BOL - 4.kapitola 2/2

5. dubna 2014 v 21:04 | Míša |  Because of low - Abbi Glines
*****


"Ne, zase si sedni, Prestone. Jsem v pohodě. Pokračuj v rozhovoru. Dojdu si pro pití sama." Neposadil se zpátky a vypadal nejistě. Zasmála jsem se jeho očividnému zmatku, otočila se a vydala se k baru. Preston neměl jen hezké platinové, blond vlasy. Byl opravdu tak přelétavý, jak napovídal jeho surfarský vzhled.

"Prostě si nemůže pomoct. Omlouvám se."

Marcusův hlas byl tichý a blízko u mého ucha. Celá jsem se z jeho teplého dechu lechtajícího mě na uchu zachvěla. Šel za mnou. Můj přitroublý úsměv se nedal zadržet.

"Preston je zlatíčko. Přehlížím ho. Krom toho tu s ním nejsem na rande."

"Nejsi?"

Lehce jsem otočila hlavu, abych se mohla Marcusovi podívat do očí, "Ne, samozřejmě, že ne. Je to Preston. Jsme jen přátelé."

Koutky úst mu zvedl úsměv a pro mě bylo těžký odvrátit pohled. Byl prostě neuvěřitelně sexy.

"Chodíš s ním jako s kamarádem ven často?"

"Ne. Ani ne. A když už, tak většinou i s Cagem. Ale dneska měl pocit, že se sestrou potřebujete trochu klidu."

Úsměv zmizel a nahradilo ho zamračení, když přikývl.

Došli jsme k baru a Marcus se postavil za mě a ruce si opřel o bar z každé strany kolem mě, vězníc mě tak uvnitř. Při vzrušení z jeho teplého těla, přitisknutému k mému zadku jsem musela bojovat s nutkáním přimáčknout se blíž. Připomínala jsem si, že to dělá proto, aby mě nerozdrtilo moře lidí hrnoucích se k baru. Bylo to ochranitelské gesto. Nic víc. Ale líbilo se mi to.

"Ricky! Dvě koly, jednu s ledem."

Barman se podíval naším směrem, krátce na Marcuse kývl a začal nám připravovat pití. To byla rychlá obsluha. Pomáhalo, když jste byli místní.

"Kdy jsi sem přišel?" zeptala jsem se Marcuse, zatímco jsmečekali.

"Asi dvě minuty předtím než jsi přišla ke stolu. Chystal jsem se tě jít najít a zjistit, jestli by sis se mnou nezatancovala."

Zasáhl mě akutní pocit ztráty. Tisknout se k Marcusovi, zatímco by jsme pohybovali těly na hudbu, by určitě byl jeden z mých nejoblíbenějších momentů v životě.

"Aha," bylo vše co se mi podařilo říct. Z představy přehrávající se mi v hlavě mi zběsile tlouklo srdce.

Být obklopená Marcusovou čistou, mužnou vůní moc nepomáhalo. Měla jsem divnou, ale ach-tak-příjemnou fantasii, že mu lezu pod tričko a olizuju mu hrudník, když před námi přistálo naše pití. Marcus na bar položil peníze a vzal sklenice. Kývl hlavou zpátky k našemu stolu a já okamžitěpostrádala jeho dotek. Potlačujíc svojí ubohost jsem se vracela k přátelům.

Preston si přestěhoval brunetku na klín a přenechal mi tak volnou židli vedle nich.

Úžasný.

"Myslel jsem, že jsi na odchodu," řekl Marcus Prestonovi, když si sedal na volné místo.

Preston si upil piva a podíval se na holku na klíně. Prsty sčerveně nalakovanými nehty si pohrávala s jeho jemnými blond vlasy.

"Půjdeš se mnou?" zeptal se jí.

Zachichotala se a přikývla, přičemž se jí kolem ramen rozhoupaly kudrny. Podíval se přes ní na mě, "Nebude ti vadit, když tě tu nechám s Marcusem? Říkal, že tě hodí domů."

ANO! Podařilo se mi nad změnou plánů zamaskovat nadšení a přikývla jsem. "Samozřejmě."

Preston se zakřenil a s rukama pevně omotanýma kolem dívčina pasu vstal. "Mějte se, lidi."

Zamávala jsem, zatímco jsem zhluboka pila kolu.Rock byl pořád na parketu s Trishou a neměla jsem tušení kam zmizel Dewayne. Zůstali jsme jen Marcus a já. Zírat dolů na sklenici s kolou a prsty přejíždět nahoru a dolů po orosených stranách, začalo být fascinující, nebo by se to tak aspoň mohlo zdát. Nevěděla jsem co říct a najednou jsem se cítila divně.

"Díky, žes dneska mě a Mandě dopřála soukromí, ale nechci, abys měla pocit, že nemůžeš zůstat v bytě. Bez ohledu na to, co se semnou děje jsi vždycky vítaná."

Zvedla jsem pohled od sklenice a usmála se na něj.

"Děkuju. Ale rodinný problémy mám často a vím, že soukromí je vždycky nejlepší."

Zamračil se a zhluboka se napil svého pití, o kterém jsem si byla dost jistá, že je smíchaný s whiskou. "No, v příštích pár měsících budu mít rodinných potíží spoustu, takže si se mnou nedělej starosti. Když se Manda ukáže s pláčem, nebo bude u mě v pokoji, nechci abys měla pocit, že musíšodejít. Zůstaň. Jsem raději když zůstáváš, než když bys někam utekla."

Vydal by se mě hledat? Určitě ne.

"Díky," nehodlala jsem se s ním hádat. Ačkoliv jestli se to stane znovu, nebudu posedávat kolem, mohlo by jim to být nepříjemné. Ale nemělo smysl se dohadovat.

"Čau brácho! Nevěděl jsem, že jsi tady. Je fajn tě tu zase vidět. Tvuj hnusnej ksicht mi chyběl, když jsi byl na vysoký."

Dewayne plácl Marcuse po zádech a s úsměvem se usadil nažidli vedle mě. Dewayne, Rock, Marcus a Preston spolu vyrůstali. Podle Cage si byli všichni velmi blízcí. Divná kombinace, kdyby jste se mě ptali. Marcus byl syn boháče, i když tak nežil a Rock vlastnil parasailingovou společnost, Preston neměl v životě žádní cíl, kromě surfování, baseballu a holek, Dewayne byl, no....nebyla jsem si jistá co byl. Vypadal temně a nebezpečně, se vším tím tetováním a dredy, ale jeho osobnost mi připomínala velkého plyšového medvídka. Vždycky byl tak milý a snadno se s ním povídalo.

"Potřeboval jsem vypadnout ven a oba moji spolubydlící měopustili, takže jsem se rozhodl jít za tohle kráskou."

Opravdu mě právě Marcus nazval kráskou?

Dewayne se zasmál, "Ať tě Cage neslyší jak o ní říkáš, že je kráska. Může se posrat, když někoho slyší mluvit o atraktivnosti slečny Willow," Dewayne na mě mrkl a zapálil si cigaretu.

"Cage štěká, ale nekouše," ujistila jsem je oba, ale v prvnířadě Marcuse, nechtěla jsem, aby ho zastrašil, pokud je tu sebemenší šance, že by o mě měl zájem.

Dewayne se zasmál a kouř mu vycházel z nosu i z pusy. "Ne, miláčku, myslí to smrtelně vážně. Viděl jsem ho v akci, když o tobě někdo něcořekl. Není to pěkný."

Drž hubu, Dewayne.Podívala jsem se na Marcuse a ten se zase mračil. Kruci, musím Dewayna a jeho pusu utnout.

"Marcusi! Ahoj. Netušila jsem, že jsi zpátky ve městě. Pročjsi mi nezavolal? Jsem raněná."

Byla nádherná. Vysoká blondýna s hezkou štíhlou postavou. Přesně jako holky jaké vyhledával Cage.

"Jess," Marcus vstal a objal jí. Stáhly se mi vnitřnosti.

"Pojď si se mnou zatancovat," prosila a nepouštěla ho. Rozhlédla se kolem a zářivě se usmála na Dewayna. "Ahoj, D! Jak se máš, zlato?"

Kývl. "Dobře, Jess. Zase ses rozešla s tím kokotem?"

Zamračila se. "Ano, už je to víc jak měsíc. Nějaká holka je s ním těhotná. To nemůžu odpustit."

Dewayne hvízdl. "Au...hádám, že ne. Taťka Hank. Tak tohle by mě nikdy nenapadlo."

Pokrčila rameny a přitáhla k sobě Marcuse blíž. "To je dobrý, teď mám plné ruce Marcuse Hardyho, aby to všechno zlepšil," zavrněla.

Marcus se na mě podíval a já se donutila k úsměvu, pak jsem obrátila pozornost k pódiu, na které se právě po přestávce vrátili Jackdown. Nedokázala jsem sledovat jak s ní odchází. Vidět ho s někým jako ona mi jen připomínalo jak mimo můj dosah byl. "Jeden tanec," slyšela jsem říct Marcuse.

Jess vypískla a vedla ho do davu.

Nebudu na to myslet. Nebudu na to myslet.

"Je to Rockovo sestřenice. Nemohl jí odpálkovat," přerušil moje mentální skandování Dewaynovo hlas. Okamžitě jsem zrudla. Uhodl co mětrápí. No, tak to je prostě úžasný. Teď jsem byla vážně ubohá. Nevýrazná nicka z nižší třídy se zabouchla do Marcuse Hardyho. V tu chvíli jsem chtěla odejít. Chtěla jsem Cage. Potřebovala jsem se cítit v bezpečí.

"Na tom nezáleží. Nepřišla jsem sem s ním."

Neznělo to moc přesvědčivě. Pro rány boží, třásl se mi hlas.

"Hmmmmm," bylo vše co Dewayne řekl přes šlukování cigarety.

"Potřebuju trochu čerstvýho vzduchu a musím si zavolat,"řekla jsem a vstala. Dewayne zvedl obočí a pak přikývl. Nepotřebovala jsem na sobě cítit jeho vše vědoucí oči. Zamířila jsem ke dveřím. Pryč z horka přecpaného baru a kouře Dewaynovi cigarety.
 

36 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Terez Terez | Web | 5. dubna 2014 v 22:23 | Reagovat

Děkuju za překlad :-)
Ahoj. Podívejte se na tyto stránky kde se překladají taky knížky ;-) http://fantasybookshelf.blog.cz/ a http://alipelis.blogspot.cz/

2 S S | 5. dubna 2014 v 22:27 | Reagovat

dík za preklad

3 zuzu zuzu | 5. dubna 2014 v 22:53 | Reagovat

Dakujem za preklad :-)

4 Mirka Mirka | 6. dubna 2014 v 0:05 | Reagovat

Děkuji moc za překlad

5 Paji Paji | 6. dubna 2014 v 9:43 | Reagovat

Moc dekuji za preklad...

6 Kika Kika | 6. dubna 2014 v 10:06 | Reagovat

ďakujem za preklad :-)

7 Veru Veru | 6. dubna 2014 v 12:32 | Reagovat

Moc díky za oba překlady!

8 Kamča Kamča | 6. dubna 2014 v 14:54 | Reagovat

Děkuju za překlad :)ú

9 evudar evudar | 6. dubna 2014 v 15:13 | Reagovat

Díky za pokračování kapitoly. :-)

10 Jahudka Jahudka | 7. dubna 2014 v 7:50 | Reagovat

děkui

11 Renca Renca | 7. dubna 2014 v 9:25 | Reagovat

Suprové, moc díky za překlad.

12 klara klara | 7. dubna 2014 v 14:24 | Reagovat

dekuju za preklad

13 Maky Maky | 7. dubna 2014 v 22:03 | Reagovat

Děkuji :-)

14 MegaKiks MegaKiks | 5. července 2014 v 11:42 | Reagovat

Uz teraz nemam tu Jess rada :-? dakujem za preklad, super kapitolka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama