Origin - 29.kapitola 1/2

17. května 2014 v 21:26 | Janka (kor Majuš) |  Origin
DAEMONVypukla taková panika, které jsem ještě nikdy nebyl svědkem. Lidi proudili ven z hotelů. Alespoň ti, kteří byli schopni uniknout, se hemžili ve vestibulech hotelů a na ulicích.

Pořád ve své pravé podobě jsem stáhl Kat z ulice. Něco říkala, ale její slova byla ztracena ve výkřicích. Kriste. Tohle bych nikdy nečekal. Ani ve snu by mě nenapadlo, že půjdou po lidech, ale podcenil jsem je a taky to, kam až jsou ochotní zajít, aby nás utajili.

"Ale je příliš pozdě," řekl Luc a popadl za paži ženu, která zakopla a spadla na ruce a kolena. Vytáhl ji nahoru. Strana jejího obličeje byla směs syrové tkáně a popálenin. "Už nejde zastavit to, co bylo viděno. A koukněte."

Obrátil jsem se, berouc Kat se sebou. Dívala se na ženin rozdrcený obličej příliš dlouho. Muž v autě, na které Dee skočila, pořád všechno natáčel na mobil. I nás. Skryl jsem Kat a otočil se zpátky k Lucovi. Měl ruku na ženině čele a ona stála nehybně jako socha. Léčil ji.

"Jdi," nařídil Luc, když skončil. Žena na něj jen zírala. Měla na sobě nějaký kostým, který zahrnoval koženou podprsenku a sukni. "Odejdi."

Rychle utekla.

Archer se obrátil. "Přicházejí."

Byla to pravda. Muži oblečení ve výstroji SWAT lemovali ulice, ale tohle nebyl SWAT tým z Vegas. Byla to armáda Daedalusu. A jejich zbraně byly obrovské. S projektily čisté energie.

Vystřelili z první zbraně a záblesk červeného světla mířil přímo na Andrewa. Ten se zásahu vyhnul, ale narazil do opěrné zdi, a pak se zpátky postavil. Andrew poslal kouli energie, která vrazila do země před postupujícími muži. Chodník popraskal, zavlnil se, a několik z nich srazil z nohou. Jejich zbraně začali střílet. Červená světla jejich projektilů blikala na obloze. Za muži v černém bylo ještě víc chlapů v maskáčích.

"Do prdele," zasténal Archer. "Tohle bude špatné."

Díky za aktuální informace, kapitáne Troubo. Strčil jsem Kat za sebe a dupl nohou, posílající trhlinu přes cestu. Zvedl jsem paže a nechal Zdroj, aby se se přese mě převalil. Položil jsem ruce na nárazník Mercedesu přede mnou a náboj energie tančil exteriérem. Zvedl jsem Mercedes a hodil ho jako frisbee směrem k postupujícím vojákům, kteří se roztrousili jako šváby. Letělo vzduchem, točící se, dokud nenarazilo do palmy a nezničilo ji.

Zapulsovalo červené světlo, letící nad našimi hlavami a mezi mnou a Archerem, těsně minoucí Luca. Pomalu jsem se otočil. Ach ne, ne, to jsi neudělal.

Vybouchla ze mě energie v bouřlivé vlně, vrážející do čtyř z pěti vojáků a odhodila je do turistického autobusu. Další výbuch se objevil napravo a já se otočil a popadl Kat, když jsem viděl, jak Paris vystřelil přede mnou. Vrazil do Luca a srazil ho z cesty projektilu.

Paris obdržel přímý zásah.

Zastavil se, jeho tělo mělo křeče, když se pořád dokola měnil z člověka na Luxena. Elektřina se plazila po jeho těle, vybuchující na jeho loktech a kolenou. Ztuhl, jeho světlo matnělo, dokud se nesesypal k zemi. Třpytivě modrá tekutina se pod ním hromadila. Byl mrtvý.

Luc vydal nelidský zvuk a jasná záře ho pohltila. Zvedl se několik stop do vzduchu, statická elektřina a malé paprsky světla praskaly z jeho těla. Jeho světlo jednou zazářilo, jasné jako slunce v poledne, a pak se ozvaly výkřiky. Pach spáleného masa pronikl do vzduchu.

Zazněly výstřely, kulky zasvištěly kolem mé hlavy a zasáhly auta. Zdálo se, že dorazila kavalerie s dobrými staromódními zbraněmi.

Dawson doběhl ke mně, jeho prsty se otřely o zadek limuzíny. Ta letěla na autobus a přišpendlila vojáky.

Zůstaň za mnou! Varoval jsem Kat, když jsem cítil, že mě pomalu obchází.

Můžu ti pomoct.

Můžeš zemřít, takže zůstaň za mnou.

Sálal z ní vztek, ale zatnula zuby a zůstala vzadu. Byly tady větší problémy.

Skřípání těžkých pneumatik upoutalo naší pozornost. To, že jsme vyklidili cestu, se obrátilo proti nám. Flotila vojenských teréňáků vyšla z kouře a... Byl to tank?

"To si ze mě děláte prdel," řekla Kat. "Co s tím plánují dělat?"

Zbraň tanku se posouvala naším směrem, zářící, jako bychom na sobě měli nápisy "teď mě zasáhni, prosím" a "díky".

"Sakra," řekl Archer.

Napříč autům běžel Andrew a vrazil pěstí do kapoty jednoho teréňáku. Vypukly plameny, když použil nádrž teréňáku jako rozbušku. Vojáci proudili z jeho trupu, drápající se pryč pár vteřin předtím, než vybouchl. Teréňák vyletěl do vzduchu jako petarda, mrštil sebou přes bulvár. Narazil do zahrad Benátska a kutálel se parkovištěm.

Srdce se mi rozbušilo jako sbíječka a přinutil jsem kousky rozbitého asfaltu zvednout se ze země. Odhodil jsem je k poldům, což je donutilo couvnout dozadu.

Všechno se dělo tak rychle. Vojáci přicházeli ze všech stran a Luc šel po nich, nedržící se zpátky. Poldové přecházeli bulvárem a stříleli do všeho, co dýchalo. Lidé, nevinné osoby, se ukrývali za auty a křičeli. Dee se je snažila odvést pryč ze silnice, mimo nebezpečí, ale všichni byli zmraženi strachem. Konec konců, zářila jako zatracená disko koule.

Dee vklouzla do lidské podoby před mužem a ženou, kteří svírali svoje děti.

"Vypadněte odsud!" Zakřičela. "Jděte! Hned!"

Vteřinu váhali, a pak pár zvedl jejich děti a rozběhli se odstavným pruhem k místu, kde Ash pořád strážila Beth. Červené světlo se řinulo kolem mého obličeje, otáčející mě dokola. Blesk bílého světla se vyklenul a já slyšel, jak za mnou tělo dopadlo na zem. Viděl jsem Kat před sebou, její zorničky zářily. Pomalu jsem se otočil, nacházející vojáka na zemi, zbraň s projektily čisté energie v jeho bezvládné ruce.

"Můžu ti pomoct."

Zachránila jsi mi život. Otočil jsem se zpátky k ní. To je tak sexy.

Zavrtěla hlavou a zvedla bradu. "Musíme se... Ach můj Bože, Daemone. Daemone."

Moje srdce zakoplo v odezvě na strach v jejím hlase. Začal jsem k ní směřovat, a pak jsem to pocítil. Cítil jsem to hluboko a v každé části mého bytí. Zahlédl jsem Dawsona zastavit se. Viděl jsem Andrewa otočit se. Nad neonovými nápisy Caesarova paláce a hotelu Bellagio, se tmavé mračna pohybovala neuvěřitelně rychle, blokující hvězdy.

Ale nebyly to mraky. Nebo hejno netopýrů. Byli to Arumové.

KATY

Věci se změnily ze špatných na hrůzostrašné během několika vteřin. Ani jednou od toho okamžiku, kdy nám Daemon oznámil svůj plán, až do chvíle, kdy vojáci sundali vrtulník plný nevinných lidí, jsem nevěřila, že se to takhle podělá.

Vše, co jsme chtěli, bylo překvapit je a způsobit trochu zmatku, abychom mohli utéct. Neplánovali jsme rozpoutat válku. Teď byl Paris mrtvý a něco mnohem horšího, než příšery pod postelí, mířilo k nám. Vůbec jsem nepochybovala, že stíny závodící oblohou, tady nebyly náhodou. Jo, právě teď se dělo hodně Luxeního kouzla, ale jaká je pravděpodobnost toho, že se prostě objeví Arum a přidá se k zábavě? Nulová.

Byli tady kvůli Daedalusu, protože s nimi spolupracovali.

Temný mrak se rozpadl, proudící oblohou jako zákeřné olejové skvrnky. Schovaly se za Caesarův palác, mizící na chvíli, a pak se vyrojily z boční strany hotelu. Střepy skla a trosky vyletěly do vzduchu. Otevřela jsem pusu, abych zakřičela, ale nic nevyšlo.

Arum sestoupil na bulvár, pohybující se přes něj tak rychle, že jsem ani nemohla říct, že to trvalo vteřinu, abych pochopila, kam směruje. Vyletěl zpoza zadní části Hummeru a vrazil do Andrewa, zvedající ho několik stop do vzduchu. Ashiny výkřiky plné zděšení se ode mě odrazily. Arum uprostřed letu nabral tvar, jeho kůže černá a zářivá jako obsidián. Odhodil Andrewa, jako by nebyl nic víc než hadrová panenka.

Další Arum vystřelil ulicí, kličkující mezi auty. Zvedl se, chytil Andrewa, a oba dva se ponořili nosem napřed do bazénu Treasure Island. Daemon vyskočil ze země v podobě jasného světla, a pak byl ve vzduchu. Vrazil do druhého Aruma, a tak mu odřízl cestu k bazénu. Srazili se, směs temnoty a světla, kutáleli se na obloze jako dělová koule. Dawson se hnal kupředu, uhýbající se výbuchům červeného světla.

Arum a Andrew se vynořili z bazénu, a pak se Arum natáhl a vrazil ruku do Andrewovy hrudi. Trhl sebou, jeho světlo zablikalo jako světluška. Vystartovala jsem kupředu, ale paže se mi omotaly kolem pasu. Nebylo to přátelské objetí.

Panika se mnou prořízla, když byly moje chodidla zvednuté ze země, přesně v té chvíli, kdy jsem uviděla, jak Arum zvedl Andrewa do vzduchu. Další puls světla, a pak Andrew... Panebože...

Ashin výkřik potvrdil to, co jsem tušila. Viděla jsem ji, jak se přeměnila do své pravé podoby, a pak znovu zpátky, jako by to nedokázala kontrolovat. Vlna energie se převalila přes cestu.
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Anetts Anetts | 17. května 2014 v 23:43 | Reagovat

díky za překlad :-)

2 loginproblems loginproblems | E-mail | Web | 27. května 2017 v 4:55 | Reagovat

Vystartovala jsem kupředu, ale paže se mi omotaly kolem pasu. Nebylo to přátelské objetí. Really?

3 ArleneSkirm ArleneSkirm | E-mail | 22. července 2017 v 16:14 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

4 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 19:04 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

5 Carolynbot Carolynbot | E-mail | 5. srpna 2017 v 0:54 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

6 Carolynbot Carolynbot | E-mail | 5. srpna 2017 v 6:17 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

7 Carolynbot Carolynbot | E-mail | 5. srpna 2017 v 16:57 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

8 Avia777Prok Avia777Prok | E-mail | Včera v 13:45 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить авиабилеты s7 дешево москва
купить авиабилеты билеты онлайн дешевые
билеты авиа дешево туту
билеты +на самолет симферополь москва туда дешево
авиабилеты дешево купить билет +на самолет

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama