Origin - 21.kapitola 2/2

11. dubna 2014 v 22:02 | Janka (kor Majuš) |  Origin
DAEMON


Rozhodně jsem nezapomněl na ty kondomy, když jsem balil to málo věcí, co jsme měli, do naší tašky s mimozemšťany. Kat byla pořád v obličeji trochu červená, a musel jsem se hodně přemáhat, abych ji nemilosrdně neškádlil. Šel jsem na ni zlehka, protože vypadala tak zatraceně rozkošně, stojící tam v tom hloupém tričku a laciných plastových žabkách, svírající si u hrudi mimozemskou panenku. Položil jsem jí paži kolem ramen, když jsme zamířili do jasné záře srpnového pouštního slunce.
Archer prošel kolem nás a jeho pohled padl na to, co jsem nesl. "Hezká taška."
"Zmlkni," odpověděl jsem.
Ušklíbl se.
Zabočili jsme za roh motelu a naskytnul se mi první pohled na náš odvoz. "Páni! To je tvoje auto?"
Luc si přehodil své nové tričko přes rameno, když pohladil zadní nárazník černého Hummera. "Rád si myslím, že se ke mně hodí."
Kat si přesunula panenku do druhé ruky, když si prohlížela to monstrum. "Jel jsi na tomhle drtiči malých vesnic až ze Západní Virginie?"
Zasmál se. "Ne. Půjčil jsem si ho."
Jo, měl jsem pocit, že Lucovo "půjčování" bylo stejné, jako když jsem si já "půjčil" Matthewovo auto.
Zamířil jsem kolem dveří řidiče a otevřel zadní dveře pro Kat. "Myslíš, že se můžeš do téhle věci vyškrábat úplně sama?"
Střelila po mně pohledem přes rameno a já se usmál. Potřásla hlavou, popadla ručku dveří a vytáhla se nahoru. Samozřejmě, že protože jsem byl velice ochotný kluk, pomohl jsem jí s dobře umístěným postrčením.
Katina hlava se otočila, její tváře zrudly. "Někdy si takové prase."
Zasmál jsem se, když jsem naskočil vedle ní. "Pamatuješ si, co jsem říkal o osahávání?"
"Jo, pamatuju."
"Měj to na paměti pro později." Natáhl jsem se přes ni a popadl pás, než to mohla udělat sama.
Povzdechla si, když odsunula paže z cesty. "Víš, jsem úplně schopná připoutat se sama."
"Jak roztomilé," řekl Archer, když otevřel druhé dveře. Vlezl dovnitř a sedl si z druhé strany Kat.
"Mám důvod, proč tohle dělám." Ignoroval jsem Archera, klouzající pásovým popruhem přes její klín. Jemně se nadechla, když moje ruce přejely přes spodní část jejího břicha. Ďábelsky jsem se na ni usmál, když jsem ji připoutal. "Teď už rozumíš?"
"Jak jsem řekla: Takové prase," zamumlala zpátky, ale její oči se změnily na jemnou vřesově šedou.
Naklonil jsem se, políbil ji na spánek a pak zvedl paži. Bezpečnostní pás jí poskytoval dostatek volnosti, aby se ke mně mohla přitulit. "Takže, tohle auto je naše překvapení? Protože si myslím, že se s tím uspokojím."
Z předního sedadla spolujezdce se Luc zasmál. "Ani náhodou. Sakra, myslím si, že bych si tohle mohl nechat."
"Prostě seď a užívej si jízdu," řekl Paris a nastartoval Hummera. "Vlastně je to docela nudná jízda. Kromě pár legračních mimozemských nápisů na dálnici a možná jedné nebo dvou krav, se není moc na co koukat."
"Zábava." Když jsem si přemístil nohy, podíval jsem se na Archera.
Poklepával prsty po jeho kolenech oblečených v džínsovině, oči přivíral na sedadlo před ním. Ani jednomu v autě jsem stoprocentně nedůvěřoval. Mohli nás vézt přímo do Oblasti 51.
Archer ke mně otočil hlavu. Nezradíme tebe ani Katy.
Moje oči se zúžily. Říkám ti to naposledy, vypadni z mé hlavy.
To je tak těžké. Máš tak velkou hlavu. Jedna strana jeho rtů se zvedla, když se vrátil k zírání na sedadlo před ním. Kromě toho, jak bych vás mohl odvést zpátky? Viděl jsi, co jsem udělal, abych nás odtamtud dostal.
Měl pravdu, ale... Mohlo to být úmyslné, jako to bylo i s Blakem. Udělal to samé.
Já nejsem Blake. Chci se od nich dostat pryč tak moc jako i vy.
Na to jsem neodpověděl. Stočil jsem pohled k oknu a sledoval malé domy a nápisy o horkých pramenech, jak se rozmazávají a nakonec blednou na otevřeném prostranství dálnice, porostu a bronzové půdy. Až když jsem uviděl ceduli, kam míříme, konečně jsem se trochu uvolnil. "Las Vegas? Jdeme hazardovat a prohlédnout si Flamingo šou?"
Luc potřásl hlavou. "Ne, ledaže by to byla tvoje parketa."
Nevědět, kam jedeme nebo proč, se mi moc nelíbilo. Zůstal jsem ve střehu, moje oči byly přilepené na silnici, hledajíc jakákoliv podezřelá auta, která se k nám dostala příliš blízko.
Asi po sedmi mílích téměř dvouhodinového výletu Kat usnula. Popadl jsem panenku, než narazila na podlahu a držel ji. Ulevilo se mi, že si dopřála trošku spánku. Potřebovala ho.
Pokaždé, když jsme byli poblíž policejního auta, napjal jsem se, připravený, že nás zastaví pro mnoho důvodů, různících se od ukradeného auta až po zabíjení vojáků. Ale nikdo nás nezastavil. Za celou cestu se nestala ani jedna zatracená věc, s výjimkou Luca a Parise, kteří se hádali o radiostanici jako starý manželský pár. Nemohl jsem těm dvěma přijít na kloub. Pak znovu, nemohl jsem přijít na kloub ani sobě.
Na cestě do Vegas jsem přemýšlel nad těmi nejšílenějšími sračkami. A tím myslím nad opravdu extrémními věcmi, a nevím, jestli to souviselo se skutečností, že v autě byli dva lidi, kteří by mi mohli potenciálně zírat do hlavy, ale přemýšlel jsem nad věcmi, o kterých jsem vážně nechtěl, aby byli do nich zasvěcení ostatní lidi. Všechno to začalo, když jsem odtrhl pohled od okna a mou pozornost upoutala moje noha. Katina levá ruka byla zkroucená na mém stehně. Několik minut jsem se nemohl podívat jinam. Co jsem měl s tou levou rukou? Byla to jenom ruka, a Kat měla skvělé ruce, ale to nebylo ono. Šlo o to, co se na levé ruce obvykle nachází, konkrétně na prsteníčku.
Bože, přemýšlení o prstenu a levé ruce způsobilo, že jsem chtěl vypadnout z auta a zaběhnout tak sto koleček, ale být ženatý s Kat...ženatý? Můj mozek na tom slově zakopnul, ale nebylo by to hrozné. Ne, bylo by to víc než to. Bylo by to svým způsobem...dokonalé.
Strávit zbytek života s Kat bylo něco, co jsem plánoval. Když na to přišlo, nebylo pochyb ani otázek. Ve své budoucnosti jsem viděl ji, jenom ji. Když jsem myslel na to, že učiním takovéhle rozhodnutí, nezalil mě studený pot. Možná to bylo proto, že můj druh si hledal partnera již mladý, obyčejně hned poté, co skončil střední školu a naše verze sňatku nebyla moc odlišná od té lidské.
Ale byli jsme mladí. Nezkušení a naivní, alespoň tak by to řekl Matthew. Sakra, proč jsem vůbec o tomhle přemýšlel právě teď, když byli naše životy naprostý nepořádek? Možná to bylo proto, že když bylo všechno tak chaotické a zítřek nemusel nastat, přinutilo mě to přemýšlet nad těmihle věcmi. Přinutilo mě to uzavřít dohodu, abych tak řekl. Nesnášel jsem pomyšlení na to, že možná jsme neměli k dispozici několik let, abychom se vzali.
Potřásl jsem hlavou, abych se zbavil těch myšlenek, utáhl jsem paži kolem Kat a soustředil se na cestu. Když se začaly objevovat mrakodrapy, něžně jsem ji probudil. "Hele, ospalče, koukni se."
Zvedla hlavu z mého ramene a přetřela si oči. Několikrát zamrkala, trochu se sehnula a podívala se ven předním oknem. Její oči se rozšířily. "Páni, nikdy předtím jsem ve Vegas nebyla."
Luc se otočil v sedadle, usmívající se. "Ještě lepší je to v noci, se všemi těmi rozsvícenými budovami na bulváru."
Její oči se naplnily dychtivostí, ale usadila se zpátky a její ramena klesla. I když bych ji rád vzal ven, nemohli jsme si dopřát jakoukoli prohlídku. Bylo by to příliš riskantní.
Naklonil jsem se, přiložil rty k jejímu uchu a řekl: "Příště. Slibuji."
Lehce se otočila, zavírající oči. "Budu na tom trvat."
Políbil jsem ji na tvář, ignorující Archerův hloubavý pohled. Když jsme vjeli do Vegas, Kat se přese mě natahovala, aby všechno viděla. Palmy obklopující bulvár jí byly pravděpodobně povědomé, ale pirátská loď před Treasure Island nebyla něco, co jste viděli každý den. / http://www.destination360.com/north-america/us/nevada/las-vegas/treasure-island/hotel /
Trvalo věčnost dostat se přes velký dopravní provoz, a normálně bych si drápal oči netrpělivostí, ale nebylo to tak špatné. Ne, když Kat prakticky poskakovala na mém klíně, ukazující na proslulá místa jako Bellagio, Caesar's Palace a napodobeninu pařížské Eiffelové věže. / http://www.kiwicollection.com/hotel-detail/bellagio , http://www.destination360.com/north-america/us/nevada/las-vegas/caesars-palace-pools , http://www.lasvegastourism.com/paris.htm / Byl jsem tak trochu v nebi. Bohužel, tahle verze nebe měla publikum. Zatraceně.
Když jsme dorazili k výjezdu z Las Vegas, začínal jsem být unavený ze všech těch keců o překvapení, hlavně když Paris odbočil z hlavní třídy, jedoucí po další cestě kolem country klubu a obrovského golfového hřiště. Pokračovali jsme dále, vzdalující se od rušného města. Kromě pár rozrůstajících se panských sídel tam nebylo nic, a pak se z ničeho nic objevila lesknoucí se pískovcová bezpečnostní zeď, vysoká asi dvacet stop. Naklonil jsem se dopředu, a položil ruku na Parisovo sedadlo. "Je v tom kamenu křemenec?"
"To si piš, že je."
Kat se na mě podívala, její oči se rozšířily poznáním, když Paris zpomalil před tepanou železnou bránou, která v sobě měla malé skvrnky křemenu. Nikdy jsem nic takového neviděl. Interkom naskočil a Paris řekl: "Ťuk. Ťuk."
Elektřina zapraskala, a pak se ženský hlas zeptal: "Kdo je tam?"
Kat na mě zvedla obočí a já jsem pokrčil rameny.
"Přerušující kráva," řekl Paris a podíval se na Luca, který potřásl hlavou.
Z interkomu se ozvalo: "Přeru-?"
"Múúúúú!" řekl Paris, hihňající se.
Kat se zachichotala. Archer překroutil očima a potřásl hlavou.
Z interimu byla slyšitelná zlost. "To bylo hloupé. Brána se otevírá. Počkejte vteřinu."
"To bylo pěkně chabé," řekl jsem.
Paris se zasmál. "Viděl jsem to na internetu. Rozesmálo mě to. Mám jich víc. Chcete je slyšet?"
"Ne." K mému odseknutí se připojilo Archerovo. Alespoň v něčem jsme se shodli. Hm, i když to nedávalo moc smysl.
"Škoda." Paris vyrazil kupředu, když se brána oddělila a otevírala se. "To ani nebyl můj nejlepší."
"Bylo to docela dobré," řekla Kat, usmívající se, když jsem po ní střelil pohledem. "Rozesmálo mě to."
"Na tebe je lehké udělat dojem," řekl jsem jí.
Chystala se mě plácnout po paži, ale chytil jsem její ruku. Provlékl jsem si prsty s jejími a mrkl. Potřásla hlavou. "Ty na mě dojem neděláš."
Uvěřil bych jí, kdybychom oba nevěděli pravdu.
Trvalo mi několik vteřin uvědomit si, že cesta taky měla velké množství křemene vrytého do asfaltu. První dům, kolem kterého jsme prošli, byl skromný a vypadal, jako by někdo vyzvracel křemen všude: Na střechu, okenice i přední dveře. Svaté kecy. Protože nikde poblíž nebyly přírodní útvary křemene, přinesli ho dovnitř, ochraňující Luxenské společenství.
"Ty jsi o tomhle nevěděl?" Překvapení zbarvilo Lucův hlas.
"Ne. Myslím tím, nikdy se mi nezdálo nemožné využít křemen takhle, ale muselo to stát pěkný majlant a ani jsem nevěděl, že tady bylo společenství."
"Zajímavé," zamumlal Luc a jeho čelist se napjala. Paris se na něj podíval, ale nerozuměl jsem pohledu, který si vyměnili.
"Daedalus to taky neví," řekl Archer. "Mají to přímo pod nosem. Dokonalá skrýš."
"Tohle je šílené." Potřásl jsem hlavou, když jsme míjeli další domy pokryté křemenem, a každý dům byl větší než ten předchozí. "Jak to, že jsem o tomhle nevěděl? Znáš tady někoho, Lucu?"
Potřásl hlavou. "Ne tak docela. Mám nějaké přátele v Arizoně, ale nejdřív si musíme udělat malou zastávku. Zašijeme se tady na pár dní, dokud se to všechno trochu neuklidní, takže cestování po dálnici nebude tak nebezpečné."
"Takže pak míříme do Arizony?" zeptala se Kat, dívající se z Luca na mě.
Luc pokrčil rameny. "Je to jenom nabídka. Tam jede Archer, aby se na chvíli ukryl, ale je to na vás, lidi. Můžete přijmout mou pohostinnou nabídku nebo mě poslat do prdele." Kat se zamračila. "Pro mě v tom není žádný rozdíl," dodal.
Jemně potřásla hlavou. "Nechápu, proč byste vy všichni riskovali tak moc, abyste nám pomohli."
Dobrá otázka. Luc se podíval přes rameno. "Máme stejného nepřítele, a když nás je víc, jsme silnější. Přesně jako v hororech."
Začal jsem registrovat další Luxeny, kteří museli být v domech nebo za vysokou zdí obklopující většinu zadních dvorků. Vážně jsem tomu nemohl uvěřit. Celé společenství údajně neviděné Daedalusem a chráněné před Arumy syntetickými ložisky křemene.
Hm, úžasné.
Konečně jsme dorazili k další zdi a brána se před námi otevřela. Dům, jestli se tohle monstrum dalo nazvat domem, se nejasně rýsovalo jako fata morgána.
"Tohle je místo, kde zakotvíme?" zeptala se Kat. Výraz úcty se jí objevil na obličeji. "To je palác."
To mi přivedlo na tvář úsměv. To místo vážně bylo absurdní. Mohlo to být velké tak sedm tisíc čtverečních stop, možná i víc, se třemi patry, s azurovou kopulí nad střední části a křídla, lemující každou stranu. Jako zbytek domů, byl z bílého pískovce s křemenem hluboce vrytým do konstrukce. Taky měl kolem sebe vysokou zeď, která blokovala cokoliv, co existovalo za domem.
Paris vyjel po příjezdové cestě, zastavující v půli kruhu před širokými schody. Uprostřed kruhu byla mramorová socha delfína. Zvláštní.
"Dobře, děcka, jsme tady!" Luc otevřel dveře spolujezdce a vyskočil po schodech. Na verandě se otočil zpátky k Hummeru. "Já už neomládnu."
Zhluboka jsem se nadechl a vzal Kat za ruku. "Připravená?"
"Jo." Zlehka se na mě usmála. "Chci vidět, jak to vypadá uvnitř."
Zasmál jsem se. "Sázím na nesmyslné bohatství."
"Já taky," zamumlal Archer a vystoupil z auta.
Slezli jsme z Hummera a obešli ho. Tentokrát sebrala tašku Kat a strčila do ní mimozemskou panenku tak, že její hlava trčela ven. Stiskl jsem jí ruku a zamířil po schodech, zatímco jsem se připravoval, Bůh ví, na co.
Způsob, jakým se Luc usmíval, mě dělal ostražitým. Vypadal, jako by... Pocit, který mi sjel páteří, byl teplý a povědomý, ale úplně nemožný. Takový byl i překvapivý skok energie, který způsobil, že jsem pustil Katinu ruku. To nebylo možné. O krok jsem couvl ode dveří.
Kat se otočila, obličej zkřivený znepokojením. "Co to je? Co se děje?"
Slova selhala, když jsem hleděl na dveře. Jediné, co jsem dokázal udělat, bylo jednou potřást hlavou. Jedna moje část byla nadšená, zatímco ta druhá byla zděšená tím, co jsem cítil, a doufal jsem, že to byla len moje představivost.
Kat se přesunula k mému boku a položila mi ruce na paži. "Co-?"
Červené dveře se otevřely, a když postava vyšla ven ze stinného zákoutí, moje podezření se potvrdilo.
"Celou cestu jsme spěchali, abychom ti zachránili prdel, ale ty sis zachránil zadek sám, než jsme stihli něco podniknout." Dee si položila ruce v bok a její brada se tvrdohlavě zvedla. "To je způsob, jak nám ukrást všechno burácení a slávu, Daemone."
Luc tleskl rukama. "Překvapení!"
***
Je tady něco, o co bychom se s Vámi rádi podělili...
Nevím, jestli jste postřehli, že se Jenn rozhodla sloučit Lux sérii (zatím) do dvou svazků. Tyto svazky by měly být vydány 3. června. Podle Jennina tvrzení by měla být kniha Opposition nejdelší kniha ze všech dílů Lux série. A co zatím nepotvrdila, ani nevyvrátila, pouze nadhodila, obal knihy Opposition by měl být "z téhle nové řady", takže na tomto krytu s největší pravděpodobností nebudou Daemon a Katy.

První kniha nese název Beginnings (začátky) a je v ní Obsidián a Onyx.

/ tady je link, kdyby se zde obrázek neobjevil https://www.goodreads.com/book/show/19081403-beginnings /
Svazek 1 bude mít ne jednu, ale dvě scény, které nikdo nikdy nespatřil, protože je to původní materiál, který byl z Obsidiánu a Onyxu vynechaný, obsahující Katy a Daemona.
Druhá kniha nese název Consequences (důsledky) a je v ní Opal a Origin.

/ tady je link, kdyby se zde obrázek neobjevil https://www.goodreads.com/book/show/19081402-consequences /
Svazek 2 bude mít dvě scény z Daemonova pohledu. Budete si mít možnost přečíst tu speciální kapitolu z Opálu z jeho pohledu. Víte, určitou sexy scénu z kapitoly 33. Taky si konečně přečtete poslední scénu z Opálu z jeho pohledu. Tenhle bonusový materiál bude k dispozici jenom ve sběratelských edicích.
***
Opposition je závěrečný díl téhle série a součástí téhle knihy by měla být i první kapitola. Takže začíná odpočítávání do 3. června.
***
 

31 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 11. dubna 2014 v 22:19 | Reagovat

Ďakujem za preklad, ste skvelé. ;-)

2 Mia Mia | 11. dubna 2014 v 22:24 | Reagovat

Díky za další pokračování :-)

3 Saša Saša | 11. dubna 2014 v 22:25 | Reagovat

Ďakujem za ďalšiu kapitolu a za to, že pre nás zháňate infošky. :-D

4 Peťa Peťa | 11. dubna 2014 v 22:29 | Reagovat

Děkuji moc za překlad ;-)

5 Maribella Maribella | 11. dubna 2014 v 22:31 | Reagovat

Také děkuji za překlad a info :-)

6 Iva Iva | 11. dubna 2014 v 22:31 | Reagovat

Děkuju za další kapitolu ;-)

7 Lenka Lenka | 11. dubna 2014 v 22:32 | Reagovat

Tiež ďakujem za preklad a info. :-P

8 Kailegh Kailegh | 11. dubna 2014 v 22:35 | Reagovat

ďakujem za pokračovanie. Tak som sa potešila, dnes som mala vážne zlý deň a keď som videla, že je preložené ďalšie pokračovanie hneď je všetko zabudnuté a je mi skvele 8-)
A JA SOM TO VEDELA, že to prekvapenie bude ich rodina :-P  :-P  :-P

9 Adel Adel | 11. dubna 2014 v 22:41 | Reagovat

Děkuji za skvělý překlad !

10 Sima Sima | 11. dubna 2014 v 22:42 | Reagovat

Díky moc, nemůžu se dočkat další kapitoly :-)

11 Naty Naty | 11. dubna 2014 v 22:44 | Reagovat

Skvelé, konečne sú všetci spolu. A Dee je späť! Už mi naozaj chýbala. Ďakujem za geniálny preklad. Baby, ste skvelé, už sa nemôžem dočkať pokračovania.

12 Ivana Ivana | 11. dubna 2014 v 22:45 | Reagovat

Moc ďakujem za preklad :-D

13 Hanka Hanka | 11. dubna 2014 v 22:47 | Reagovat

Přidávám se k děkovačkám. Jste zlatíčka :-P

14 Maťa Maťa | 11. dubna 2014 v 22:49 | Reagovat

Díky, bylo to super 8-)

15 sara sara | E-mail | 11. dubna 2014 v 22:54 | Reagovat

Ahoj ;) muze mi prosim jenom nekdo pripomenout tu scenku s tim osahavanim :D ano, mam chlipne myslenky, ale nemuzu si vzpomenout o cem Daemon (sexy boy) :D slintam, mluvil :D jop. Jeste, pochopila jsem spravne, ze posledni kniha Opposition NENI o Daemonovi a Katy?? Jinak me napadlo udelat nejakej dil o Dee a Archerovi. :D myslim, ze by se k sobe hodili a Daemona by to nasralo a byly by dalsi hlasky :D muhaha :D jo a pokud by nekdo mel moznost na tomto blogu, nechtel by nekdo prekladat ty bonusovy kapitoly?? Myslim, ze by to zajimalo i ostatni. Jinak dekuju za dalsi preklad ;)

16 Mustang Mustang | Web | 11. dubna 2014 v 23:02 | Reagovat

Moc moc děkuju za překlad
Do června to nevydržím! To budu číst každej měsíc celou sérii která je už přeložená :DD

17 Majuš Majuš | 11. dubna 2014 v 23:04 | Reagovat

[15]:Fakt netuším na čo presne Daemon narážal, ale podľa môjho názoru to bolo mierené na to, ako jej rozprával, že sa jej musí stále dotýkať :-?
Nie, posledná kniha (Opposition)je o Daemonovi a Katy, ale možno nebudú na obale tejto knihy :-( O Dee a Archerovi pomlčím... O_O A keby tie bonusové kapitoly nemienime pridať, tak to ku kapitole ani neuvádzame :-D Jasné, že sa sem dostanú ;-)

18 Martina Martina | 11. dubna 2014 v 23:06 | Reagovat

Bože, kto to má do 3. júna vydržať? Zbláznim sa!!!! Veľmi pekne ďakujem za preklad, len tak ďalej. :-P

19 Silvia Silvia | 11. dubna 2014 v 23:08 | Reagovat

Zase ma tá ich partička pobavila. Strašne moc ďakujem. Už chcem pokračovanie. :-|

20 Link Link | 11. dubna 2014 v 23:09 | Reagovat

Moc děkuju za překlad :-) Supr.

21 Stella Stella | 11. dubna 2014 v 23:11 | Reagovat

Super! Moc děkuji za překlad. :-D

22 Nelinka Nelinka | 11. dubna 2014 v 23:12 | Reagovat

ĎAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

23 Samantha Samantha | 11. dubna 2014 v 23:15 | Reagovat

Ó, ja sa tak teším na tie Daemonové bonusovky z Opálu. Vždy som chcela vedieť, čo si myslí pri tých spomínaných kapitolách. Skvelý preklad, ďakujem. ;-)

24 Milka Milka | 11. dubna 2014 v 23:15 | Reagovat

Ďakujem za preklad a info. Jún je moc ďaleko :-(

25 Vierka Vierka | 11. dubna 2014 v 23:19 | Reagovat

Ďakujem za preklad :-)

26 Lenuška Lenuška | 11. dubna 2014 v 23:20 | Reagovat

Ďakujem, ďakujem, ďakujem!!!

27 Mimi Mimi | 11. dubna 2014 v 23:21 | Reagovat

Ďakujem za preklad, ste suprové!

28 Žanet Žanet | 11. dubna 2014 v 23:22 | Reagovat

Moc ďakujem za preklad ;-)

29 Ivona Ivona | 11. dubna 2014 v 23:23 | Reagovat

ďakujem za pokračovanie.

30 iv iv | 11. dubna 2014 v 23:29 | Reagovat

Waw toto som nečakala že sa tam objavia jeho súrodenci fakt prekvapenie
och díky baby ste skvelé že to sem hodíte a diky :-)  :-)  :-)  :-)

31 GG GG | 11. dubna 2014 v 23:30 | Reagovat

Díky za pokračování kapitoly. :-)

32 Zlatka Zlatka | 11. dubna 2014 v 23:31 | Reagovat

Luc im teda urobil super prekvapenie. Ďakujem vám baby za všetko. Veľmi si to vážim.

33 Petra Petra | 11. dubna 2014 v 23:32 | Reagovat

Děkuji moc za překlad

34 Táňa Táňa | 11. dubna 2014 v 23:32 | Reagovat

Ste zlatíčka, ďakujem za kapču. ;-)

35 Pavlína Pavlína | 11. dubna 2014 v 23:36 | Reagovat

Ďakujem za infošky a geniálny preklad. Už nech je tu jún :-D

36 Zuzka Zuzka | 11. dubna 2014 v 23:41 | Reagovat

Ja som to vedela. Konečne máme zase všetkých pohromade, hurá! Len nech ich nenájdu... Ďakujem za preklad. Už sa teším na jún. (aj keď ma to čakanie asi zabije) :-(

37 Dana Dana | 11. dubna 2014 v 23:44 | Reagovat

ďakujem za všetko :-P

38 Mary Mary | 11. dubna 2014 v 23:46 | Reagovat

Děkuji za skvělý překlad ;-)

39 Lubica Lubica | 11. dubna 2014 v 23:47 | Reagovat

To bola bomba :-)

40 Domča Domča | 11. dubna 2014 v 23:49 | Reagovat

Supeeeer. Tesim se jak to nakonec dopadne ;)

41 evudar evudar | 12. dubna 2014 v 8:04 | Reagovat

Skvělé, díky moc za další kapitolu a info.  Jen červen je daleko, alespoň pro ty natěšené ;-)  ;-). Přesto vřelý dík, za podělení se snámi o překlady. :-)

42 elb elb | E-mail | 12. dubna 2014 v 10:42 | Reagovat

Moc děkuji za překlad a už se těším na pokračování. Přeložíte i tu speciální kapitolu z Opálu? Ráda bych si ji pak přečetla,ale neumím tak dobře anglicky.
Můžete mi poslat prosím překlad na e-mail? Moc děkuji!!

43 Majuš Majuš | 12. dubna 2014 v 11:44 | Reagovat

Ja len dúfam, že táto špeciálna zberateľská edícia bude vydaná aj ako e-booky, inak neviem, ako sa ku knihám dostaneme :-(

[42]:Jasné, že vám sem chceme dať bonusový materiál z Beginnings a tiež bonusovky z Opálu a prvú kapitolu Oppositionu z Consequences.

44 Jani Jani | 12. dubna 2014 v 15:42 | Reagovat

Ďakujem za preklad! :-)

45 holkyhrajouhry holkyhrajouhry | Web | 12. dubna 2014 v 19:38 | Reagovat

dočteno, děkuji krása

46 Anetts Anetts | 12. dubna 2014 v 20:36 | Reagovat

Díííííky za překlad :-) myslela jsem si že to překvapení bude jeho rodina :D
jak to že ten kluk o všem ví? není mu ani 15 let a ví všechno :-D

to s těmi obálkami je blbý [:tired:] at je udělají ve stejném stylu ty jsou nádherny [:tired:]  :-D  :-D s Daemonem a Katy [:tired:]
bonusoví kapitoly supééér :-P

47 Majuš Majuš | 16. dubna 2014 v 18:39 | Reagovat

[46]: Myslím si, že Jenn sa tak rozhodla kvôli tomu, že ak sa mrkneš na net, Pepe a Sztella sú na väčšine krytov. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama