Lick - 14.kapitola 1/2

16. května 2014 v 23:57 | Niki |  Lick - Kylie Scott
14. kapitola″Mračíš se." David šel pomalu za mnou. Jeho hlava nakloněná na stranu, takže mu jeho tmavé vlasy padaly přes tvář. Zastrčil si je za ucho a přistoupil blíž. ″Proč to děláš, hmm?"

Dávala jsem dohromady večeři. Našla jsem v mrazáku těsto na pizzu, tak jsem ho vyndala a rozmrazila a začínala jsem připravovat zálivky a strouhat sýr, zatímco jsem si dělala starosti o tom, co mi Lauren řekla, samozřejmě. Dům už nevypadal tak příjemně. Ozbrojená vědomím, že ho koupil s jinou ženou, posunulo moje pocity vůči tomu místu. Vrátila jsem se zpátky k pocitu, že jsem jako vetřelec. Hrozný, ale pravdivý. Nejistota je na hovno.

″Vyklop to." Zezadu mě chytl za zápěstí a přitáhl si moji ruku k ústům, olízl skvrnu od rajčatového protlaku z mého prstu. ″Hm. Mňam."

Žaludek se mi pevně sevřel v odezvě. Bože, jeho ústa na mě tohle ráno. Jeho plány pro nás na dnešní večer. Díky tomu všemu jsem se cítila jako ve snu, bláznivě krásném snu, ze kterého jsem se nechtěla probudit. Ani jsem to nepotřebovala. Všechno bude v pohodě. Měli bychom na věcech pracovat. Teď jsme byli znovu svoji, věrný. Omotal kolem mě ruku a přitiskl mě zády k sobě, takže mezi námi nebyl žádný prostor.

″Jak to dole jde?" Zeptala jsem se.

″Opravdu dobře. Máme čtyři písničky, co se pěkně rýsujou. Je mi líto, že takhle ženeme," řekl, zasazujíc mi polibek na stranu krku, zahánějíc poslední špatnou myšlenku daleko. ″Ale teď je náš čas."

″Dobře."

″Děláš pizzu?"

″Jo."

″Můžu ti nějak pomoct?" Zeptal se, pořád se mi tiskl ke straně krku. Strniště na jeho bradě mi lehce poškrábalo kůži, najednou jsem se cítila podivně úžasně. Třásla jsem se. Dokud nepřestal. ″Dáváš na to brokolici?"

″Mám ráda zeleninu na pizze."

″Cuketa taky. Hm." Jeho hlas zněl lehce nedůvěřivě, jak mi položil bradu na rameno. ″Co s tím?"

″A slanina, klobása, houby, paprika, rajčata a tři různé druhy sýrů." Ukázala jsem na krájecí plochu, na mojí vynikající sbírku přísad. ″Počkej, až to ochutnáš. Budou to ty nejlepší pizzy vůbec."

″Samozřejmě, že budou. Tady, dám to dohromady." Otočil mě tváří k němu, couvajíc zpátky, jak na něj zamával můj nůž. Rukama mě chytl za boky a zvedl mě na kuchyňský ostrůvek. ″Dělej mi společnost."

″Jasná věc."

Z ledničky vzal pivo pro něj a sodu pro mě, protože jsem se pořád vyhýbala alkoholu. Hlasy Tylera a Mala proudily z obýváku.

″Budeme pracovat zase zítra?" Zavolal Tyler.

″Promiň, kámo. Musíme se dostat zpátky do LA," řekl David, umývajíc si ruce ve dřezu. Má velké ruce, dlouhé, silné prsty. ″Dej mi pár dní, abych zařídil ty sračky, a pak se sem znovu vrátíme."

Tyler vystrčil hlavu zpoza rohu, mávajíc na mě. ″To zní dobře. Nový věci přichází spolu dobře. Přivedeš sebou příště Bena a Jimmyho?"

Davidovo čelo se zkrabatělo, jeho oči nebyly tak šťastné. ″Jo, uvidím, co mají za lubem."

″Super. Pammy je venku, takže musím běžet. Je noc randění."

″Bavte se." Zamávala jsem zpátky.

Tyler se zazubil. ″Vždycky."

Tiše se uchechtávajíc se Malvloudal dovnitř. ″Noc randění, vážně….co to kurva je? Staří lidé jsou nejpodivnější. Vole, nemůžeš dávat brokolici na pizzu."

″Jo, můžeš." David byl zaneprázdněný, jak rozptyloval papriku kolem malých stromečků brokolice.

″Ne," řekl Mal. ″To není v pohodě."

″Zavři hubu. Ev chce na pizzu brokolici, tak je to to, co dostane."

Ledová, skvělá, sladká soda mi sklouzla do krku, pocity všech druhů dobra. ″Nestresuj, Male. Zelenina je tvůj přítel."

″Lžeš, dětská nevěsto." Jeho ústa se protáhla do širokého znechucení a vyndal z lednice lahev džusu. ″Nevadí. Prostě to vyndám."

″Ne, vypadneš ven," řekl David. ″Já a Ev máme taky rande."

″Co? To si kurva děláš srandu. Kam mám jít?"

David jen pokrčil rameny a rozptýlil feferonky na vrchol jeho stále rostoucího výtvoru.

″Ale no tak. Evvie, budeš stát při mně, viď?" Hodil po mě ten nejvíc ubohý pohled v celé existenci. Byl to smutek mísící se s bídou s nádechem beznaděje na vrcholu. Dokonce se sklonil a položil si hlavu na moje koleno. ″Když zůstanu ve městě, budou vědět, že jsme tady."

″Máš svoje auto," řekl David.

″Jsme uprostřed ničeho," stěžoval si Mal. ″Nenech ho vyhodit mě ven do přírody. Sežere mě zatracenej medvěd, nebo tak něco."

″Nejsem si jistá, že tu mají medvědy," řekla jsem.

″Nech si ty kecy, Male," řekl David. ″A dostaň tu hlavu z nohy mojí ženy."

Se zavrčením se Mal narovnal. ″Tvoje žena je moje kamarádka. Ona tě nenechá, aby si mi to udělal!"

″Opravdu?" David se na mě podíval a jeho tvář opadla. ″Kurva, bejby. Ne. Nemůžeš podlehnout těmhle sračkám. Je to jen na jednu noc."

Trhla jsem sebou. ″Možná bychom mohli jít nahoru do našeho pokoje. Nebo by mohl prostě zůstat dole, nebo tak něco."

David si strčil ruce do vlasů. Na jeho pohmožděné tváři byla modřina, musela jsem to lépe políbit. Jeho čelo udělalo tu věc Jamese Deana, jak studoval jeho kamaráda. ″Ježiši. Přestaň na ní dělat tu ubohou tvář. Měj nějakou důstojnost."

Vrazil Malovi pohlavek, takže mu jeho dlouhé blond vlasy létaly po tváři. Skákajíc zpět, Mal ustoupil z palebné linie. ″Dobře, zůstanu dole. A dokonce sním tvojí zasranou brokolicovou pizzu."

″Davide." Popadla jsem ho za tričko a přitáhla jsem si ho k sobě. A jak přišel, nechal být Mala.

″Tohle má být náš čas," řekl.

″Já vím. Bude."

″Ano!" Zasyčel Mal, dostávajíc se dál, zatímco byl ve vedení. ″Budu dole. Zakřičte, až bude večeře hotová."

″Má holku v každym městě," řekl David, mračíc se po něm. ″V žádnym případě by nespal v autě. Jen hrál."

″Možná. Ale měla bych o něj strach." Zastrčila jsem mu tmavé vlasy za uši, než jsem dala ruce dolů na zadní stranu jeho krku, přitahujíc si ho blíž. Náušnice v jeho uších byly všechny malé, stříbrné. Lebka, ″x" a velmi malý třpytící se diamant. Předtím jsem si ho nevšimla.

Stiskl si ušní lalůček mezi palcem a ukazováčkem, blokujíc můj výhled.

″Něco není v pořádku?" Zeptal se.

″Jen jsem se dívala na tvoje náušnice. Znamenají něco speciálního?"

″Ne." Dal mi rychlou pusu na tvář. ″Proč ses předtím mračila?" Sebral hrst hub a začal je přidávat na pizzu. ″Teď to děláš znovu."

Srát na to. Odkopla jsem svoje podpatky, obracejíc si v hlavě všechny výmluvy. Neměla jsem tušení, jak by reagovat, že vím o těch věcech, co mi řekla Lauren. Co by si myslel, kdybych se na ně zeptala? Nelíbilo se mi začít hádku. Ale lhát taky ne. Zamlčování bylo lhaní, hluboko dole, kde na tom záleželo. Věděla jsem to.

″Dneska jsem mluvila s kamarádkou Lauren."

″Mmhmm."

Strčila jsem si ruce dolů mezi nohy a pevně je stiskla, zdržujíc. ″Je opravdu velkej fanoušek."

″Jo, to jsi říkala." Usmál se na mě. ″Smím se s ní setkat, nebo je to tabu, jako tvůj táta?"

″Můžeš se setkat s mým tátou, pokud chceš."

″Chci. Někdy brzo si uděláme výlet do Miami a já tě představím tomu mýmu, okay?"

″To bych ráda." Zhluboka jsem se nadechla a vydechla. ″Davide, Lauren mi řekla nějaký věci. A já to před tebou nechci držet v tajnosti. Ale nevím, jak nadšenej budeš z toho, že mi tyhle věci řekla."

Otočil hlavu, přivírajíc oči. ″Věci?"

″O tobě."

″Aha. Chápu." Zvedl dvě hrsti strouhaného sýra a rozsypal je přes pizzu. ″Takže sis mě nesjela na Wikipedii, nebo nějaký ty sračky?"

″Ne," řekla jsem, zděšená při tom pomyšlení.

Zabručel. ″To není velkej problém. Co chceš vědět, Ev?"

Nevěděla jsem, co na to říct. Tak jsem zvedla svoji sodu a vypila půlku na jeden zátah. Špatnej nápad, nepomohlo to. Místo toho mi to trochu zmrazilo mozek, bodajíc až do můstku mýho nosu.

″Pokračuj. Zeptej se mě, na co chceš," řekl. Nebyl šťastnej. To že byl naštvanej, mi napovědělo jeho obočí stažené dohromady. Nemyslím si, že bych někdy potkala někoho s tak výraznou tváří, jako má David. Nebo možná, mě on prostě plně fascinuje.

″Dobře. Jaká je tvoje oblíbená barva?"

Ušklíbl se. ″To není jedna z věcí, kterou ti tvoje kamarádka vyprávěla."

″Říkal si, že se můžu zeptat, na co chci, a já chci vědět, jaká je tvoje oblíbená barva."

″Černá. A vím, že to není opravdová barva. Zameškal jsem hodně školy, ale ten den jsem tam byl." Jazykem si hrál u tváře. ″Jaká je tvoje?"

″Modrá." Sledovala jsem, jak otevřel obří dvířka od trouby. Plechy s pizzami rachotily proti přihrádkám. ″Jaká je tvoje nejoblíbenější písnička?"

″Zjišťujeme všechny základy, co?"

″Jsme manželé. Myslela jsem, že by to bylo hezký. Hodně jsme tyhle poznávací věci přeskočili."

″Dobře." Vyletěl mu koutek úst a hodil po mě úsměvem, který říkal, že přistupuje na moji hru. Slabý úsměv nastavený pro světová práva.

″Mám hodně oblíbený hudby," řekl. ″´FourSticks´ od Leda Zeppelina tam je. Tvoje je ´NeedYouNow´ od Lady Astebellum, jak napodobuje zpěvem Elvise. Smutný."

″No tak, byla jsem pod vlivem. To není fér."

″Ale je to pravda."

″Možná." Pořád jsem si přála, abych si mohla vzpomenout. ″Oblíbená knížka?"

″Líbí se mi grafický romány. Věci jako Pekelný Sako, Kazatel."

Znovu jsem se napila sody, snažíc se vymyslet geniální otázku. Jen všechny ty zřejmě nestydatý se objevili v mojí hlavě. Seru na randění. Pravděpodobně bude prostě dobře, když přeskočíme tuhle část.

″Počkat," řekl. ″Jaká je tvoje?"

″Jane Eyre. Co tvůj oblíbenej film?"

″EvilDead 2. Tvůj?"

″Walkthe Line."

″Ten o muži v černém? Pěkný. Okay." Tleskl a protřel si ruce. ″Jsem na řadě. Řekni mi něco strašnýho. Něco, co jsi udělala a nikdy ses k tomu nepřiznala jediný živý duši."

″Ooh, dobrý." Děsivý, ale dobrý. Proč jsem nemohla vymyslet takovouhle otázku?

Usmál se nad horní částí lahve jeho piva, dost spokojený sám se sebou.

″Nech mě přemýšlet…."

″Je tu časový limit."

Hodila jsem po něm hnusný obličej. ″Není časový limit."

″Je," řekl. ″Protože nemůžeš zkoušet a vymýšlet něco, co mi pak na půl zadku řekneš. Musíš mi říct tu první nejhorší věc, která tě napadne, o který nechceš, aby to někdo jiný vůbec věděl. Je to o upřímnosti."

″Fajn," odfrkla jsem si. ″Políbila jsem holku jménem Amanda Harper, když mi bylo patnáct."

Jeho brada zrůžověla. ″To jsi udělala?"

″Jo."

Přikradl se blíž, oči zvědavé. ″Líbilo se ti to?"

″Ne. Ne tak docela. Tím myslím, bylo to okay." Sevřela jsem okraj pultu, ohýbajíc se dopředu. ″Byla to školní lesbička a já chtěla zjistit, jestli taky nejsem."

″Na vaší škole byla prostě jedna lesbička?"

″Oh, jsem si jistá, že jich bylo víc, ale jen ona kolem toho byla otevřená. Sama si dala ten titul."

″Dobrý pro ni." Jeho ruce se usadily na mých kolenou, tlačíc je od sebe, dělajíc si pro sebe prostor. ″Proč sis myslela, že jsi lesbička?"

″Mám-li být přesná, doufala jsem, že jsem bi," řekla jsem. ″Víc možností. Protože, upřímně, kluci ve škole byli…."

″Byli co?" Sevřel mi zadek a přitáhl si mě přes pult, blíž k sobě. No, jak bych měla odolat.

″Opravdu mě nezajímali, myslím."

″Ale líbat tvoji lesbickou kamarádku Amandu jo?" Zeptal se.

″Ne."

Mlaskl. ″Sakra. To je smutnej příběh. Podvádíš, mimochodem."

″Co? Jak?"

″Měla si mi říct něco strašnýho." Jeho úsměv nechal na míle vzadu. ″Říkat mi, že jsi líbala holku s jazykem není ani vzdáleně hrozný."

″Nikdy jsem neřekla, že to bylo s jazykem."

″A bylo?"

″Trochu. Kratičký dotek, možná. Ale pak jsem ho vytáhla ven a zastavila to."

Dal si další doušek piva. ″Špičky tvých uší jsou zase růžový."

″Vsadím se, že jsou." Zasmála jsem se a sklonila jsem hlavu. ″Nechtěla jsem podvádět. Nikdy jsem o tom polibku nikomu neřekla. Chtěla jsem si to vzít sebou do hrobu. Měl by ses cítit poctěn mojí důvěrou v tebe."

″Jo, ale říkat mi něco, co se mi líbí a přijde mi to hodně rajcovní jevelkej podvod. Měla si mi říct něco strašnýho. Pravidla jsou jasný. Tak znovu a tentokrát mi dej něco špatnýho."

″Je to hodně rajcovní, jo?"

″Příště, až narazím na sprchu, určitě ten příběh použiju."

Kousla jsem se do jazyka a odvrátila pohled. Vzpomínky z toho odpoledne, když mi David namydlil ruce a pak je přivedl na sebe, napadly moji mysl. Pomyšlení na něj, jak masturbuje do mého krátkého kola dospívajícího sexuálního experimentu….´poctěn´ nebylo to správné slovo. Ale nemohla jsem říct, že jsem tou představou nebyla potěšená. ″No, pamatuju si, že mě to udělalo starší. Patnáct je trochu málo."

″Jen si ji políbila."

″Necháš si to v hlavě? Budeš respektovat správnost informací a legálnost a nebudeš to mezi mnou a Amandou rozvádět?"

″Dobře, udělám tě starší. A divoce kurevsky zvědavou." Přitáhl mě blíž používajícznovu metodu ruce-na-mém-zadku a já mu dala ruce kolem krku. ″Teď znovu a tentokrát správně."

″Jo, jo."

Dal mi na stranu krku přetrvávající polibek. ″Nelhala si o Amande, co?"

″Ne."

″Dobře. Líbí se mi ten příběh. Měla by si mi to vyprávět často. A teď znovu."

Dělala jsem mmmm a vzdychala, protahujíc moje malé srdce. David si opřel čelo o to moje s těžkým povzdechem. ″Prostě mi sakra něco řekni."

″Nemůžu nic jinýho vymyslet."

″Blbost."

″Nemůžu," zakňučela jsem. Nebylo nic, o co bych se chtěla podělit, tak jako tak.

″Řekni."

Zasténala jsem a opět jsem lehce narazila čelo k tomu jeho. ″Davide, no tak, ty si ten poslední člověk, u kterého chci, abych před ním vypadala blbě."

Odtáhl se a prohlížel si mě po celé délce jeho nosu. ″Bojíš se, co si o tobě myslím?"

″Samozřejmě, že bojím."

″Jsi upřímná a dobře, bejby. Nic, co by si mohla udělat, by nebylo tok zlý."

″Ale upřímnost není vždycky dobrá," řekla jsem, snažíc se to vysvětlit. ″Otevřela jsem pusu hodněkrát, když jsem neměla. Říkajíc lidem svůj názor, když jsem měla mlčet. První jsem jednala a až potom myslela. Podívej se na to, co se stalo ve Vegas, mezi námi. To ráno jsem se nezeptala na žádnou z těch správných otázek. Vždycky toho budu litovat."

″Vegas byla docela extrémní situace." Jeho ruka mi třela záda, uklidňujíc mě. ″Nemáš se čeho bát."

″Ptal ses mě, jak jsem se cítila, když na tobě v LA visela ta fanynka. Pak jsem se tím zabývala. Ale fakt je, že kdyby se to stalo teď a některá žena by se po tobě snažila jít, pravděpodobně bych jí pobodala. Ne vždycky budu dobře reagovat na ten rock star frmol, který tě obklopuje. Co se pak stane?"

Udělal nosový zvuk v krku. ″Netuším, konečně si uvědomím, že jsi člověk? Že někdy něco posereš, jako všichni ostatní?"

Neodpověděla jsem.

″Oba to budeme podělávat, Ev. To je daný. Prostě spolu musíme být trpělivý." Položil mi prst pod bradu a zvedl ji, aby mě mohl políbit. ″Teď mi řekni, co ti dneska řekla Lauren."

Zírala jsem na něj, chycená do kouta. Obsah mého žaludku byl čím dál kyselejší. Musela jsem mu to říct. Nebylo tu jak to kolem něj dostat. Jak bude reagovat je mimo moji kontrolu. ″Řekla mi, že tě tvoje první přítelkyně podvedla."

Zamrkal. ″Jo. To se stalo. Byli jsme spolu dlouho, ale….nahrával jsem, nebo jsem byl na cestě," řekl. ″Byli jsme na turné po Evropě osm, devět měsíců, když se to stalo. Turné pošle do prdele spoustu párů. Vášnivý fanynky a celej ten životní styl s tebou může opravdu vyjebat. Nechávat to celou dobu za sebou pravděpodobně není žádná legrace."

Vsadím se, že ne. ″Kdy máš další turné?"
 

51 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 17. května 2014 v 2:22 | Reagovat

Díky moc za překlad!!!

2 Nikol Nikol | 17. května 2014 v 7:16 | Reagovat

Dakujem za preklad :)

3 Evudar Evudar | 17. května 2014 v 7:37 | Reagovat

Díky za první část kapitoly. :-)

4 Veru Veru | 17. května 2014 v 10:34 | Reagovat

Super překlad, díky

5 lin lin | 17. května 2014 v 13:52 | Reagovat

Děkuji

6 C C | 17. května 2014 v 20:21 | Reagovat

Dakujem za preklad

7 Susan Susan | 21. května 2014 v 10:50 | Reagovat

ďakujeeem ! :-)

8 ArleneSkirm ArleneSkirm | E-mail | 22. července 2017 v 18:05 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

9 JosephWak JosephWak | E-mail | 1. srpna 2017 v 1:48 | Reagovat

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BrainRush</a> – натуральное средство на основе мицелл, вытяжек и концентратов лекарственных растений с добавлением глицина, биотина и комплекса витаминов В.
Улучшает передачу нервных импульсов и работу всех отделов головного мозга, помогает при нарушениях функции памяти.
BrainRush легко усваивается организмом и начинает действовать максимально быстро, дополнительно воздействует на функции эндокринной, имунной и нервной систем.
Эффективен в любом возрасте.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> – ЭТО УНИКАЛЬНОЕ СЕРТИФИЦИРОВАННОЕ СРЕДСТВО

Не содержит ГМО Не содержит вредных для здоровья красителей.
Не содержит вредных для здоровья консервантов.
Не имеет противопоказаний.
Запатентованный синергический фитокомплекс.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> исключительно натуральные компоненты, не наносящие вреда организму.
Активные вещества корневища солодки, шалфея и пустырника пятилопастного повышают устойчивость нервных клеток к кислородному голоданию, активизируют
умственную деятельность, способствует улучшению памяти и сна.

10 Carolynbot Carolynbot | E-mail | 4. srpna 2017 v 18:07 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

11 Carolynbot Carolynbot | E-mail | 5. srpna 2017 v 4:31 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

12 Carolynbot Carolynbot | E-mail | 5. srpna 2017 v 15:12 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

13 Avito777Addek Avito777Addek | E-mail | Úterý v 23:07 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито киров купить одежду пакетами +для девочки
авито отдам бесплатно
скидка +на турбо пакеты авито
+как сделать скидку +на авито
авито краснодарский

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama