BOL - 21.kapitola

13. května 2014 v 23:14 | Míša |  Because of low - Abbi Glines
Kapitola dvacet jedna
O dva měsíce později


Marcus
"Střízlivý Marcus Hardy, klame mě zrak," prohlásil Dewayne, když jsem si přitáhl židli a posadil se vedle Rocka ke stolu, který v Live Bay zabrali, aby si poslechli vystoupení Jackdown.
"Teprve přišel. Ještě je brzy. Dej mu čas," vložil se do toho Preston, sedajíc si zpátky na židli s nějakou holkou. Zavrtěla se mu na klíně a on jí olízl ucho. Obvyklé Prestonovské chování. Dovnitř se hrnuli turisté a všude byla spousta čerstvého masa. Preston bude s těmi nejhezčími příští tři měsíce spát.
"Dneska nepiju. Tenhle semestr jsem zrušil všechny předměty, dřív než jsem je mohl zvorat. Takže mě napadlo, že je čas vystřízlivět a trochu to dohnat v letních kurzech."
Rock mě poplácal po zádech, "Tady je ten starý Marcus, kterého známe a milujeme. Věděl jsem, že tam někde jsi. Jsem rád, že jsi zpátky."
Nepodíval jsem se na něj. Protože jsem nebyl zpátky. Byl jsem uvnitř stejně mrtvý střízlivý, jako opilý. Starý Marcus byl kompletně zničen. Nikdy se nevrátí.
"Úsměv, bratře, všude se tu hemží spoře oděný holky. A všechno co chtějí jsou známosti na nejdu noc. Je to sakra nebe na zemi," řekl Preston a křenil se u toho jako malý kluk v cukrárně.
"Píchat bezejmenné holky se omrzí. Od toho potřebuju pauzu taky," řekl jsem a odmítl pivo, které mi přinesla servírka. Měl jsem láhev vody. Bude to chtít hodně vody, aby mě očistila od všeho alkoholu, co jsem do sebe nalil.
"Pauza od kočiček? No jak myslíš, kámo," odpověděl Dewayne nevěřícným tónem.
"Myslel jsem si, že jedeš na výlet s, ehm," Rock se odmlčel a vzhlédl ke mě.
"Můžeš říct jeho jméno. Kolikrát ti musím říkat, že mi to nevadí."
"Dobře, hm, takže ten výlet, o kterém jsi mluvil s Cagem. Rozhodl ses na to vykašlat?"
Preston pokrčil rameny. "Já nevím. Zdá se, že se z toho Cage snaží vykroutit. Poslední dobou se celkem změnil." Vytratil se mu hlas a já u stolu vycítil napětí. Tolik se báli, že mě jedna zmínka o Willow rozpálí do běla. To jsem měl za sebou. Jasně, chvíli jsem byl trochu psychouš, když jsem zaslechl její jméno, nebo cokoliv co mi jí připomínalo, ale dostal jsem se přes to. Co se jí týkalo, byl jsem naprosto znecitlivělý.
Opřel jsem se o židli a sledoval tancovat to moře lidí. Nikdo upoutal mojí pozornost. Nikdo nevynikal. Byl jsem znecitlivělý na víc než jen Willow. Byl jsem znecitlivělý na život. Kompletně mě zničila. Ale přežil jsem. Teď už jsem na tom byl líp. Už jsem nebyl hňup bez mozku a žádná jiná žena nade mnou už nikdy nebude mít takovou kontrolu.
"Eh, Marcusi, jsi si jistý, že jsi v pohodě s Willow a tak?" zeptal se Dewayne.
Podíval jsem se na něj. Proč musí pořád říkat její jméno a nadhazovat to?
"Ano."
Přikývl, "Dobře, protože právě vešla dovnitř a vypadá jako zatracená bohyně."
Neviděl jsem jí od noci co jsem jí nechal stát v otcově novém domě. Vyhýbal jsem se jí na všech frontách a ona dělala to samé. Není možný, že vešla sem. Snažil jsem se na ní nepodívat. Říkal jsem sám sobě, že mi je to u prdele. Ale byl jsem slabý a otočil hlavu ke dveřím.
Zhubla.
Vlasy měla delší.
Na sobě měla šaty, které obepínaly každou křivku.
Byla neuvěřitelně nádherná.
A byla omotaná kolem ruky Cage Yorka. Slyšel jsem, že už nechodí moc ven. Věděl jsem, že je to kvůli Willow. Říkal jsem si, že je jen kamarád. Že pořád spí s holkama okolo, jen už ne tolik. Ale majetnický lesk v jeho očích, když si jí držel přimáčknutou k boku mi říkal něco jiného. Chtěl jsem odvrátit pohled.
A sakra, chtěl jsem, aby mi to bylo jedno. Byla to lhářka. Stejná jako její sestra coura. O tom jsem se sám sebe snažil týdny přesvědčit. Nikdy mi to neznělo uvěřitelně. Dokonce i když jsem se přistihl tady. Bylo na ní tolik věcí, které křičeli, že se sestře v ničem nepodobá. Sledoval jsem jak nervózně vzhlédla ke Cagovi, když na ní promluvil. Byl její bezpečnostní síť. Přesně jak předpověděl. Já jí opustil a ona utíkala zpátky ke Cagovi. Ale jeho nepřihlížela a nelhala mu. Nedívala se jak mu její sestra ničí rodinu. Ne. Tohle všechno udělala mě. Prohlašovala, že mě miluje a pak sestru nechala, aby téměř zničila mojí mámu. Mojí sestru. Mě. Cage se sklonil, zašeptal jí něco do ucha a jí malý úsměv zatahal za koutky rtů. Pak otočila hlavu a její oči se setkaly s mými. Úsměv zmizel a celá ztuhla. Ruka jí vyletěla vzhůru, aby chytla Cage za paži, jakoby potřebovala ochránit a ve mě se zažehl vztek. Znovu už mě nezničí. Teď jsem byl na řadě já. Vstal jsem a popadl opilou brunetu na Prestonově klíně.
"Pojď, zlato, zatancujeme si," nečekal jsem na Lowinu reakci. Moje taneční partnerka se Prestonovi vyškrábala z klína, přilepila se na mě a byla se zvratem okolností očividně spokojená. Zabouchl jsem dveře citům a vypnul emoce, přitáhl jsem si jí k sobě a pohyboval se proti ní. Vzal jsem do dlaní její spoře oděný zadek, zamručela a přitiskla se ke mě blíž. Já Willow ukážu. Chtěla se tu ukázat s Cagem? No, bejby, můžeš se dívat co oči ráčí. Holka mi vyjela rukama nahoru po hrudi a omotala mi je kolem krku. Usmál jsem se na ní, soustředil se na její obličej a pokoušel jsem dostat z hlavy obrázek Willow.
"Dobře, chlape, docílil jsi toho cos chtěl. Otočila se a utekla. Gratuluju. Teď mi vrať zpátky moje rande," řekl Preston a odtáhl ode mě brunetu.
Ani jsem se nepokoušel si jí udržet. Ohlédl jsem se na dveře. Willow byla pryč.
Willow
Cage vešel do obýváku s obrovskou mísou popcornu a dvěma limonádami. Přestala jsem pít Jerritos. Příliš mi připomínaly Marcuse. Odtáhla jsem deku, abych pod ní Cage pustila. Jakmile jsme byli přikrytí, položil si mísu na klín a podal mi limonádu.
"Souhlasím s tímhle holčičím dojákem, protože dnešní večer stál za houby. Ale v příštím filmu bude nějaká krev a akce. Jasný?"
Zasmála jsem se a přikývla. Cage byl víc než úžasný.
"Přísahám na malíček," řekla jsem a podala mu malíček. Cage se na něj podíval, pak s darebáckým úsměvem zpátky na mě a vtáhl si ho do pusy.
"Cagi!" vyjekla jsem a s mlasknutím ho odtáhla.
"Nemůžeš na mě tou roztomilou částí těla ukazovat a čekat, že ho nebudu sát," odpověděl s mrknutím.
Nikdy bych bez něj ty uplynulé dva měsíce nezvládla. Pořád mě bolelo srdce a záchvaty úzkosti se mi vrátily v plné síle, ale začínala jsem si vést líp. No, tedy dokud mě Cage nepřemluvil, abych se šla dnes podívat do Live Bay za ostatními. Myslela jsem si, že jsem připravená. Ale byl tam Marcus. Podíval se na mě a já si na chvíli myslela, že mu v očích vidím úlevu. Ale byla jsem mimo. Vyskočil, vzal nějakou holku na parket a začal jí osahávat přímo přede mnou. Posílal mi zprávu a já jí rozuměla čistě a jasně. Cage mě otočil a odvedl odtamtud tak rychle, že jsem neměla čas se zhroutit.
"Jez. Naložil jsem to máslem a solí. Vedeš si líp. Nabíráš zpátky trochu váhy. Nechci, aby ses po dnešku vrátila do starých kolejí."
Sáhla jsem do mísy, nabrala si obrovskou hrst popcornu a strčila si jí do pusy.
Cage se zasmál. "Skvělý."
Kousala jsem, opřela se Cagovi o bok a zaměřila se na film. Kdybych se nesoustředila, přemýšlela bych o všech těch chvílích, které jsem tu při sledování filmů strávila s Marcusem. Kolikrát jsem ho přímo tady kde sedíme pozorovala spát. Zdálo se to jako celá věčnost. Skoro jakoby ta část mého života byla sen. Dnešek mi připomněl, že není. Bylo to velmi skutečné. A stejně jako předtím mě opustila milovaná osoba. Natáhla jsem ruku a pevně sevřela Cagovo tričko. Potřebovala jsem si připomenou, že Cage miluju a on neodešel. Dokonce ani když jsem se totálně zhroutila po Marcusově odchodu u mé sestry. Ani když mě každou noc popadaly záchvaty úzkosti. Zůstal. Vzdal se svých nocí venku, aby se o mě mohl starat. Byl moje rodina. Byl vše co jsem měla. Vidět sestru bylo nemožné. Stýskalo se mi po Larisse až to bolelo, ale nemohla jsem se tam vrátit. Vzpomínky spojené s tím domem byly příliš bolestivé.
Jednoho dne budu v pořádku. Pak neteř znovu uvidím. Musím se naučit přijmout co sestra udělala a akceptovat Jeffersona Hardyho jako Larissina otce.
"Pořád se stará."
Cagova slova mě vylekala.
"Cože?" zeptala jsem se, dívajíc se zpátky na obrazovku, myslela jsem, že komentuje děj.
"Marcus. Záleží mu na tobě, Low. Viděl jsem mu to v očích. To co dneska udělal byla hovadina, ale byl to jeho obraný mechanizmus. Nechce, se starat. Ale je to tak."
Zavrtěla jsem hlavou a zavřela oči. Nechtěla jsem to slyšet. Ne teď.
"Ne, Cagi. Nech toho. Nechci doufat. On mě nenávidí. A vždycky bude."
Cage mlaskl jazykem, "Mezi tím je jen tenká hranice, zlato. Tenká hranice mezi láskou a nenávistí."
"Ne. Není."
Cage mi za ucho zastrčil vlasy, které mi vyklouzly z drdólu.
"Low, kluk se do tebe nemůže zamilovat, přijímat tvojí lásku zpátky a pak to jednoduše zahodit. Jsi příliš speciální. Nemůže kompletně zapomenou, potom cos ho milovala. Pronásleduje ho to. Na to vsadím život."
Cage mě miloval. Myslel si, že jsem perfektní. Byl bratr, kterého si zasloužila každá dívka. Otočila jsem hlavu a políbila ho na hruď.
"Děkuju ti. Vím, že tomu opravdu věříš. A mám tě za to ráda. Ale mýlíš se."
"To ti ještě nedošlo, že já se nikdy nepletu?"
Se smíchem jsem se natáhla pro další hrst popcornu. V tuhle chvíli jsem byla v bezpečí. Nechtěla jsem přemýšlet o ničem jiném.
 

49 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 13. května 2014 v 23:31 | Reagovat

Děkuji moc za překlad !!!

2 Ver Ver | 13. května 2014 v 23:38 | Reagovat

kolik to má jetšě kapitol? jinak děkuji za překlad a korekci samozřejmě ;) je mi líto Willov že ani neměla šanci mu to vysvětlit takže doufám že to daj dokupy v příští kapitole :D

3 viki viki | 13. května 2014 v 23:45 | Reagovat

Děkuji za překlad !

4 Andy Andy | 14. května 2014 v 0:15 | Reagovat

Díky za překlad, těším se na další kapitolu.
Myslím, že to půjde Marcusovi vysvětlit Cage. Nebo mu přinejmenším vynadá za to, že Willow ubližuje ;-)

5 klara klara | 14. května 2014 v 0:38 | Reagovat

dekuju za preklad

6 Lou Lou | 14. května 2014 v 0:44 | Reagovat

Cagi ? Udelas pro me.... NÁS... Neco... ? :D jdi za Marcusem a dej mu takovou ránu pěstí že mu vyleti mozek, rozplacne se o zed... Odrazi se zpatky a jak mu zase vleti do hlavy tak mu to docvakne a pujde za Willow a omluvhi se ji bude slemrat a treba i se plazit po zemi to je fuk a ona mu odpusti a vratej se k sobe a... No proste happyend :D

7 Petra Petra | 14. května 2014 v 3:28 | Reagovat

Děkuji moc za překlad

8 terysek terysek | 14. května 2014 v 5:50 | Reagovat

děkuju moc za překlad :-)

9 Evudar Evudar | 14. května 2014 v 6:13 | Reagovat

Skvělé, děkuji za další kapitolu. :-)

10 Kika Kika | 14. května 2014 v 7:23 | Reagovat

ďakujem za preklad :-)

11 Míša Míša | 14. května 2014 v 7:25 | Reagovat

[2]: Ještě 6 kapitol :-)

12 Lenka Lenka | 14. května 2014 v 7:34 | Reagovat

díky za překlad :-)

13 Renca Renca | 14. května 2014 v 7:34 | Reagovat

Díky mockrát za překlad.

14 Pajs Pajs | 14. května 2014 v 8:34 | Reagovat

Díky za překlad

15 Rico Rico | Web | 14. května 2014 v 9:55 | Reagovat

Ano Marcus se chová jako vůl, ale ruku na srdce, jak by jste na jeho místě jednaly vy holky? Je zlomený, zraněný, mrnavá coura mu rozbila rodinu a ještě si myslí, že holka, kterou miluje, ho zradila. Nejdřív Saddie a ted Low....je mi ho líto :( ALe jelikož vím, že to dopadne dobře, tak nesmutním :) Děkuji za překlad a už se nemužu dočkat knihy Cage :)

16 Veru Veru | 14. května 2014 v 10:22 | Reagovat

[15]: Zcela souhlasím. Děkuji za překlad!

17 zia zia | 14. května 2014 v 14:34 | Reagovat

[6]: ja sa kazdopadne pridavam, taka dobra rana by ho mohla aspom zobudit,lebo sa chova ako blbec:-) dakujem za skvely preklad

18 Riky Riky | 14. května 2014 v 14:59 | Reagovat

ahoj,,,budeš prekladať celú sériu? lebo som si všimla že niektoré série majú preložené iba niektoré knihy..tak by ma celkom zaujímalo či sa v tejto sérii chystáte pokračovať :-)

19 Maribella Maribella | 14. května 2014 v 15:32 | Reagovat

Děkuji za překlad :-)

20 Nikol Nikol | 14. května 2014 v 16:59 | Reagovat

Dikes za preklad :)

21 Dany Dany | 14. května 2014 v 19:42 | Reagovat

[18]: Jojo, taky bych byla ráda kdyby se tahle série dopřekládala :D A někde jsem četla, že má celkem 8 knih (už jich vyšlo 7) :3

22 Míša Míša | 14. května 2014 v 19:46 | Reagovat

[18]: Rozhodně to mám v planu. Ale dělam i sérii Rosemary beach, takže po dodělání BOL budu překládat Rush too Far a pak zase další díl Sea Breeze ;-)

23 Míša Míša | 14. května 2014 v 19:53 | Reagovat

[21]: jj je to tak. A co jsem četla tak uplně poslední kniha ze serie by  se měla skladat z částí vždy o každém páru.

24 Kytka.P Kytka.P | 14. května 2014 v 21:46 | Reagovat

Díky za další kapitolku :-)

25 Kamča Kamča | 14. května 2014 v 22:20 | Reagovat

Skvěle! Je super, že se chystáš přeložit celou sérii!!! :)))
Moc děkuju za překlad ;)

26 Ver Ver | 15. května 2014 v 19:21 | Reagovat

[22]: ona je Rosemary bech i s pohledu Rushe? :OO paráda.. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama