám z dobrého zdroje, že Hank ví, že je Scott ve městě. Mě by bylo úplně ukradené, kdyby ho chytil, ale vím, že tobě na něm záleží. Řekni mu, aby se schoval. Hank s dezertéry nejedná v rukavičkách."
Znovu jsem se ujistila v tom, že bude lepší, když se Scott někam ukryje.
Na druhé straně závěsu si Marcie povídala s prodavačkou. Nejspíš to bylo kvůli něčemu triviálnímu, jako byl prach na zrcadlech. "Ví Marcie, co je její otec ve skutečnosti zač?"
"Marcie žije pořád v bublině, ale hrozí, že jí Hank brzy rozbije." Naklonil hlavu a sjel pohledem mé šaty. "Na jakou příležitost?"
"Ples," řekla jsem a otočila se. "Líbí?"
"Vždycky jsem slýchal, že na ples potřebuješ doprovod."
"No," vytáčela jsem se. "Já tak trochu ... jdu se Scottem. Oba jsme se shodli na tom, že ples školy je to poslední místo, kde by mohl Hank být."
Patch se usmál, ale byl to napjatý úsměv. "Beru to zpátky. Jestli bude chtít Hank Scotta zastřelit, má moje požehnání."
"Jsme jenom kamarádi."
Zvedl mi bradu a políbil mě. "Aby to tak i zůstalo." Vzal si z košile svoje sluneční brýle a nasadil si je. "Neříkej Scottovi, že jsem ho varoval já. Musím běžet, ale ozvu se."
Protáhl se kolem mě. A byl pryč.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Silje Silje | 6. listopadu 2011 v 1:15 | Reagovat

díky za překlad , dobrá vílo :-)

2 terushka terushka | E-mail | 6. listopadu 2011 v 1:22 | Reagovat

JO! Konečně Patch! ♥ To se bude krásně usínat :) Děkuju moc..

3 Mannon Mannon | Web | 6. listopadu 2011 v 1:32 | Reagovat

áááá ... sakryš :D ale jako mohla by tam jít s Patchem :D :D Prej aby to tak i zůstalo... si piš, že zůstane :D musííí :D :D dokonalý a díky Marti :-))) už se těším na zítřek a další kapitolkuu :D

4 deadlik deadlik | Web | 6. listopadu 2011 v 1:53 | Reagovat

ach přiblblý úsměv mi z tváře asi hodně dlouho nezmizí :D Děkuji mockrát :)

5 Wewu>>lína ! Wewu>>lína ! | Web | 6. listopadu 2011 v 2:37 | Reagovat

ÚÚžasnýýý!!! :D Jsem tak ráááda, že se tam Patch objevil :D Hoonem dááále:D
Jsem zvědavá, jestli i přes to, že Hank ví, že je Scott ve městě půjde s Norou na ples...
POOKRÁÁÁČKOO xD

6 Life's good Life's good | 6. listopadu 2011 v 9:22 | Reagovat

bomba kapitolka! ale patchova reakce mě trochu zklamala... Nora flirtuje se Scottem a jde s ním na ples... a Patch dělá jako by nic :-/
mohl projevit trochu nesouhlasu
ale vážně, mě překvapuje, že Nora se Scottem flirtuje, i když trochu se jí nedivím, Scott začíná být skvělej :D miluju jeho blbý kecy a ta jeho řeč byla skvělá :-D
Moc děkuju za překlad ;)

7 Catrina Catrina | 6. listopadu 2011 v 10:46 | Reagovat

No,já pořád fandím Patchovi, ale i Scott má něco do sebe. Děkuji a těším se na další. :-D

8 viki viki | 6. listopadu 2011 v 11:07 | Reagovat

Děkuji za překlad !

9 PAFFY PAFFY | E-mail | Web | 6. listopadu 2011 v 11:57 | Reagovat

fakt super...:-) luxus jako...

10 Anett Anett | 6. listopadu 2011 v 12:10 | Reagovat

[6]: uplně stebou souhlasim myslela jsem že Patch bude žarlit vic a Scott se my libi čim dal vic :-D

11 Łucííí Łucííí | E-mail | 6. listopadu 2011 v 12:25 | Reagovat

No..A já si myslim,že Scott neni takovej andílek jak se tváří..Prostě mi na něm něco nesedí..Jinak kvalitní překlad jako vždy..Đíky ;D

12 Lara Lara | 6. listopadu 2011 v 12:38 | Reagovat

bomba :-D honem dalsi :-)

13 jane jane | 6. listopadu 2011 v 13:42 | Reagovat

lol jsem zvědavá na ples

14 šaja šaja | 6. listopadu 2011 v 14:09 | Reagovat

skvělé, děkuji :-D  :-D

15 Andy Andy | 6. listopadu 2011 v 14:41 | Reagovat

dekuji,dekuji..skvely preklad..

16 Marcia Marcia | 6. listopadu 2011 v 16:35 | Reagovat

Patch ♥♥♥ konečně se tam zase oběvil, no i když jsem taky čekala že bude víc žárlit. Už se nemůžu dočkat další kapitolky a jejich společného snu :-D
No Skott se mi taky líbí, zvláš ty jeho kecy ;-) , ale zároven ho moc nemusím, jak se jedná o Noru. Jen doufám, že se mezitím vše vyřeší, což jsem asi najivní, a na ples půjde s Patchem, no i když nás třeba překvapí.
Marti děkuji za krásný překlad a už se nemůžu dočkat další kapči 8-) ;-)

17 Mannon Mannon | E-mail | Web | 6. listopadu 2011 v 18:01 | Reagovat

[16]: jediné vám můžu říct holky ... netěšte se na 25. kapču :-((( :D to se asi půjdete oběsit...

18 Sis.. Sis.. | 6. listopadu 2011 v 18:36 | Reagovat

[17]: proč?? co bude v 25. kapitole?? ???

19 PAFFY PAFFY | E-mail | Web | 6. listopadu 2011 v 18:38 | Reagovat

to jo holky... jako dneska jsem prelozila 24 a 25. tou kapcu a muzu rict ze 25. kapca je luxus ale nechtej te ji cist...

20 terushka terushka | E-mail | 6. listopadu 2011 v 18:44 | Reagovat

Cože?? Fakt?? Napadly mě jenom dvě nejhorší věci: Nora a Scott se sblíží a nebo(hůř) se něco stane Patchovi... O_O  [:tired:]  ???  :-x Sakra! To nevydržim!!!

21 Monika Monika | E-mail | 6. listopadu 2011 v 18:53 | Reagovat

Ak tu nechcete zverejniť čo sa stane v 25. kapitole tak mi to prosím pošlite na e-mail :-)

22 šaja šaja | 6. listopadu 2011 v 19:10 | Reagovat

no tak teď jste mi nasadili brouka do hlavy :-(  já mám strach

23 Lilli Lilli | 6. listopadu 2011 v 19:17 | Reagovat

Tak nás nenapínejte a hoďte je sem...:-)

24 Marcia Marcia | 6. listopadu 2011 v 19:27 | Reagovat

[17]: 8-O  O_O  O_O  O_O  O_O Co se stane v 25. kapče :-?  O_O ja se bojim. :-P  :-P No holky vážně jste mi taky dali brouka do hlavy :-?  :-? nevím ani jestli to chci vědět ???

25 PAFFY PAFFY | E-mail | Web | 6. listopadu 2011 v 19:48 | Reagovat

čekám az sem Marty hodi 24. kapcu ...xD hihi tedkon jdu na 26. kapcu...:-P

26 Lilli Lilli | 6. listopadu 2011 v 20:02 | Reagovat

a až sem hodí 24. kapču tak bude hned 25.? to by bylo prííííma... :-)

27 PAFFY PAFFY | E-mail | Web | 6. listopadu 2011 v 20:16 | Reagovat

doufam ze vam ji sem dneska da :-)

28 Mijjja Mijjja | 6. listopadu 2011 v 20:39 | Reagovat

už je tu 24:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama