Origin - 24.kapitola 2/2

21. dubna 2014 v 22:49 | Janka (kor Majuš) |  Origin
KATY


Ráno byly naše nohy a paže propletené, a přikrývka omotaná kolem mých boků. Musela jsem udělat pár tichých nindžovských pohybů, abych se osvobodila od Daemona. Natáhla jsem si ruce nad hlavu a šťastně vydechla. Moje tělo bylo jedna velká příjemná bolest.
"Hm, to je sexy."
Moje oči se prudce otevřely. Překvapená a obnažená jsem popadla přikrývku, ale Daemonova ruka vystřelila a chytila tu mou. Oheň se mi plížil po tváři, když se můj pohled srazil s jeho zeleným jako les.
"Copak?" zamumlal líně. "Teď jsi zdrženlivá? Vážně nevidím důvod."
Teplo se mi rozlilo po krku a moje kůže brněla. Daemon měl tak trochu pravdu. Veškerá zdrženlivost se minulou noc rozplynula, ale stejně. Brzké ranní sluneční světlo proudilo skrz okno. Vytáhla jsem mu přikrývku ze sevření a zakryla se. Našpulil pusu a bylo směšné, že i při tom se mu dařilo pořád vypadat sexy.
"Snažím se udržet tajemství při životě," řekla jsem mu.
Zasmál se a ten hluboký zvuk se přese mě převalil.
Přisunul se blíž a políbil mě na špičku nosu. "Tajemství se přeceňuje. Chci znát každou pihu a každou křivku na osobní úrovni."
"Myslím, že to už jsi udělal včera."
"Ne." Potřásl hlavou. "To bylo jen drobné seznámení. Chci poznat jejich naděje a sny."
Zasmála jsem se. "To je směšné."
"Je to pravda." Pak se překulil, shodil ze sebe přikrývku a spustil nohy na podlahu.
Moje oči se rozšířily. Nahý, jako v den, kdy se narodil, plynule vstal, vůbec se nestarající, že každý jeho centimetr byl vystavený. Zvedl ruce vysoko nad hlavu a protáhl se. Jeho záda se prohnula, svaly se objevily a zavlnily se. Zářezy nad jeho boky se napjaly, upoutaly mou pozornost na déle, než bylo slušné.
Konečně jsem přinutila svůj pohled vyjít nahoru. Naše oči se setkaly. "Víš, je tady ta věc, které se říká kalhoty. Měl bys je vyzkoušet."
Hodil po mě drzým úsměvem, když se otočil. "Byla bys zdevastovaná. Jen mysli na to, že ode dneška tohle uvidíš každý den."
Moje srdce udělalo klopýtající tanec. "Tvůj nahý zadek? Páni. Bude to mít i nějaké výhody?"
Znovu se zasmál, a pak zmizel v koupelně.
Bylo mi horko a zavřela jsem oči. Každý den? Jako navždycky? Moje břicho se při tom zachvělo příjemnými přemety, které neměli nic společného s jeho současným stavem nahoty.
Každé ráno se probouzet vedle Daemona a každý večer vedle něj usínat?
Otevřela jsem oči, když jsem slyšela otevírání dveří. Daemon si třel oči a já jsem na něj znovu zírala, jako opravdu zírala na úplně nevhodná místa. Bylo to jako vědět, že byste se na něco neměli dívat, takže vaše oči automaticky na ta místa chtěly.
Spustil paže. "Myslím, že trochu slintáš."
"Cože? Neslintám." Ale možná jsem slintala. Tak jsem si přetáhla přikrývku přes hlavu. "Džentlmen by nikdy nepoukázal na něco tak nevhodného."
"Já nejsem džentlmen." Vystřelil kupředu a popadl mou přikrývku. Držela jsem ji, ale hravý zápas netrval moc dlouho. "Nemáš se kam schovat. Mám tě."
"Ty jsi ňouma."
"Alespoň jsem se neposlintal." Hodil přikrývku na druhou stranu masivní postele. Jeho pomalá prohlídka mi zkroutila prsty u nohou. "Dobře. Myslím, že teď slintám."
Můj obličej do snídaně shoří. "Nech toho."
"Nemůžu si pomoct." Položil ruku vedle mého boku a naklonil se, přejel prsty po mé bradě. "Našel jsem slinu."
Zasmála jsem se a zatlačila na jeho hruď pevnou jako skála. "Máš příliš nafouknutý smysl pro sebehodnocení."
"No jo." Pomalu se spouštěl, dokud naše těla nebyla v rovině a jeho stehno bylo mezi mými. Svou váhu podporoval na pažích, když sklonil hlavu, otírající rty o mé. "Polibek?"
Popadla jsem ho za paže a dala mu rychlou pusu. "Tady ho máš."
Zvedl hlavu, mračíc se. "To byl takový polibek, jaký dáváš své babičce."
"Co? Chceš lepší?" Natáhla jsem krk a vložila jsem do polibku trochu víc elánu. "A co tenhle?"
"Na hovno."
"To nebylo hezké."
"Zkus to znovu," řekl a oči zúžil do líných štěrbin.
Dech se mi zasekl v hrdle. "Nevím, jestli si zasloužíš lepší polibek, když jsi řekl, že ten poslední byl na hovno."
Svými boky udělal něco opravdu pozoruhodného a já jsem zalapala po dechu.
"Jo," řekl samolibě. "Zasloužím si další polibek."
Jo, zasloužil. Znovu jsem ho políbila, ale odtáhla se dřív, než se polibek mohl proměnit na něco hlubšího. Daemonovo zamračení trochu povolilo a já se usmála.
"To je vše, co si zasloužíš."
"S tím rozhodně nesouhlasím." Špičky jeho prstů putovaly po mé paži a přes můj hrudník. Dotek lehký jako pírko pokračoval přes mé břicho a ještě jižněji. Celý čas se mi díval do očí. "Zkus to znovu."
Když jsem se nehnula, udělal svými prsty něco chytrého, co způsobilo, že moje srdce bušilo proti mým žebrům. Zvedla jsem hlavu, cítící se lehce a se závratěmi. Přejela jsem rty po jeho a znovu jsem ho políbila, speciálně se věnující jeho spodnímu rtu. Když jsem se začala odtahovat, omotal mi ruku kolem šíje.
"Ne." Jeho hlas byl tichý. "To bylo sotva lepší. Možná ti to prostě potřebuju ukázat."
Zachvěla jsem se při teple jeho pohledu. Moje celé tělo se napnulo. "Možná jo."
A udělal to, ach Bože, jako nikdy. Minulá noc byla sladká, pomalá a perfektně mátla mysl, ale tohle bylo něco úplně jiného a stejně tak srdce zastavující. V každém polibku a v každém doteku byla ostrá hrana zoufalství. Budovala se mezi námi syrovost, zvyšující se s každým naším nádechem.
Daemon se přestěhoval nade mě, a pak do mě, přeměňující pomalý oheň na bouři, která se vymykala kontrole. Moje ruce ho sevřely, jak se napětí uvnitř mě rozvinulo a kontury jeho těla se rozmazaly, když jakákoliv zdrženlivost, kterou měl, praskla.
Ani jeden z nás se nepohnul po dobu, která mi připadala jako věčnost. Naše boky byly pořád těsně přitisknuté k sobě. Moje paže se mu uzamkly za krkem. Jedna z jeho rukou spočívala na mé tváři, ta druhá byla omotaná kolem mého pasu. I když se překulil na bok, vzal mě se sebou. Moc na výběr neměl. Nepouštěla jsem ho. Nechtěla jsem.
Chtěla jsem stisknout nějaké tlačítko, abych všechno zastavila a zůstala tady, přesně takhle a s ním. Protože jsem věděla, že ve chvíli, kdy opustíme tuhle postel, tenhle pokoj, čekala nás neznámá budoucnost. Muselo se rozhodnout o vážných věcech. Musely být provedené rozhodnutí, které nikdo z nás nemohl vrátit.
Ale přemýšlela jsem nad tím "probouzením se a usínáním do konce života". Nezáleželo na tom, čemu jsme čelili, budeme tomu čelit společně. A to mě připravilo.
"Nad čím přemýšlíš, Kotě?" zeptal se a odhrnul mi vlasy z tváře.
Otevřela jsem oči a usmála se. "Jen jsem přemýšlela nad věcmi, o kterých musíme rozhodnout."
"Já taky." Políbil mě. "Ale myslím, že nejdříve se musíme osprchovat a převléct, než to uděláme."
Zasmála jsem se. "Pravda."
"Řekl jsem ti, že miluju zvuk tvého smíchu? To je jedno. Řeknu ti to znovu. Miluju zvuk tvého smíchu."
"A já miluju tebe." Přiložila jsem rty k jeho, a pak si sedla, beroucí se sebou přikrývku. "Zajednávám si sprchu první."
Daemon se zvedl na lokti. "Pořád to můžeme udělat společně."
"Jo, a po sprchování bychom potřebovali další sprchu." Omotala jsem kolem sebe přikrývku a slezla z postele. "Hned jsem zpátky."
Mrkl na mě. "Budu čekat."
DAEMON
Pokud jsem někdy předtím měl pochybnosti o tom, že je Kat dokonalá žena, teď byly všechny vymazány. Osprchovala se za míň než pět minut. Pozoruhodné. Ani jsem si nemyslel, že je to v lidských silách. Deeina představa rychlé sprchy trvala patnáct minut.
A pak vyšla ven, ručník zachycený pod jejími pažemi, když si prohrábla mokré vlasy. Když se podívala na postel, začervenání se jí vplížilo na tváře. Hádám, že jsem na sebe mohl něco hodit, ale pak bych propásl její ruměnec.
Shodil jsem nohy z postele a kráčel směrem k ní. Když jsem kolem ní procházel, štípnul jsem ji do růžové tváře. Její obličej vzplál ještě víc a já se zasmál, když si pod vousy zamumlala něco, co by žádná dáma neřekla.
Koupelna byla hezky zamžená. Když jsem stál pod sprchou, nechávající vodu bičovat mi tvář, přemýšlel jsem nad minulou nocí a dnešním ránem. Moje myšlenky zašly ještě dál, k prvnímu okamžiku, kdy jsem viděl Kat vycházet z jejích předních dveří, mířící k mému domu, aby se zeptala na cestu. I když jsem to tehdy nechtěl přiznat, zabořila do mě své drápy a já jsem je nechtěl vytáhnout ven.
V tom okamžiku na mě můj mozek vychrlil hromadu sraček. Přivedl mi na mysl vzpomínky, na které jsem téměř zapomněl: Kat hádající se se mnou při záhoně a odmítající jít se mnou k jezeru tehdy, kdy mi Dee schovala klíče. Jako bych potřeboval klíče, abych někam šel. Dokonce i tehdy jsem hledal důvody, abych s ní mohl trávit čas. Bylo tolik momentů.
Jako ten, kdy po plesu napadla Aruma jako nějaký nindža. Riskovala kvůli mně svůj život, i když jsem se k ní choval jako totální idiot. A tu noc o Halloweenu? Zemřela by pro Dee a mě. Já bych zemřel pro ni.
Kam odsud půjdeme? Ne jenom, kde budeme žít nebo cokoliv takového, ale oba dva jsme riskovali, a obětovali bychom cokoliv pro druhého. To zahrnovalo další krok.
Přemýšlel jsem nad jízdou sem, když jsem zíral na její levou ruku. Srdce mi v hrudi udělalo legrační věc, něco mezi panickým stisknutím a vzrušeným skokem. Zaklonil jsem hlavu zpátky pod proud. Něco se v mé hrudi budovalo, nahromaďujíc se, dokud se nedalo popřít, co jsem chtěl. Moje ruce se na dlaždicích zkroutily do pěstí. Do prdele.
Vážně jsem nad tím přemýšlel? Ano. Opravdu jsem to chtěl? Sakra, ano. Byla to nejspíš ta nejšílenější věc, kterou jsem kdy zvažoval? Rozhodně. Zastaví mě to? Ne. Cítil jsem se, jako bych měl omdlít? Jenom trochu.
Byl jsem ve sprše víc jak patnáct minut. Byl jsem jako holka. Ten panický a vzrušený pocit rostl, když jsem se otočil ke kohoutkům a vypnul vodu. Moje ruka se trochu chvěla a moje oči se zúžily. Rozhodně bych nad tím měl popřemýšlet. Ale pak znovu, koho jsem chtěl oblbnout? Když jsem svou mysl o něčem přesvědčil, udělal jsem to. A moje mysl byla přesvědčená. Nebylo potřeba chodit kolem horké kaše. Nemělo smysl čekat. Bylo to správné. Zdálo se to správné. A to bylo to, na čem záleželo. Jediná věc, na které zaleželo. Miloval jsem Kat. A vždycky budu.
Omotal jsem si ručník kolem boků a vstoupil do pokoje. Kat seděla na posteli v džínsech se zkříženými nohami a na sobě měla to tričko "MŮJ BLOG JE LEPŠÍ NEŽ TVŮJ VIDEO BLOG". Jo, takže do značné míry osud rozhodl za mě.
"Tak jsem přemýšlel," řekl jsem, moje pusa se pohybovala dřív, než to můj mozek opravdu stihl pochopit. "V jednom dnu je osmdesát šest tisíc, čtyři sta sekund, že jo? A taky tisíc čtyři sta čtyřicet minut."
Její obočí se stáhlo. "Dobře. Beru tě za slovo."
"Mám pravdu." Poklepal jsem si prstem po hlavě. "Tady je hodně zbytečných znalostí. Každopádně, stíháš mi? V jednom týdnu je sto šedesát osm hodin. V jednom roku je kolem osm tisíc sedm set hodin a ještě pár navíc, a víš ty co?"
Usmála se. "Copak?"
"Chci strávit každou vteřinu, každou minutu, každou hodinu s tebou."
Jedna moje část nemohla uvěřit, že z mé pusy vyšlo něco tak sentimentálního, ale taky to byla tak nádherná pravda.
"Chci s tebou rok hodný každé vteřiny a minuty. Chci desetiletí hodné tolika hodin, že je nebudu moct spočítat."
Její hruď se ostře zvedla, když se na mě dívala s rozšířenýma očima. Ještě o krok jsem postoupil, a pak si před ní jenom v ručníku klekl na koleno. Patrně jsem si měl obléct kalhoty.
"Co na to řekneš?" zeptal jsem se.
Katiny oči se setkaly s mými a odpověď byla okamžitá. "Ano. Říkám ano. Víš, že to chci taky."
"To je dobře." Moje rty se nadzvedly. "Tak se pojďme vzít."
 

36 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kailegh Kailegh | 21. dubna 2014 v 23:00 | Reagovat

Aj ja sa chcem kazde rano zobudzat vedla Daemona.
Dakujem za preklad a korekciu :-D

2 fantasybookshelf fantasybookshelf | 21. dubna 2014 v 23:12 | Reagovat

Oni sa vážne vezmú??? O_O Bože dúfam že to myslel naozaj vážne... :-D  :-D Ďakujem za preklad aj korekciu a teším sa ďalej :-)

3 Lenide Lenide | 21. dubna 2014 v 23:16 | Reagovat

Aká obrovská škoda že to čo povedal Deamon  , nad čím potom Katy rozmýšlala sa nebude môcť diať tak skoro :(

Dobrá to časť bola :)

4 Petra Petra | 22. dubna 2014 v 4:45 | Reagovat

Děkuji moc za překlad

5 Evudar Evudar | 22. dubna 2014 v 6:58 | Reagovat

Skvělé díky za další pokračování a korekci :-)

6 Anetts Anetts | 22. dubna 2014 v 9:44 | Reagovat

cože oni se chtějí vzít O_O  O_O  teď?!
no lepší dobu si vybrat nemohly :-D  :-D
dík za překlad 8-)

7 Renca Renca | 22. dubna 2014 v 9:47 | Reagovat

Krásné. Moc díky za překlad.

8 iv iv | 22. dubna 2014 v 9:55 | Reagovat

och do hája to ako vážne to som fakt od Daemona nečakala že si ju chce teraz viať
waw ale paráda aj keď si myslím že im to asi ešte nevyjde a diiiky :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

9 zia zia | 22. dubna 2014 v 14:08 | Reagovat

Dakujem za preklad a korekturu:-) super ako vzdy:-):-) ano aj ja sa hlasim , chcem sa vedla Daemona prebudzat:-) asi by nas v tej posteli bolo dost :-D  :-D  :-D

10 Tina Tina | 22. dubna 2014 v 14:49 | Reagovat

dakujem...ti dvaja su rozkosny par :-P

11 Jani Jani | 22. dubna 2014 v 16:27 | Reagovat

Ďakujem za preklad! :-)

12 zuzu zuzu | 22. dubna 2014 v 17:20 | Reagovat

Dik za preklad :-)

13 Katkaa Katkaa | 22. dubna 2014 v 17:32 | Reagovat

ďakujem, teším sa na ďalšiu kapitolu :-)

14 Patt Patt | 22. dubna 2014 v 18:05 | Reagovat

děkuji za překlad ;-)
a chtěla bych se zaptat kdy bude další kapitolka ? ;-)
Jsem strašně zvědavá jak to všecko dopadne :-?

15 Majuš Majuš | 22. dubna 2014 v 21:26 | Reagovat

[8]: Nechaj sa krásne prekvapiť :-P
[14]:Myslím si, že 25.kapitola bude až nejako na víkend. Aj keby ju Janka hneď teraz preložila, ja sa kapči môžem povenovať asi až v piatok, lebo tento týždeň mám v práci trochu náročnejší :-(

16 Maribella Maribella | 22. dubna 2014 v 21:48 | Reagovat

Děkuji za pokračování :)

17 Žaneta Žaneta | 22. dubna 2014 v 21:53 | Reagovat

Nádherná časť. Veľmi ďakujem za preklad. :-P

18 Adel Adel | 22. dubna 2014 v 21:54 | Reagovat

Děkuji za skvělý překlad ;-)

19 Lea Lea | 22. dubna 2014 v 21:56 | Reagovat

Ďakujem za preklad a korektúru ;-)Bože, dúfam, že sa im to podarí :-?

20 GG GG | 22. dubna 2014 v 21:58 | Reagovat

Díky za pokračování kapitoly. :-)

21 Saša Saša | 22. dubna 2014 v 21:58 | Reagovat

Ďakujem za ďalšiu časť kapitoly. :-D

22 Vierka Vierka | 22. dubna 2014 v 22:04 | Reagovat

Ďakujem za skvelý preklad ;-)

23 Nelinka Nelinka | 22. dubna 2014 v 22:05 | Reagovat

Ďaaaaaaaaaaaaakujem!!!! Aj ja sa hlásim na zobúdzanie a zaspávanie vedľa Daemona :-P

24 Mia Mia | 22. dubna 2014 v 22:06 | Reagovat

Díky za pokračování :-)

25 Link Link | 22. dubna 2014 v 22:07 | Reagovat

Moc děkuji za překlad. :-D

26 Radka Radka | 22. dubna 2014 v 22:10 | Reagovat

Děkuji za preklad.

27 Sima Sima | 22. dubna 2014 v 22:12 | Reagovat

Díky moc, nemůžu se dočkat další kapitoly :-D

28 Mary Mary | 22. dubna 2014 v 22:12 | Reagovat

Děkuji za překlad, už se těším na další! :-P

29 Aďa Aďa | 22. dubna 2014 v 22:14 | Reagovat

Ďakujem za preklad , teším sa na pokračovanie! :-)

30 Hanka Hanka | 22. dubna 2014 v 22:15 | Reagovat

moc děkuju za překlad 8-)

31 Stella Stella | 22. dubna 2014 v 22:23 | Reagovat

Super! Moc děkuji za překlad. :-D

32 Katarína Katarína | 22. dubna 2014 v 22:23 | Reagovat

Ďakujem za skvelý preklad ;-) Ste super :-P

33 Mimi Mimi | 22. dubna 2014 v 22:25 | Reagovat

Ja dúfam, že teraz to bude už len "šťastne až do konca života" :-D Ďakujem za pokračovanie, neviem sa dočkať novej kapitolky 8-)

34 Petra Petra | 22. dubna 2014 v 22:27 | Reagovat

Ďakujem za preklad.:-D Už chcem pokračovanie. :-(

35 Milka Milka | 22. dubna 2014 v 22:28 | Reagovat

veľmi pekne vám ďakujem. :-P úžasný preklad, romantika ako vyšitá :-D

36 Silvia Silvia | 22. dubna 2014 v 22:29 | Reagovat

Strašne moc ďakujem. Už chcem pokračovanie. :-(

37 Hanny Hanny | 22. dubna 2014 v 22:31 | Reagovat

Přidávám se k děkovačkám.

38 Paťa Paťa | 22. dubna 2014 v 22:32 | Reagovat

Ďakujem za preklad! :-)

39 Ivana Ivana | 22. dubna 2014 v 22:38 | Reagovat

Děkuji za překlad. Super. :-P

40 Dana Dana | 22. dubna 2014 v 22:39 | Reagovat

Ďakujem kočeny, skvelý preklad ;-)

41 Blacky Blacky | E-mail | 23. dubna 2014 v 18:23 | Reagovat

[1]: presne toto som chcela napisat aj ja :-P

dakujem holky za preklad :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama