Origin - 23.kapitola 2/2

20. dubna 2014 v 0:08 | Janka (kor Majuš) |  Origin
*****


Potom, co jsem se převlékla do červených tužkových šatů bez ramínek, které prošly mým "neukazovat jizvy" testem, jsem se připojila k Dee a všem v přízemí.
Následovala masivní večeře extravagantních chodů, skládající se ze šťavnatého ovocí, o kterém jsem ani nevěděla, že existuje, pikantního a sladkého masa, a salátu, který zaplnil tu největší mísu, jakou jsem kdy viděla. Snědla jsem víc, než jsem myslela, že je pro člověka možné, dokonce i něco z grilovaného masa, které měl Daemon na talíři.
Bethany se k nám připojila a objala mě ve chvíli, kdy se nám zkřížily cesty. Kromě toho, že vypadala naprosto vyčerpaně, se zdála v pořádku a její chuť k jídlu konkurovala mé.
Daemon postrčil prstem svůj talíř ke mně. "Tím, kolik toho sníš, vyžereš Lyle celou domácnost."
Pokrčila jsem rameny, sebrala další kostku z jeho ražniči a hodila si ji do pusy. "Je to tak dávno, co jsem měla jídlo, které nebylo nevýrazné a servírované na plastovém podnosu."
Trhnul sebou a hned jsem zalitovala, že jsem to řekla. "Já-"
"Sněz, kolik chceš," řekl a podíval se jinam.
Sval v čelisti mu začal pulsovat. Pak mi na talíř nahromadil více špízů, plus hrst hrozen a pečenou vepřovou panenku. Tolik jídla, že kdybych snědla všechno, museli by mě odsud odkutálet. Můj pohled střelil jinam a potkal se s Dawsonovým. Vypadal...vypadal prostě smutně.
Sáhla jsem pod stůl, položila ruku na Daemonovo koleno, a stiskla jej. Jeho hlava se otočila mým směrem, tmavě hnědá kadeř mu spadla přes čelo. Usmála jsem se na něj a zdálo se, že to pomohlo, protože se znovu uvolnil. A já jsem snědla tolik jídla, kolik jsem zvládla, protože jsem věděla, že to pro Daemona něco znamenalo. Co přesně to znamenalo, jsem si nebyla jistá, ale na konci večeře se vrátila jeho obvyklá okouzlující a kreténská osobnost.
Naše skupina se po večeři přesunula na terasu. Daemon usadil svůj šťastný zadek na jednu lenošku s bílými polštáři a já jsem seděla u jeho nohou. Rozhovor byl lehký, což každý z nás potřeboval. Luc, Paris a Archer se k nám připojili. Dokonce se zdálo, že i Ash a Andrew zapomněli na své nespolečenské chování.
No, ve skutečnosti nemluvili se mnou, ale vždycky se přidali, když Daemon, Dawson nebo Matthew něco okomentovali. Moc jsem nemluvila, hlavně proto, že jsem byla zaneprázdněná sledováním Bethany a Dawsona. Byli prostě příliš rozkošní.
Sdíleli křeslo, Beth seděla Dawsonovi v klíně, její tvář se uhnízdila pod jeho bradou. Nepřetržitě ji hladil po zádech. Občas jí něco zamumlal do ucha a ona se usmála, nebo tiše zasmála.
Když jsem se na ně nedívala, sledovala jsem Dee. Během večera se plížila pořád blíž...a blíž k místu, kde seděl Archer a mluvil s Lylou. Počítala jsem minuty, dokud si to Daemon všimne. Trvalo mu to dvacet minut.
"Dee," promluvil. "Proč mi nezajdeš pro pití?"
Jeho sestra ztuhla v polovině cesty mezi stolkem na terase a ohništěm. Její průzračné oči se zúžily. "Cože?"
"Mám žízeň. Myslím, že bys měla být hodná sestra a přinést pití pro svého ubohého bratra."
Otočila jsem se v pase a střelila po něm špatným pohledem. Zvedl na mě obočí a založil si ruce za hlavu.
Obrátila jsem se zpátky k Dee. "Neopovažuj se nosit mu pití."
"To jsem ani neplánovala," odpověděla. "Má nohy."
Daemona to neodradilo. "Tak proč teda nepřijdeš sem a nestrávíš se mnou trochu času?" Zakoulela jsem očima.
"Nemyslím si, že je na té lenošce místo i pro mě." Založila si ruce. "A i když vás dva miluju, rozhodně nechci být tak blízko."
Do této chvíle, Daemon úspěšně upoutal pozornost všech.
"Pro mou sestru udělám místo," přemlouval ji.
"Ehm, ne." Otočila se a kráčela dál přes terasu. Vytáhla si židli, sedla si vedle Archera a napražila ruku. "Nemyslím si, že jsme byli oficiálně představeni."
Archer se podíval na její štíhlou ruku, pak na vteřinu na Daemona, a pak ji vzal za ruku. "Nebyli."
Šest stop a hodně centimetrů mimozemšťana za mnou ztuhlo. Propána.
"Já jsem Dee Blacková. Jsem sestra toho kreténa, známého jako Daemon." Zářivě se usmála. "Ale to už nejspíš víš."
"Že je kretén, nebo že je tvůj bratr?" zeptal se Archer nevinně. "Odpověď na obě je ano."
Zakuckala jsem se smíchem. Z Daemona sálalo teplo.
"Jsem taky bratr, který ti nakope prdel, když nepustíš ruku mé sestry? Odpověď na to je taky ano."
Dawson se zachechtal. Přichytila jsem se, jak se usmívám. Některé věci se nikdy nezmění. Přehnaně ochranářská část Daemona byla pořád arogantní.
"Ignoruj ho," řekla Dee. "Má chabé sociální dovednosti."
"Za to se můžu zaručit," nadhodila jsem.
Daemon se chodidlem dotkl mého boku a já jsem se na něj ohlédla. Mrkl a tichým hlasem řekl: "Tak tohle ne."
Archer pořád nepustil Deeinu ruku, když s ní mluvil a já jsem přemýšlela, jestli to dělal, aby provokoval Daemona, nebo jestli její ruku prostě držet chtěl. Daemon otevřel pusu, aby řekl něco blbého.
Popadla jsem ho za kotník. "Nech je na pokoji."
"To nemůžu."
Vklouzla jsem prsty pod lem jeho džínsů a setkala se s jeho pohledem. "Prosím?" Jeho oči se zúžily do žhnoucích zelených štěrbin. "Pěkně prosím?"
"S třešničkou na dortu?"
"Možná."
"Musí být, a raději ať je to hodně sladké."
Plynule si sedl a přesunul se tak, že jeho kolena byly po mých bocích. Objal mě kolem pasu a bradou spočinul na mém rameni. Otočila jsem k němu tvář. Zachvění mi přešlo přes kůži, když se jeho rty otřely o mou bradu.
"Potřebuju hodně sladkého," dodal. "Co na to řekneš?"
"Nech je na pokoji a možná," odpověděla jsem, trochu zadýchaná při té vyhlídce.
"Hm-" Přitáhl si mě dozadu, do V jeho nohou. "Rozjíždíš tvrdý obchod."
V hlavě se mi objevilo něco opravdu hříšného a zrudla jsem.
Daemon se opřel a hlavu naklonil do strany. "Na co myslíš, Kotě?"
"Na nic," řekla jsem, kousající si ret.
Nevypadal přesvědčeně. "Máš o mě nečisté myšlenky? Lapám po dechu."
"Nečisté myšlenky?" Zahihňala jsem se. "Až tak daleko bych nezašla."
Daemonovy rty mi přejely přes ušní lalůček a další zachvění mi přešlo páteří. "Já bych zašel tak daleko a dotáhnul to až do konce."
Potřásla jsem hlavou a uvědomila si, že Daemon byl pečlivě rozptýlený od toho, s kým Dee mluvila. Dlužila mi. Ne, že by být v Daemonových pažích a cítit délku jeho těla byla otrava nebo co. Ne, když si jeho prsty začaly hrát s lemem mých šatů, klouby líně putoval po mých stehnech.
Dawson a Beth to zabalili jako první. Prošli kolem nás, Beth mi poslala úsměv a tiše řekla "dobrou noc". Matthew a Lyla byli další, i když se zdálo, že jdou jinými směry. Nemohla jsem vzít do úvahy jinou možnost. To by bylo neotesané, protože Matthew byl můj učitel. Nastala noc a všichni zamířili dovnitř, včetně Archera a Dee. Když vstoupili do zimní zahrady, Daemon natahoval krk natolik, že jsem myslela, že mu upadne hlava, což bylo zbytečné, protože oba šli nahoru. Rozhodla jsem se, že si ponechám ten postřeh jen pro sebe, jinak by za nimi hned upaloval.
Jedině já a Daemon jsme zůstali na terase, pozorující hvězdnou oblohu. Hned, jak jsme byli sami, jsem mu vlezla do klína a strčila si hlavu pod jeho bradu. Občas mě políbil na čelo, tvář...nos, a pokaždé, když to udělal, vymazal jednu minutu času, stráveného s Daedalusem. Jeho polibky skutečně měli moc měnit životy. Ne, že bych to přiznala. Jeho ego bylo už tak dost obrovské.
Nemluvili jsme, protože si myslím, že jsme toho měli tolik co říct, ale zároveň nebylo nic, co bychom mohli říct. Byli jsme venku z Oblasti 51 a v téhle vteřině jsme byli v bezpečí, ale naše budoucnost byla neznámá. Daedalus nás hledal, a nemohli jsme tady zůstat navždy. Byli jsme příliš blízko Oblasti 51 a s touhle značnou populací, bylo příliš mnoho pátrajících očí lidí, kteří by mohli začít klást otázky. Luc měl LH-11 a my jsme neměli ponětí, čeho to opravdu bylo schopné, nebo proč chtěl Luc něco tak nestálého. V zařízení byli hybridi, Luxeni a ty děti...ty podivné děti.
Netušila jsem, co se od téhle doby mohlo stát, ale jen pomyšlení na to, mě naprosto děsilo. Zítřejšek nebyl zaručený. Nejbližších pár hodin taky ne. Můj dech se při tom uvědomění zadrhnul a ztuhla jsem. Další minuta pro nás byla neznámá, a nemusela ani přijít.
Daemonovy ruce se kolem mě utáhly. "Na co myslíš, Kotě?"
Zvažovala jsem lhaní, ale v té chvíli jsem nechtěla být silná. Nechtěla jsem předstírat, že jsme měli všechno pod kontrolou, protože jsme neměli. "Bojím se."
Přitáhl si mě zpátky k hrudi a přiložil svou tvář k mé. Strniště mě pošimralo a navzdory všemu, jsem se usmála. "Byla bys šílená, kdyby ses nebála."
Zavřela jsem oči a klouzala tváří po jeho. Nejspíš mě bude štípat tvář, ale stojí to za to. "Ty máš strach?"
Daemon se tiše zasmál. "Já, vážně? Ne."
"Na to jsi příliš úžasný?"
Políbil citlivé místečko pod mým uchem, posílající mnou vlnu zachvění. "Učíš se. Jsem na tebe hrdý."
Zasmála jsem se. Daemon ztuhl, jako to udělal vždy, když jsem se zasmála, a pak mě stisknul, dokud jsem nezapištěla.
"Promiň," zamumlal, přejel mi nosem po krku, když uvolnil sevření. "Lhal jsem."
"V čem? Že jsi na mě hrdý?" škádlila jsem ho.
"Ne. Z tebe jsem vždycky v úžasu, Kotě."
Moje srdce udělalo šílený taneček, když jsem otevřela oči.
Rozechvěle se nadechnul. "Byl jsem vyděšený po celý čas, co tě měli, a já jsem nevěděl, kde jsi byla. Byl jsem strachem bez sebe, že tě už nikdy neuvidím, ani tě nebudu držet. A když jsem tě uviděl? Bál jsem se, že tě už nikdy znovu neuslyším smát se, ani neuvidím tvůj nádherný úsměv. Takže jo, lhal jsem. Byl jsem vyděšený. Pořád lžu."
"Daemone-"
"Jsem vyděšený k smrti, že ti to už nikdy nebudu schopný vynahradit. Že už ti nikdy nebudu schopný vrátit zpátky život a-"
"Přestaň," zašeptala jsem, mrkající zpátky slzy.
"Vzal jsem ti všechno: Tvou mámu, tvůj blog, tvůj život. A to natolik, že si našla potěšení v pojídání něčeho jen proto, že to nebylo na plastovém podnosu. A tvoje záda-" Jeho čelist se zatnula a nepatrně potřásl hlavou. "A nemám tušení, jak tohle všechno napravím, ale udělám to. Udržím tě v bezpečí. Ujistím se, že máme budoucnost, které se můžeme držet a těšit se na ni." Nadechl se ve stejnou dobu, jako já. "Slibuju."
"Daemone, tohle není-"
"Promiň," řekl, hlas se mu zlomil. "Tohle všechno je moje vina. Kdybych-"
"To neříkej." Otočila jsem se na jeho klíně, moje šaty mi vyjely nahoru, když jsem položila ruce po obou stranách jeho obličeje. Dívala jsem se do jeho zářivých očí. "Tohle není tvoje vina, Daemone. Nic z tohohle."
"Vážně?" řekl tichým hlasem. "Já myslím, že celé to zmutování byla moje vina."
"Bylo to buď to, nebo nechat mě zemřít. Takže jsi mi zachránil život. Nezničil jsi ho."
Potřásl hlavou, čím mu krátké, tmavé vlny spadly přes čelo. "Měl jsem tě držet co nejdál už od začátku. Měl jsem tě udržovat v bezpečí, takže bys v první řadě neskončila zraněná."
Moje srdce při jeho slovech bolelo. "Poslouchej mě, Daemone. Tohle není tvoje vina. Nezměnila bych ani jednu jedinou zatracenou věc. Dobře? Jo, věci byly na hovno, ale prošla bych si tím znovu, kdybych musela. Jsou věci, které bych změnila, ale ne tebe. Nikdy ne tebe. Miluju tě. To se nikdy nezmění."
Jeho rty se ostrým nádechem oddělily. "Řekni to ještě jednou."
Přejela jsem bříškem prstu po jeho spodním rtu. "Miluju tě."
Kousnul mě do prstu. "Ta ostatní slova taky."
Sklonila jsem se a políbila ho na špičku nosu. "Miluju tě. To se nikdy nezmění."
Klouzal rukama nahoru mými zády, jedna se zastavila hned pod mou lopatkou a ta druhá sevřela mou šíji, když jeho oči našly mé. "Chci, abys byla šťastná, Kotě."
"Já jsem šťastná," řekla jsem a prsty cestovala přes křivku jeho tváře. "Ty mě děláš šťastnou."
Jeho brada se sklonila a on přitiskl rty na špičku každého mého prstu. Pode mnou a všude kolem mě se jeho svaly napjaly, a pak umístil pusu k mému uchu a zašeptal hlubokým hlasem: "Chci se ujistit, že jsi opravdu šťastná."
Moje srdce se zatřepetalo. "Opravdu šťastná?"
Spustil ruce na má vnější stehna, jeho dlouhé prsty vklouzly pod látku. "Mimořádně, šíleně šťastná."
Byla jsem bez dechu. "Už zase začínáš s příslovci."
Jeho ruce se pomaloučku posouvaly nahoru, což způsobilo, že moje tělo zaplavilo teplo. "Miluješ, když vytáhnu příslovce."
"Možná."
Jeho rty putovaly po mém hrdle a zanechávaly za sebou rozpálenou stezku. "Dovol mi, abych tě udělal mimořádně, šíleně šťastnou, Kat."
"Teď?" Můj hlas vyšel jako trapné zaskřehotání.
"Teď," zabručel.
Přemýšlela jsem nad všemi lidmi, kteří byli uvnitř domu, ale pak byly jeho rty na mých a zdálo se to jako věčnost, co mě naposledy políbil. Jeho ruka se přesunula do mých vlasů, když prohloubil polibek, náš dech se smísil. Položil mi paži kolem pasu, pak vstal a moje nohy se automaticky omotaly kolem jeho boků.
"Miluju tě, Kotě." Další hluboký, sálající polibek mi rozzářil vnitřnosti. "A teď ti ukážu, jak moc tě miluju."
***
Nejdříve je tady nejžhavější informace: Daemon bude na obálce Oppositionu!!!
***
Jenn zveřejnila dvě ukázky z Oppositionu:
(Jsou to náhodně vybrané ukázky. Probíhalo to tak, že čtenáři Jenn řekli stránku z knihy a ona z té stránky vybrala nějaký kousek.)
***
I když to bylo hloupé, moje tváře zrudly, protože jsem byla špinavá a Daemon mě právě ze sebe fyzicky přemístil. Moje hrdost-moje všechno-bylo oficiálně zraněno.
***
Daemon a bublinková folie.
Sakra, udržoval bych ji v bublinkové folii, kdyby to nebylo tak zatraceně strašidelné a taky nevhodné, vzhledem k tomu, že jsem měl hrozný, nutkavý zlozvyk ty bublinky pukat, dokud nezbyla ani jedna jediná.
***
 

36 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kailegh kailegh | 20. dubna 2014 v 2:02 | Reagovat

Deamon je take ochranarske zlaticko :D. Pekny koniec kapitolky uz sa tesim na dalsiu. Dakujem za preklad 8-)

2 Míša Míša | 20. dubna 2014 v 5:34 | Reagovat

Přemýšlím, kolikrát už jsem se do Daemona zbláznila - nemůžu se dopočítat :-D

3 Blacky Blacky | E-mail | 20. dubna 2014 v 7:28 | Reagovat

dakujem pekne , miluje  ked náš hulvát pustí aj trošku citov vždy mi to nahromadí v ociach slzy,nestava s acasto ze by bez sarkazmu prehovoril. dakujem

4 Evudar Evudar | 20. dubna 2014 v 7:49 | Reagovat

Skvělé, nedá se to jinak nazvat. :-) Děkuji za pokračování a korekci. :-)

5 Maribella Maribella | 20. dubna 2014 v 9:14 | Reagovat

Díky :-)

6 Radka Radka | 20. dubna 2014 v 9:44 | Reagovat

Děkuji za překlad. :-)

7 Petra Petra | 20. dubna 2014 v 9:55 | Reagovat

Děkuji moc za překlad

8 Žanet Žanet | 20. dubna 2014 v 11:18 | Reagovat

Takže na obálke bude Daemon? Jupííííí!Ďakujem za preklad, ste skvelé ;-)

9 Sima Sima | 20. dubna 2014 v 12:00 | Reagovat

Díky moc, nemůžu se dočkat další kapitoly :-D

10 Saša Saša | 20. dubna 2014 v 12:01 | Reagovat

Ďakujem za ďalšiu časť kapitoly. :-D

11 elb elb | 20. dubna 2014 v 12:17 | Reagovat

Moc děkuji za překlad!! :-D

12 Mia Mia | 20. dubna 2014 v 12:50 | Reagovat

Díky za další pokračování :-)

13 Katka Katka | 20. dubna 2014 v 12:52 | Reagovat

Že by sme smerovali k prvému sexu v tejto knihe? Rýchlo pokračovanie. Ďakujem za skvele odvedenú prácu. :-D A neviem sa dočkať Daemonovej obálky. :-D

14 Link Link | 20. dubna 2014 v 12:57 | Reagovat

Moc děkuji za překlad. :-D

15 Mary Mary | 20. dubna 2014 v 13:11 | Reagovat

Děkuji za překlad, už se těším na další! :-P

16 Anetts Anetts | 20. dubna 2014 v 13:14 | Reagovat

ááá ty dva jsou tak sladcí :-D fakt je zbožnuju :-P
ta scéna s Dee a Archerem byla skvěla Daemon nezklamal ješte že se do toho vložila Katy jinak by Archera vykop na druhou stranu zeměkoule :-D  :-D

toje supér že bude Daemon na obálce bez něj to není ono [:tired:]

Díky za překlad :-)

17 Mustang Mustang | 20. dubna 2014 v 13:20 | Reagovat

Jéé další úžasná kapča :-)
Jinak moc děkuju za překlad ;-)

18 iv iv | 20. dubna 2014 v 13:34 | Reagovat

och tak to bola super kapitola dúfam že to bude aj pokračovať
a tie ukážky zaujímavé a diky :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

19 Adel Adel | 20. dubna 2014 v 13:35 | Reagovat

Děkuji za skvělý překlad ;-)

20 GG GG | 20. dubna 2014 v 13:36 | Reagovat

Díky za pokračování kapitoly. :-)

21 Katy Katy | 20. dubna 2014 v 14:27 | Reagovat

Díky za překlad! :-D

22 Vierka Vierka | 20. dubna 2014 v 15:11 | Reagovat

Ďakujem za preklad ;-)

23 Nelinka Nelinka | 20. dubna 2014 v 15:11 | Reagovat

Ďakujem ;-) ;-)  ;-)

24 Lenka Lenka | 20. dubna 2014 v 15:18 | Reagovat

Ďakujem za pokračovanie :-)

25 Aďa Aďa | 20. dubna 2014 v 15:19 | Reagovat

Ďakujem za preklad , teším sa na pokračovanie! :-)

26 Petra Petra | 20. dubna 2014 v 19:07 | Reagovat

ďakujem za preklad! :-)

27 Renca Renca | 22. dubna 2014 v 9:46 | Reagovat

Miluju tu knížku, strašně se těším na pokračování. Mockrát děkuji za úžasné překlady. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama