BOL - 10.kapitola

21. dubna 2014 v 22:50 | Míša |  Because of low - Abbi Glines
Kapitola deset

MarcusVypadala jakoby byla obalená v čokoládě a ať se propadnu jestli jsem si nechtěl kousnout. Jídlo, které jsme jedli neuhasilo hlad, který ve mě rozpoutala Low těmi malými šaty co měla na sobě.
Otevřel jsem jí dveře od auta, aby mohla vystoupit, ale necouvl jsem. Chtěl jsem jí sundat dolů. Nechávat si její tělo tisknout k mému, zatímco jsem jí pokládal, bylo dostatečně dobré k uhašení potřeby se jí dotýkat. Krátké, jemné letní šaty jí obepínaly hrudník a tvořily tak vražedný výstřih a úzký pas. Pak jí splývaly dolů kolem boků a končily v půli stehen. Celou noc jsem uvažoval jestli by jí ty šaty vyletěly nahoru, kdybych dostatečně silně foukl.
"Děkuju," zašeptala, dívajíc se na mě, když se jí nohy dotkly země. Věděl jsem, že tohle je ta část, kdy bych jí měl pustit a ustoupit, ale ten nápad se mi nelíbil. Místo toho jsem jí dál držel v pase. Špičky palců se mi lehounce dotýkaly křivky jejích ňader a ať mě vezeme čert, jestli mě z toho jak nevinně vykulila oči, nepolilo horko.
"Připomínáš mi jahody v čokoládě, co jsme měli jako desert," přiznal jsem. Tváře jí nabraly hezký růžový odstín a pousmála se.
"Jak to?"
"No," vyjel jsem jí rukama nahoru po bocích, opatrně, abych se nedotkl prsou a pak jsem přejel po nízkém výstřihu šatů a lehce hladil jemnou pokožku těsně nad výstřihem. "Tyhle šaty mají stejnou barvu jako ta čokoláda a ty v nich vypadáš naprosto k nakousnutí."
Zakousla se do spodního rtu a připomněla mi tak náš polibek.
"Pokud tě teď políbím, Low, nikdy se nedostaneme dovnitř. Nevěřím si. A opravdu si s tebou chci zatancovat," zašeptal jsem, udělal krok dozadu a přesunul jí ruku do kříže a vedl jí ke vchodu do klubu. Cítil jsem na dlani její nepravidelný dech.
Otevřel jsem dveře do Hurricane Port, věděl jsem, že tu bude Rock a celá banda. Dneska večer tu hráli Jackdown. Uvažoval jsem jestli si nechat Low jen pro sebe a jet někam směrem k Pensacole, nebo jít sem, kde jsou moji přátelé. Rozhodl jsem se, že chci, aby všichni věděli, že jsme si spolu vyšli. Nechtěl jsem, aby měl někdo nějaké pochybnosti, obzvlášť Krit, že je Low skutečně mimo hru. Možná to mezi námi ještě není vážné, ale věděl jsem, že až jí se mnou všichni uvidí, Preston, Krit a dokonce i Dewayne se stáhnou. Tam kde je neodstrašilo Cagovo pitomé prohlášení, udělá to loajalita ke mě.
"Chceš si jít sednout k ostatním, nebo si najdeme vlastní stůl?" zeptal jsem se, sklánějíc se jí dolů k uchu, aby mě přes hluk slyšela.
"Mě je to jedno."
"Mě taky. Mám v plánu držet si tě většinu večera na parketě zabalenou v náručí, takže je naprosto jedno kde sedíme."
Otočila hlavu, způsobujíc, že se rty téměř otřela o moje. Její teplý dech mi naplnil ústa a já už se nemohl držet. Klouzal jsem rty po jejích a olizoval jí spodní ret přesně tak jak jsem o tom snil, když jsem jí sledoval jíst jahody v čokoládě. Okamžitě mi otevřela ústa a jazykem se opatrně dotkla mého až jsem zasténal a přitáhl si jí k sobě blíž. Její pusa byla sladší než cokoliv co jsem kdy ochutnal. O líbání jsem nikdy moc nepřemýšlel. Ale Willowiny rty byly plné, měkké a tak zatraceně teplé. Tentokrát přerušila polibek ona a dlouze a zhluboka se nadechla.
"Páni," zašeptala a zvedla oči od mých pečlivě políbených rtů k očím. "Taky s tebou chci tancovat," vysvětlila s úsměvem. "To je jediný důvod proč jsem přestala."
Mmmm...její dolíčky byly sladký.
Nebyl jsem schopný potlačit extrémně spokojený výraz, vklouzl jsem jí rukou kolem zad a přitáhl si jí k sobě, pak jsme vykročili směrem k ostatním. Rock nás sledoval s pobaveným úsměvem na tváři. Očividně mu naše líbání neuniklo.
"Teda, teda, teda, koukejte na to. Jestlipak to není můj nejlepší kámoš s rozkošnou Willow." Rock naším směrem naklonil poloprázdný půllitr piva.
"Sakra, chlape, málem jsi jí tam snědl obličej," popichoval Preston.
"Chci u toho být až to někdo řekne Cagovi," přisadil si Dewayne.
"Vám všem taky ahoj," střelil jsem po nich varovný pohled. Nechtěl jsem tu slyšet Cagovo jméno. "Moc rád bych se zdržel a vyslechl si víc vašich bezduchých komentářů, ale raději si půjdu s Low zatancovat."
"Au, to bolelo. Jsem smrtelně raněný," zavolal Preston, když jsem Willow otočil a vedl jí na taneční parket.
Postrčil jsem si jí před sebe a omotal kolem ní paže, zatímco jsme si razili cestu davem těl, dokud jsme nebyli uprostřed toho všeho a z dohledu stolu našich přátel.
Když jsme se zastavili, Low se ke mě s úsměvem otočila a začala se hýbat na hudbu. Chvíli mi trvalo než jsem se přidal. Těžko jsem se soustředil při pohledu na ty rudé vlasy padající jí přes ramena, boky hopající se do rytmu a tenoučkou látku šatů, létající jí kolem stehen. Low nebyla tak napjatá jako já. Vlastně se zdála nejuvolněnější za celý večer.
Tohle byl její živel. Ráda tancovala. Další věc, kterou si musím zapsat do paměti. Položil jsem jí ruku na bok a přitáhl si jí blíž. Jestli se bude takhle hýbat, chci z toho vytřískat nějaký výhody. Radostně ke mě přistoupila, rukou mi vyjela vzhůru po paži a druhou zvedla nad hlavu, zatímco kroužila boky. Nejspíš nepotrvá moc dlouho, než jí odtud odtáhnu a přimáčknu jí k nejbližší prázdné zdi.

Willow

Milovala jsem tanec. Byl osvobozující a vzrušující. Ale s Marcusovýma rukama na těle to byla bezpochyby moje nejoblíbenější věc na světě. Popustila jsem si uzdu a zdálo se, že on si to užívá stejně moc jako já. O sexuální předehře jsem toho moc nevěděla. Ale tancování. To jsem zvládala. Otočila jsem se mu v náručí, přitiskla mu záda k hrudi a omotala mu ruce kolem krku. Jak jsem kolem něj houpala zadkem, ucítila jsem na kříži jeho erekci. Ah. Tohle bylo nové. Očividně mu nevadilo, že to cítím. Dál jsem tančila, zavřela oči a položila si mu hlavu na prsa. Tohle udělá s mými sny divy. Roztáhl prsty na mém pase a jedním mě hladil po břiše, pak pomalu dolů po boku, těsně k okraji kalhotek.
Dobře. Páni. Cítila jsem jak se začínám trochu třást. Nebyla jsem si jistá proč, ale ten pocit se mi líbil. Při druhém zachvění se Marcus zastavil a pevně mi rukama sevřel pas.
"Low, potřebuju se napít. Hned."
Nevěděla jsem co to do něj vjelo a nechtěla jsem přestat s tím co jsme dělali. Bylo to úžasný. Ale přikývla jsem a nechala se od něj vézt zpátky ke stolu, kde spolu popíjeli už jen Dewayne a Preston.
"Chceš něco?" zeptal se Marcus. Hlas mu zněl trochu chraplavě. Snažila jsem se přemýšlet o tom co jsme dělali na parketě. Naštvala jsem ho?
"Kolu, prosím." Přikývl a stiskl mi pas, předtím než odešel a nechal mě tam s Prestonem a Dewaynem.
S pocitem odkopnutí jsem se sesunula na nejbližší prázdnou židli. Zjevně jsem udělala něco co ho ode mě odradilo.
"Takže mi řekni, Low, ví Cage, že jsi venku s Marcusem?" zeptal se Preston. Už mě štvalo jak mají pořád všichni potřebu vytahovat Cage a střelila jsem po něm rozčílený pohled. "Ne a nic mu do toho není."
Dewayne tiše hvízdl. "Vsadím se, že v tomhle by s tebou nesouhlasil, zlatíčko."
S pokrčením ramen jsem se od nich a jejich vtíravých otázek odvrátila a pátrala pohledem po Marcusovi. Jako první jsem našla Jess. Pak jsem uviděla Marcuse, opřeného o bar. Povídal si s ní. Bylo vidět, že s ním flirtuje a Marcusův úsměv vypovídal o tom, že si to užívá. Napjatý kluk, který mě tu nechal, byl pryč. Zdál se v Jessině přítomnosti uvolněný. Najednou svěsila ramena a zvedla ruku, aby si utřela tvář. To snad brečela? Marcus se narovnal, natáhl se dopředu a objal jí. Připomínala jsem si, že je Jess Rockovo sestřenice a právě si prošla ošklivým rozchodem. Žádný problém. Marcus jí utěšoval. Pomalými nádechy jsem uvolnila stažený žaludek. Marcus se odtáhl, otočil hlavu k baru a něco řekl barmanovi, pak vzal Jess za ruku a vedl jí do davu. Pryč ode mě. Tohle se nemůže dít. Vrátilo se mi Cagovo varování. Hádám, že Marcus na chvíli přece jen klesl pod svojí úroveň. Otřásla jsem se a vstala.
"Jsi v pořádku?" přerušil mi myšlenky Prestonův hlas. Vrátil mě zpátky do přítomnosti ke stolu, kde mě odkoplo moje rande.
Zhluboka jsem se nadechla, přikývla a přinutila se usmát. Nedovolím, aby mě viděli brečet. Nikdo nebude vědět, že mi tohle ublížilo. Neztrapním se. Nedovolím, aby mě Marcus Hardy ponížil. "Je tu horko. Dojdu si trochu na vzduch," odpověděla jsem.
"Posledně když jsi to řekla, tak jsi zmizela," poznamenal Dewayne.
"Jsem si téměř jistý, že to co jsi viděla, nebylo to jak to vypadá," starost v Prestonově hlase byla nezaměnitelná.
"I tak by to bylo v pořádku. Jen protože přišel se mnou ještě neznamená, že se mnou musí odejít. Vyrostla jsem s Cagem. Jsem na tohle chování zvyklá," pokoušela jsem se, aby můj hlas zněl lehce a netečně.
"Marcus není ani trochu jako Cage," odpověděl Dewayne. Také jsem tomu chtěla věřit, ale právě teď jsem chtěla prostě vypadnout. Neměla jsem pro něj odpověď, tak jsem odešla.
Jen o dva dny později a jsem zase tady. Další bar, sama venku, protože mi sexy blonďatá sexbomba ukradla mýho kluka. No, technicky to minule nebyl můj kluk, ale flirtoval se mnou. Podívala jsem se dolů na svoje šaty, u kterých jsem strávila dvacet minut žehlením, protože byly měsíce složené na dně kufru. Nikdy jsem neměla důvod si je obléct. Zdálo se, že klukovi, který mi pomáhal vystupovat z auta jsem se opravdu líbila. Jen já. Začaly mi vlhnut oči a já potlačila palčivé slzy. Tady se to nestane. Mám svojí hrdost. Mobil jsem měla spolu s kabelkou v Marcusovo autě. Nechtěla jsem, aby mi při tancování překážela. A do těchhle šatů se nedalo nic schovat. Zavolat Cagovi bylo nemožný.
Nejspíš je to tak nejlepší. To poslední co jsem chtěla bylo, aby byl Cage na Marcuse naštvaný. Sotva jsme měli skutečné rande.
Rozepnula jsem si pásky kolem kotníků, stáhla si sandály a přešla ulici. Jestli mám jít zpátky domů dvě míle bosa, pak to vezmu po pláži. Písek byl na nohy lepší než asfalt. Krom toho, jestli se mi na tmavé pláži budou kutálet slzy po tvářích, nikdo to neuvidí.
 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 22. dubna 2014 v 4:16 | Reagovat

Díky moc za překlad!!!

2 Evudar Evudar | 22. dubna 2014 v 7:00 | Reagovat

D9ky za další kapitolu. :-)

3 Veru Veru | 22. dubna 2014 v 8:55 | Reagovat

Božínku to je trumpeta, takhle utéct :-/ Díky za překlad

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama