BOL - 25.kapitola

18. května 2014 v 22:49 | Míša |  Because of low - Abbi Glines
Kapitola dvacet pět


Marcus

Larissa vesele kopala v bazénu, zatímco si hrála na mělkém konci v záchranné vestičce. Táta mi volal, že budou tenhle týden v bytě a Larissa by mě ráda viděla. Také jsem jí chtěl vidět. On a Tawny šli na nákupy a nechali mě s ní samotného, jelikož jsem její matku stále moc nemusel. Neměl jsem Tawny rád. Nikdy nebudu. Nebyla jen příčinou matčiny a sestřiny bolesti, ale také znepříjemnila Low celý život. Už jen proto jsem jí neměl rád v době, kdy jsem jí ani neznal.
"Moje Lowlow," vyjekla Larissa, plácajíc do vody. Následoval jsem její zbožňující pohled a uviděl Low vycházet z domu v modrých bikinách. Páni.
"Ahoj, holčičko. Taky se mi po tobě stýskalo," odpověděla Willow, usmívajíc se na Larissu, zatímco ta pokračovala v ječení a plácání do vody. Willow se ostýchavě podívala na mě a já si byl celkem jistý, že jsem spolkl jazyk.
"Ahoj, Marcusi."
"Low," podařilo se mi odpovědět.
"Doufám, že ti to nevadí. Tawny mi volala a říkala, že se na mě Larissa ptala, když se vzbudila a že jí dneska hlídáš u bazénu, jestli si s ní budu chtít přijít trochu zaplavat."
Byla tady.
Mluvila se mnou.
V bikinách.
"Eh, ne, vůbec mi to nevadí."
Neměla nic v ruchách. Nenesla mi zpátky tričko, které jsem jí nechal na stole před třemi dny. Nechala si ho. Nemohl jsem si pomoct a usmál se.
"Moje Lowlow," zaječela Larissa, když se Low ponořila do vody a doplavala k ní.
"No dívej na tebe, plaveš si tu kolem jako velká holka," předla na ní Low. Larisse se to líbilo a začala se otáčet v kruzích, nedočkavá ukázat jí svoje nové triky.
"Paráda! A umíš i triky."
"Marcus, triky," ukázala na mě Larissa prstíkem.
"Vsadím se, že Marcus nějaký umí," souhlasila willow. Chtěl jsem jí přesně ukázat jaký triky dovedu. Zvlášť v těchhle bikinách.
Blízko Willowiny hlavy proletělo frisbee a než jsem stihl otevřít pusu a varovat jí, chytila ho.
"Hej, dobrý postřeh," přiběhl kluk s vyholenou hlavou a trochu víc svaly než je normální a usmíval se na Willow jakoby právě vyhrál jack pot.
"Ano, no, příště buď opatrnější. Mohl jsi jí trefit do hlavy," napomenula ho Willow zdvořile, kývajíc hlavou k Larisse.
"Ah, jo, omlouvám se. Chytil ho vítr. Posunu se s tím dál."
Willow mu věnovala ten svůj srdce zastavující úsměv a on vypadal trochu otřeseně. Naprosto jsem rozuměl tomu jak se cítil. Ale už by měl jít. Hned.
"Martus, trik," nařizovala Larissa.
Willow po mě střelila pohledem a ušklíbla se, "Myslím, že nám budeš muset něco předvést. Královna promluvila."
Vstal jsem a došel k odrazovému prknu. Vyskočil jsem na něj. Znovu jsem se cítil jako teenager. Nemohl jsem se dočkat až se před holkama předvedu.
Willowin uznalý pohled mi putoval dolů po těle. Moc dobře. Teď se nebudu moct soustředit a postaví se mi, což bude v těchhle kraťasech dost vidět. Musím si pospíšit. Rozeběhl jsem se, udělal salto vzad a ponořil se do vody.
Když jsem hlavou prorazil hladinu vody, Willow a Larissa tleskaly. "Bravo. To bylo působivé. Nevěděla jsem, že kluci z country klůbu umějí salta," popichovala Willow. Začala plavat ke schůdkům, ale zastavila se vedle mě. "Díky za tričko. Moc se mi líbí," zašeptala tiše a pak se natáhla po zábradlí. Líbilo se jí moje tričko. Nebude mi vracet dárek. Při představě, že ho nosí se mi rozbušilo srdce.
Fascinovaně jsem sledoval jak vylezla ven z bazénu. Spodní díl plavek se jí lepil k zadku jako druhá kůže. Voda stékající jí po těle se na slunci třpytila. Když se otočila a dopřála mi pohled zepředu, byl jsem opravdu rád, že jsem pod vodou.
"Tak se podíváme jestli dokážu tohle trumfnout. Jako dítě jsem neskákala ze skákacích prken. Skákali jsme z pilířů mostu do zálivu." Mrkla. Opravdu na mě mrkla. Flirtovala se mnou? Boky se jí při chůzi houpaly a já zapomněl na všechno, kromě jejího téměř nahého těla.
"Lowlow trik," prohlásila Larissa.
"Jo, Low hodlá něco předvést," zamumlal jsem, neschopný jasně myslet. Do prdele. Chystala se odrazit. Vrátily se mi všechny klukovský fantazie a uvažoval jsem, jestli mi z brady neodkapávají sliny. Běžela, odrazila se od špiček, pokrčila nohy a přetočila se odzadu, prorážejíc vodu dokonalou šipkou.
Dobrý bože, tenhle obrázek se mi bude později hodit. Večer. Ve sprše.
Larissa jásala a Willow plavala zpátky k nám. Podařilo se mi setřást ze sebe toužebné myšlenky a zatleskat.
"Nemyslím si, že bych tohle překonal. Ale pokud chceš, jeď dál a ukaž nám toho víc," věnoval jsem jí uličnický úsměv a ona se začervenala.
Doplaval jsem k ní a sklonil se, dokud jsem se rty téměř nedotýkal jejího ucha.
"Miluju tě," zašeptal jsem, pak jsem odplaval pryč, aniž bych se podíval na její reakci. Potřeboval jsem trochu odstup. Protože jsem byl opravdu blízko tomu, abych jí popadl a líbal, dokud bych se alespoň trochu nenasytil. Což je nejspíš nemožné.

Willow

"Miluju tě"
Tahle tři slova, která mi Marcus zašeptal do ucha se mi v hlavě opakovala celý večer. Dlouho potom co jsem dala Larisse pusu na dobrou noc a s Marcusem se rozloučila zamáváním. Bude to někdy snazší? Vždycky budeme v životě toho druhého. Chtěla jsem dokázat, že si můžeme být nablízku a s Larissou, aniž by to bylo nepříjemné. Vše co jsem dokázala bylo, že jsem se přes Marcuse Hardyho nedostala.
"Proč se mračíš?" zeptal se Cage, vešel do kuchyně a vyskočil, aby se usadil na baru hned vedle místa kde jsem si krájela zeleninu na salát.
"Jen přemýšlím, pošoupni ten zadek dál," hřbetem ruky jsem ho šťouchla do nohy.
"Mluvila jsi teď někdy s Marcusem?"
Co to je za otázku?
"Ano."
"Kdy?"
"Dnes."
"Mračíš se kvůli němu?"
"Ne. Byl milý. Byli jsme v pohodě."
"V pohodě, hm. Takže přemýšlíš o tom, že mu nedůvěřuješ? Rozhodla ses jestli bys mu možná neměla dát ještě šanci?"
Odložila jsem nůž a podívala se na něj.
"Cagi, o co ti jde?"
Cage si zamyšleně promnul bradu. "Myslím si, že děláš chybu."
Já taky.
"Proč?"
"Marcus tě opustil. ALE vrátil se. Chtěl se vrátit. Všichni ostatní co tě opustili se nevrátili, Low. Protože chtěli. Marcus odejít nechtěl. Totálně ho to zničilo."
Oběma rukama jsem sevřela okraj linky.
"Máš pravdu," zašeptala jsem.
Cage mi stiskl rameno. "Jo, mám."
"Myslíš si, že mě znovu opustí?"
Cage si ztěžka povzdychl. "No, v životě se stávají různý věci, Low. Sakra, mohl bych zítra umřít a tak tě opustit. Nemůžeme ovládat budoucnost. Ale můžu ti odpřísáhnout, že tě Marcus Hardy miluje víc než tě kdy kdokoliv jiný bude milovat. Kromě mě, samozřejmě."
Zasmála jsem se, "Samozřejmě."
"Nikdo tě nemiluje tak jako já, brouku," popichoval, seskočil z pultu a objal mě.
"Riskni to, Low."
"Co mám dělat? Řekla jsem mu ne," zamumlala jsem Cagovi do ramene.
"Viděl jsem ho, Low. Jdi za ním a řekni mu, že ho miluješ. Že sis to rozmyslela. Chceš tomu dát ještě šanci. Slibuju ti, že se s tebou nebude hádat."
Odtáhla jsem se dozadu a zírala na Cage. "Myslíš?"
"Vím to."
"Dobře. Asi mu napíšu ať se se mnou někde sejde."
"To zní jako opravdu dobrý nápad."
Cage se otočil a vydal se pryč, ale já ho chytla za ruku a zastavila.
"Cagi?"
Nechal se ode mě přitáhnout zpátky se svým typickým zlomyslným úsměvem na tváři. "Ano?"
"Proč tohle děláš?"
"Dělám co?"
Položila jsem si jednu ruku v bok a nadzdvihla obočí. Věděl moc dobře o čem mluvím. "Proč tolik trváš na tom, abych s Marcusem mluvila a dala mu další šanci? Neměl jsi v plánu si mě nakonec vzít? Myslím, že ti tohle pokazí tvůj desetiletý plán."
Cage se zasmál a položil mi paži kolem ramen. "Hádám, že mi to trochu kazí mojí dobře promyšlenou budoucnost, ale pravdou je, že tě Marcus dělá šťastnou. Může tě milovat tak jak já nedokážu. Já jsem k ničemu, Low. Oba víme, že by ze mě nikdy nebyl dobrý manžel," zašklebil se nad tím slovem a já si nemohla pomoct a zachichotala se.
"Ach, jsem si dobře vědomá jak příšerný manžel bys byl, ale jsem jen trochu překvapená, že si myslíš, že je pro mě někdo jiný dost dobrý."
"Nikdy jsem neřekl, že je pro tebe Marcus dost dobrý. Nenech se unést. Jen jsem řekl, že tě dělá šťastnou a myslím, že jestli tě někdo může milovat tolik jako já, je to Marcus. Když přijde na tebe, lítá v tom až po uši, zlato, vlastně je trochu úbohý se na to dívat."
Doufala jsem, že má pravdu.
 

54 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 zia zia | 18. května 2014 v 22:58 | Reagovat

No konecne sa crtaju lepsie casy:-) dakujem za skvely prekla

2 Mirka Mirka | 18. května 2014 v 23:00 | Reagovat

Skvělý, děkuji moc za překlad !!!

3 Veru Veru | 19. května 2014 v 11:09 | Reagovat

Díky za překlad.

4 Blacky Blacky | 19. května 2014 v 13:28 | Reagovat

dakujem za preklad len malý dotaz... Miluji tě.   tri slova? to sa pocita aj ta tecka na konci vety? :-D  :-)

5 Evča Evča | 19. května 2014 v 15:43 | Reagovat

oni to myslí jakože v angličtině "I love you" - tak proto tři slova :-)

6 Míša Míša | 19. května 2014 v 17:11 | Reagovat

Jo tak to se mi trochu nepovedlo... :-D dík za upozornění, v celkovém překladu už jsem si to opravila :-)

7 Kainf Kainf | E-mail | Web | 27. května 2017 v 4:54 | Reagovat

"Ahoj, holčičko. Taky se mi po tobě stýskalo," odpověděla Willow, usmívajíc se na Larissu, zatímco ta pokračovala v ječení a plácání do vody. Really?

8 DorothyOpink DorothyOpink | E-mail | 19. července 2017 v 0:10 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170718

9 FlossieFeelf FlossieFeelf | E-mail | 25. července 2017 v 15:34 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

10 Carolynbot Carolynbot | E-mail | 4. srpna 2017 v 20:07 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

11 Carolynbot Carolynbot | E-mail | 6. srpna 2017 v 14:43 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

12 Avito777Nugs Avito777Nugs | E-mail | Včera v 3:55 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито работа вакансии
авито бесплатные объявления продажа
авито казань
+как получить скидку +на авито +на услуги
авито уфа

13 Avia777Prok Avia777Prok | E-mail | Včera v 20:53 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиа билеты дешево бишкек москва
дешевые авиабилеты онлайн москва
туту самолет билеты дешево
недорогие билеты авиабилеты
купить авиабилет дешево онлайн s7

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama