BOL - 4.kapitola 1/2

5. dubna 2014 v 21:03 | Míša |  Because of low - Abbi Glines

Kapitola čtyři


Willow
Sestra mě u sebe nenechala přespat. Sáhla jsem do kapsy džínů a sevřela klíč od Cage. Přestože jsem se bála, abych se mu neomrzela, potřebovala jsem někde zůstat. Kromě toho jsem si u Cage ráno nechala kufr. Abych mu oplatila, že u něj tenhle týden zůstanu další noc, vyperu nám dnes večer prádlo. Když jsem zamířila nahoru po schodech, cítila jsem se o něco lépe.

"Low, ahoj krásko, dlouho jsme se neviděli," Preston po mě blýskl svým hezkým, klukovským úsměvem a zastrčil si za ucho pramen bílých blond vlasů. Ten kluk věděl jak na holky zapůsobit, bohužel si ale nevšiml nedostatku působení na mě.

"Ahoj, Prestone a ano, je to dlouho. Překvapuje mě, že tu teď nejsi častěji, když tu bydlí tvůj kámoš."

Preston se trochu zamračil. Vzhlédl nahoru ke dveřím do bytu a pak se otočil zpátky ke mě.

"Ehm, no jo, co se Marcuse týče. Má dnes špatný den. Má nahoře sestru a ta je opravdu dost rozrušená, kvůli nějaký rodinný záležitosti, kterou si procházejí. Co kdybychom si zašli na něco k jídlu a pak si šli do Live Bay poslechnout Jackdown, teda jestli dneska nepracuješ. Už jsem dlouho neviděl Dewayna a Rocka. Jsem si jistý, že tě Dewayne moc rád uvidí."

Jít si poslechnout Jackdown nebylo zrovna to co jsem dnes večer potřebovala. Měla jsem strašnou hromadu domácích úkolů a zítra pracuju dvojitou směnu v restauraci kousek od Live Bay. Nicméně jsem ale také nechtěla narušovat rodinné problémy. Věděla jsem o nich své a bylo mi jasné, že Marcus potřebuje soukromí.

"Ehm., dobře, to zní fajn. Ach," ohlédla jsem se zpátky ke schodům. "Myslíš, že bych se mohla skočit nahoru opravdu rychle převléknout? Půjdu rovnou do Cagovo pokoje a zase ven."

"Jo, to je v pohodě. Jen jsem chtěl říct, že potřebují nějaký čas o samotě. Stejně jsou nejspíš u Marcuse v pokoji a pochybuju, že tě vůbec uslyší projít. Pojď, půjdu s tebou a napiju se než se převlíkneš."

Vytáhla jsem z kapsy klíč a při pohledu na něj jsem v sobě cítila podivné teplo. Bylo zvláštní jak mi něco tak malého dokáže dodat pocit bezpečí.

Vešli jsme dovnitř, nechala jsem Prestona v kuchyni a šla ke Cagovi. Slyšela jsem za zavřenými dveřmi Marcusova pokoje rozhovor, když jsem je míjela. Možná se mi odtud podaří vypadnou dřív než si uvědomí, že jsem tu vůbec byla. Marcus vypadal, že mu nevadí, když tu budu často. Nechtěla jsem, aby se to změnilo.

Oblékla jsem si krátkou džínovou sukni a smaragdově zelený top s ramínky, přesto jsem si vzala černou koženou bundu, kterou jsem před dvěma lety dostala od Cage k Vánocům. Moje kovbojské kozačky stály ve skříni mezi jeho botami a já se tomuhle malému náznaku od Cage zasmála. Bylo to očividný. Ten kluk neměl tušení jak nemožný s ním věci jsou.

Vyšla jsem z ložnice a všimla si, že si Preston s Marcusem šeptají v obýváku. Zastavila jsem se, abych je nerušila, když se Marcusův pohled setkal s mým.

Pomalu mi zelenýma očima cestoval dolů po těle a zase zpátky nahoru, až se mi z toho zrychlil tep. Stála jsem zmrazená na místě, dokud se mi znovu nepodíval do očí.

"Sakra holka, musíme odtud ten tvůj sexy zadek dostat dřív než se ukáže Cage. Pověsil by mě za koule do průvanu a tebe by donutil se převlíknout, zatímco by hlídal u dveří." Prestonova slova měla prolomit ticho, ale Marcusovi při nich vzplály oči.

"Ehm, jasně, dobrý nápad," donutila jsem se k úsměvu a pak poručila nohám dát se do pohybu, dokud jsem nestála vedle Prestona.

Položil mi ruku kolem ramen, sklonil hlavu a očichal mě. "Mmm...dokonce i hezky voníš."

Marcus si hlasitě odkašlal, přičemž se Preston zasmál.

"Jdi se postarat o Mandu, brácho. Právě jsem se vám postaral o soukromí. Cage je na rande s nějakou holkou z Monroeville, co je tu na prázdninách. A já mám v plánu zůstat s touhle venku dlouho."

Z narážky v jeho hlase jsem zčervenala. Marcus určitě věděl, že nebudu venku s Prestonem dělat to co naznačoval. Co to s ním vlastně bylo? Nikdy se mnou takhle neflirtoval.

"Dobrou noc, Marcusi, doufám, že se dají věci do pořádku." Podařilo se mi říct klidným hlasem, netečná ke zběsilému tepu způsobeného jeho pozorností.

Přikývl a beze slova se otočil.


Marcus


Kovbojský kozačky. Musela na sobě mít zatracený kovbojský kozačky s tak těsnou a krátkou sukní? Zabouchl jsem dveře lednice, aniž bych si vzal pití. Pivo teď znělo opravdu dobře, potom co jsem musel sledovat Prestona jak odchází s Willow přimáčknutou k boku. Ale Amanda mě potřebovala. Nemohl jsem pít, i když všechno co jsem právě teď chtěl bylo jít se zbořit a zapomenout na všechen tenhle šílenej bordel, co mi otec seslal do klína.

"Proč boucháš věcmi?" zeptala se Amanda, vycházejíc z mého pokoje.

Pokrčil jsem rameny, nechtěl jsem se sestře zpovídat z toho jak mě žere holka, kterou jsem právě potkal, zatímco máme větší problémy.

"Má to něco společnýho s holčičím hlasem, co jsem tu právě slyšela s Prestonem?"

Praštil jsem sebou do kuchyňské židle a měl jsem v úmyslu jí odpovědět 'ne', ale místo toho jsem řekl, "Jo."

Amanda se na mě zamračila, vytáhla si židli naproti mě a posadila se.

"Preston s ní chodí?"

"Ne, ne jestli si nepřeje umřít."

Amandino obočí vystřelilo překvapeně nahoru. "Chceš říct, že jí máš tak rád, že by ses kvůli ní s Prestonem porval?"

"Já ne. Cage. Myslí si, že se s Low ožení."

Amanda se rozesmála. "Ženatý Cage? Přešel v poslední době od kouření trávy na crack?"

Taky mi to znělo naprosto absurdně, ale to ho neviděla s Willow. S ní byl jiný. Opravdu se staral.

"Je to složitý."

Amanda uhlazovala prostírání před sebou. To prostírání bylo jen další malý dotek Willow v tomhle bytě. Když přišlo na ženy, byl Preston stejně špatný jako Cage. Nesnášel jsem, že je s ní venku.

"Musím se vrátit domů za mámou. Řekla bych ti, že můžeš jí taky. Ale ten příšernej škleb na tvý tváři by jí vyděsil. Jdi se převlíknout do něčeho sexy a vyraž za tou holkou. Preston by jí nikam nebral, kdyby věděl, že jí máš tak moc rád. Kruci, nejspíš jí někam vzal jen aby nám nechal volný byt."

Měla pravdu. Alespoň jsem v to doufal. Vstal jsem, podíval se dolů na vybledlé džíny a tričko Alabamského fotbalu.

"Co je špatnýho na tom co mám na sobě?"

Amanda si povzdychla a vstala. "Pojď můj bezradný bratře. Pomůžu ti vypadat neodolatelně. Věř mi, dobře. Poslední holku cos měl rád sis nechal naprosto proklouznout mezi prsty. Řekla bych, že potřebuješ mojí pomoc."

"Stál jsem proti rockerovi, Mando. Nebyla to tak úplně fér hra."

Amanda pokrčila rameny. "Možná, ale Preston a Cage nejsou Jax Stone. Tentokrát jsi z nich definitivně nejžhavější ty."

"Opravdu jsi o mě právě řekla, že jsem žhavej? A Jax nevypadá líp než já. Je jenom slavnej."

Amanda se hlasitě zachechtala. "Ne drahý bratře, Jax je ztělesněná žhavost, s kytarou nebo bez a se zatraceně sexy hlasem, když zpívá. Nikdy jsi neměl šanci. On je to čemu se říká 'hrát si s ohněm'. Tentokrát rozhodně hraješ se svojí ligou."

"Jak myslíš, jen mi řekni co si oblíknout a padáme odtud. Lezeš mi na nervy."


Willow


"Chceš pivo?" zeptal se Preston, prorážejíc nám cestu davem lidí, směrem ke stolu se známými tvářemi.

"Ne, díky. Ale kola by byla fajn," odpověděla jsem hlasitě, aby mě slyšel přes hudbu.

Jackdown ještě nebyli na jevišti, ale kapela před nimi zvedla diváky na nohy. Podle jejich zvuku to nejspíš byl alkohol co je zvedlo ze židlí a donutilo křičet a tancovat. Kapela nebyla moc dobrá. To Jackdown byli důvod proč tu dnes večer sešlo tolik lidí. Vždycky přitáhli dav místních.

"Dobře, jdi se támhle posadit k Rockovi, Trishe a Dewaynovi. Já nám skočím pro pití a sejdeme se tam."

"Okay."

Rock a Dewayne byli Prestonovi přátelé, které jsem minulý rok přes Cage poznala.

Trisha byla Rockovo žena. Připomínali mi Kid Rocka s vyholenou hlavou a Pamelu Anderson. Trisha nebyla moc přírodní, ale kdyby chtěla, určitě by si dokázala najít uplatnění v módních časopisech. To, nebo jako exotická tanečnice. Dewayne si mě všiml jako první a po tváři se mu rozlil úsměv. Dneska večer měl dlouhé dredy stažené do culíku a tričko dost upnuté na to, aby ukazovalo jeho působivě tvarované tělo.

"Low!" Zavolal na přivítanou Dwayne, když jsem přišla k jejich stolu. Trisha se na mě zářivě usmála a lehce mi zamávala prsty. "Ahoj holka. Nevěděla jsem, že přijdeš. Když jsme dnes mluvili s Cagem, říkal, že má rande s nějakou holkou a pochybuje, že vylezou z jejího hotelovýho pokoje."

Rock do ní strčil a ona se na něj zamračila, "Co? Low není idiot. Ví, že je Cage děvka."

"Bože, zlato, nech toho," prosil Rock.

Zavrtěla jsem hlavou a se smíchem jsem se posadila na židli vedle Dewayna. "Má pravdu, Rocku. Vím kde je a co dělá. To že celýmu světu říká, že si mě vezme ještě neznamená, že si já vezmu jeho. Ten kluk je blázen. Je mi úplně jedno s kým je a co dělají."

Rock přikývl a pak mu čelo zvrásnilo malé zamračení. "Takže jsi sem přišla sama?"

"Ne, je tu se mnou," oznámil Preston, položil přede mě kolu a posadil se vedle mě.

"Ach, do prdele, kámo," zasténal Rock a Dewayne se k němu s frustrovaným povzdychem přidal.

"Co? Marcus a Amanda mají nějaké rodinné trable a on je s ní u něj doma. Takže mě napadlo, že půjdeme za váma a poslechneme si Krita."

"Špatný krok," zamumlal Dewayne, než se napil piva.

"Cagovi je to jedno. Kromě toho dneska někde venku píchá tu holku z Monroeville."

"Přesto jak fascinující tahle konverzace je, myslím, že záleží na Low, co se rozhodne dělat a s kým. Cage není její otec. Všichni se přestaňte chovat jakoby mu patřila a nechte jí žít," umlčel všechny Trishin naštvaný hlas a já jí byla vděčná.

Vstala a napřáhla ke mě ruku, "Pojď holka. Půjdeme to ze sebe setřást a trochu to rozhejbem, aby měli tihle kluci co dělat."

Zamračila jsem se, "Co budou dělat?"

Vzala mě za ruku a vytáhla mě nahoru. "Vyhrožovat, mračit se a pravděpodobně usazovat všechny kluky co nad náma budou slintat."

Slyšela jsem Rockovo zavrčení, když jsme si razily cestu do davu.

"Neunavuje tě už jak se všichni chovají jako bys byla Cagův majetek?" zeptala se Trisha, přitahujíc si mě cestou do čela davu blíž k sobě. Jackdown budou nahoře za několik minut a já věděla, že nás vede dopředu, abychom je viděli. A aby Krit viděl mě. Snažila se mě s jejím bratrem dát dohromady už několik měsíců. Cage její pokusy vždycky zarazil, ale dneska tu nebyl.

"Cage je všechno co mám. Je to můj nejlepší kamarád a já jeho problémy přehlížím. Pokud se objeví kluk, za kterýho bude stát za to bojovat, nedovolím Cagovi, aby mi stál v cestě. Ale do teď mě nedržel od nikoho, koho bych skutečně chtěla."

Trisha si mě chvíli prohlížela. Moje odpověď se jí nelíbila. Viděla jsem jí to v obličeji. "Ale když si s nikým nevyjdeš, jak poznáš, že přišel ten pravý?"

Pokrčila jsem rameny a pomyslela na Marcuse, rychle jsem tu myšlenku vytěsnila z hlavy. Byl na míle daleko mojí lize. Byl nesmysl o tom jen fantazírovat.

"Prostě to poznám."

Pokrčila rameny a chystala se něco říct, když zhasla světla a zvuk Kritovo elektrické kytary rozječel a rozskandoval dav.

"Je to tady," řekla s úsměvem a obrátila pozornost k jevišti. To zalil kouř. Z dýmu do jediného světla reflektoru vystoupil Krit a hrál při tom na kytaru. Jeho blond vlasy měly tak podobnou barvu Trishiným až jsem si pomyslela, že její přeci jen nakonec nebudou z lahvičky. Místo toho aby si vlasy shrnul dozadu, nechal si je padat přes nahá ramena. Což bylo pro Krita typické. Nikdy na pódium nenosil tričko. Džíny mu volně visely na bocích a dopřávaly ženám a nejspíš i některým mužům, požitek z pohledu na jeho vykukující pánevní kost.

Hruď neměl tak širokou a svalnatou jako Dewayne a Rock, ale měl štíhlé svaly a šest velmi jasně definovaných cihliček na břiše, které mu na pravé straně zdobilo tetování svinutého hada.

Z kouře vystoupil zbytek kapely a k elektrické kytaře se připojil Greenův hlas. Green byl Kritův nejlepší kamarád, baskytarista a alternující zpěvák. Krit byl hlavní zpěvák, ale Green uměl zpívat taky a v každém vystoupení měl pár písniček. Green vypadal skoro jako Kritovo tmavovlasé dvojče. Kromě toho, že Green měl z tetování tričko. Celou hruď a paže mu pokrývalo tetování.

Při pohledu na Greena by nikoho ani nenapadlo, že je v druhém ročníku na právech. Holka napravo ode mě začala ječet jeho jméno, spolu s pár barvitými věcmi, které s ním chce po představení dělat. Potřásla jsem hlavou, abych se zbavila mentálních obrazů, o které jsem se neprosila a podívala se do zadní části jeviště na bubeníka Mattyho. Zářivě oranžové vlasy mu trčely nahoru. Neměl je krátké. Ten kluk musel použít tunu produktů na vlasy, aby mu tahle držely. Hrud mu zakrývalo přiléhavé černé tričko a přestože seděl za bubny, věděla jsem, že džíny bude mít stejně tak těsné. Miloval úzký džíny.

"Nemůžu se dočkat až tě tu dole uvidí," vyjekla mi Trisha nadšeně do ucha.

Opravdu jsem si chtěla jen zatancovat. Upoutat Kritovo pozornost bylo to poslední co by mě napadlo. Obrátila jsem pozornost ke klávesákovi Legendovi. Byl to zarostlý týpek. Měl plnovous, což bylo na dvaceti čtyřletého kluka divný, ale on na to byl pyšný. Střapaté, hnědé vlasy měl akorát tak dlouhé, aby si je mohl zastrkávat za uši. Džíny mu pevně objímaly boky a visely tak nízko, že odhalovaly ploché břicho, kde mu tak těsné tričko Aerosmith, že by mohlo být moje, nedosahovalo k pasu kalhot.

Ke Greenovi se přidal Kritův hlas a začali jejich nejpopulárnější, vlastní písničkou 'Aces'.

Krit mě našel svýma zářivě modrýma očima, o kterých jsem věděla, že jsou zvýrazněné kontaktními čočkami. Nikdo nemá oči tak elektricky modré. Cage mě o jejich falešné barvě informoval, když jsem Krita poprvé potakala a zmínila se o nich. Krit na mě mrkl a vyzývavě si olízl rty. Nemohla jsem si pomoct a zasmála se. Ten kluk byl neskutečnej. Vůbec ne můj typ. Ale byl velmi zábavný. A ani na jeho nahou hrud nebylo těžký se dívat.

"Věděla jsem, že tě bude mít rád takhle blízko," zakřičela přes hudbu Trisha. S úsměvem jsem pohybovala tělem do rytmu.

Po několika písničkách a několika tanečních partnerech jsem se vrátila k našemu stolu. V puse jako bych měla vatu. Potřebovala jsem svojí kolu, i když v tuhle chvíli už bude vyšumělá. Preston se bavil s kudrnatou brunetkou. Sama pro sebe jsem se usmála, nejspíš se domů budu muset svést s Rockem a Trishou.

Vycítila jsem na sobě něčí oči a obrátila pozornost k ostatním lidem u stolu. Na Trishině místě teď seděl Marcus. Nečekala jsem, že ho tu dnes večer uvidím.

"Ahoj," řekla jsem cestou ke stolu, nebyla jsem si jistá kam si sednout, když mi bruneta mluvící s Prestonem zasedla místo.

"Low, jsi zpátky. Tady," Preston vstal ze své židle, "sedni si. Máš žízeň? Už se ti roztál led. Dojdu ti pro další kolu."
 

34 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 evudar evudar | 6. dubna 2014 v 15:11 | Reagovat

Skvělé díky moc za další kapitolu. :-)

2 Jahudka Jahudka | 7. dubna 2014 v 7:40 | Reagovat

děkuji

3 MegaKiks MegaKiks | 5. července 2014 v 11:34 | Reagovat

Tam všetci jak Low obskakujú :-D super kapitolka, veľká vďaka za preklad :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama